jerrom 31.10.09 13:24:52 napsal:
→ m8rinek: zpátečka není tak zašláa nielen
spátečka.ale aj smerovka
vsetky su ako nove boze nevidite to ? :) je tam rozdiel na kazdom sklicku :)
vsetky su ako nove boze nevidite to ? :) je tam rozdiel na kazdom sklicku :)
































moc pekne










No kazdopadne i predek ma psano, ze kdyz uz na stranu, tak ale na levou...














Je to asi věc názoru, mně se třeba víc líbí po 










