skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
pred a po
17:20:40
24.01.2010
24.01.2010

darklord
-> jankomy: az na ten lauf a blbo umiestneny filter je to pekne ;)
17:19:22
24.01.2010
24.01.2010

jankomy
-> afro100: to je poho 100 ludí 100 chutí 

17:02:55
24.01.2010
24.01.2010

afro100
-> Nouf: to ano, na mna vsak prefarbickovane
-> jankomy: pekne ale nie uplne to prave pre mna, nic proti
-> jankomy: pekne ale nie uplne to prave pre mna, nic proti

17:00:40
24.01.2010
24.01.2010

Nouf
-> jankomy: krásná změna 

16:33:32
24.01.2010
24.01.2010

jankomy
po
16:32:54
24.01.2010
24.01.2010

jankomy
pred
00:00:49
23.01.2010
23.01.2010

minno
-> Syny: ano to je :)
23:38:31
22.01.2010
22.01.2010

Syny
-> minno: Tyblaho to je dobrej napad :)
23:29:03
22.01.2010
22.01.2010

Placko
minno 22.01.10 23:13:05 napsal:
hneď to vyzerá k svetu, no nie? :)tak to si piš že ano
krasa nema slov .....-> dominique: tak tu by som si tak isto popozeral na živo

hneď to vyzerá k svetu, no nie? :)tak to si piš že ano
krasa nema slov .....-> dominique: tak tu by som si tak isto popozeral na živo

23:28:06
22.01.2010
22.01.2010

minno
-> Ba.jogi: -> Bobesh: díky šéfové :))
-> dominique: nie nemyslím
raz by som ju aj sám chcel vidieť dokončenú :))
-> dominique: nie nemyslím
raz by som ju aj sám chcel vidieť dokončenú :))23:17:42
22.01.2010
22.01.2010

Bobesh
-> minno: Pěkný,Milane

23:16:09
22.01.2010
22.01.2010

dominique
-> minno: Jak ta tak sledujem...Ty to mysliš važne že?
Raz ked ju dokoncis by som ju chcel videt nazivo
Raz ked ju dokoncis by som ju chcel videt nazivo23:14:00
22.01.2010
22.01.2010

Ba.jogi
-> minno: pekna pracicka velmi sa mi to paci


23:13:05
22.01.2010
22.01.2010

minno
hneď to vyzerá k svetu, no nie? :)
23:12:43
22.01.2010
22.01.2010

minno
a jedna z dvoch hotová :-) zajtra pokračujem na druhej.
23:12:17
22.01.2010
22.01.2010

minno
medzi, už sa čalúni do koženky, nech to trochu vyzerá :)
23:11:40
22.01.2010
22.01.2010

minno
medzi :-) aby sa aspoň trochu podobali na originál kapsy :)
23:11:03
22.01.2010
22.01.2010

minno
úplne pred, doškrabaná, vyšisovaná, škaredá plastová kapsa.
09:10:57
22.01.2010
22.01.2010

Motomaniak
S cenou je docela problém protože vůbec nevim co si za to říct.Takže zkuste napsat nějakou nabídku,aby jsem zjistil jestli se to vůbec vyplatí.
A materiál by musel každý dodat vlastní.
A materiál by musel každý dodat vlastní.
21:01:43
21.01.2010
21.01.2010

1560 - zrušená registrace
-> Motomaniak:
taky bych si kdyžtak jednu sadu vzal, pokud by to bylo aktuální
taky bych si kdyžtak jednu sadu vzal, pokud by to bylo aktuální
20:49:12
21.01.2010
21.01.2010

tunerlada
-> Motomaniak: jj cet sem ale i kdyby si delal ty malé tak kdyby byla příznivá cena tak bych sadu vzal
je to moc pěkný navíc v kombinaci např z leštěným středem volantu 
je to moc pěkný navíc v kombinaci např z leštěným středem volantu 
20:32:15
21.01.2010
21.01.2010

Motomaniak
-> tunerlada: Jak jsem psal v příspěvku v kartě svého auta - Podmínky v práci nejsou příliš přívětivé, otočné nebudu vyrábet na 100% a ty malý posuvný by jsem možná dělal ale jenom pár sad a čekací lhůty by asi nebyli zrovna krátký.
19:04:41
21.01.2010
21.01.2010

tunerlada
-> Motomaniak: ty jo tak toe luxus
to siis kutil pro sebe nebo to tady budeš ve větší várce prodávat?
to siis kutil pro sebe nebo to tady budeš ve větší várce prodávat?18:07:54
21.01.2010
21.01.2010

Zeke-ten šestý
po Zekeho najezdu :D
18:07:40
21.01.2010
21.01.2010

Zeke-ten šestý
před Zekeho najezdem
18:21:13
15.01.2010
15.01.2010

Motomaniak
-> Vojťas: Jelikož nemáme v práci žádný zakázky tak jsem měl na to celou směnu.
18:18:47
15.01.2010
15.01.2010

Motomaniak
-> Nwkt: přesně jak tvrdí -> stika87:
17:16:10
15.01.2010
15.01.2010

stika87 - Maschinenführer
-> Nwkt: z hliniku na cnc
17:12:08
15.01.2010
15.01.2010

Nwkt
-> Motomaniak: Jak si to vyráběl?
17:11:34
15.01.2010
15.01.2010

Vojťas
-> Syny: vim vim cetl sem ale ze uz to ma finito i s lestenim a barvou 
-> Motomaniak: paradni vec covece

-> Motomaniak: paradni vec covece
16:56:13
15.01.2010
15.01.2010

Motomaniak
-> Vojťas: Včera jsem si připravil program a dneska vyrobil
16:50:45
15.01.2010
15.01.2010

Syny
-> Vojťas: dela si to sam v praci 

16:45:13
15.01.2010
15.01.2010

Vojťas
-> Motomaniak: to uz to je?
dyt si to pred dnem nebo dvema navrhoval 
dyt si to pred dnem nebo dvema navrhoval 
16:41:51
15.01.2010
15.01.2010

Motomaniak
po
16:41:06
15.01.2010
15.01.2010

Motomaniak
před
16:51:36
14.01.2010
14.01.2010

myschaak AZNP K.Hora
-> squalo: tak ty jsou


15:34:18
14.01.2010
14.01.2010

gabo000000 - zrušená registrace
po jednom preteku
15:32:05
14.01.2010
14.01.2010

gabo000000 - zrušená registrace
pred
13:03:20
14.01.2010
14.01.2010

afro100
-> Hurdis: hlavne že si stihol :)
13:00:40
14.01.2010
14.01.2010

Hurdis
Kruci vážně jsem rád, že jsem tu uzávěrku neprošvihnul. Dle korespondence s Martym jsem to stihnul, a na výsledek se moc těším.
Sice jsem účast v katalogu plánoval dávno, ale osobní a hlavně pracovní problémy měly přednost.
Moc se těším na výsledek, něboť si dovolím tvrdit, že do budoucna bude tato kniha biblí pro zájemce a fanoušky pro toto jedinečné evropské vozidlo.
Sice jsem účast v katalogu plánoval dávno, ale osobní a hlavně pracovní problémy měly přednost.
Moc se těším na výsledek, něboť si dovolím tvrdit, že do budoucna bude tato kniha biblí pro zájemce a fanoušky pro toto jedinečné evropské vozidlo.
12:35:13
14.01.2010
14.01.2010

afro100
-> jerrom: ale za červenou žltá vedie :)
12:02:57
14.01.2010
14.01.2010

Pavel P@nkáč
-> ZdenoR: krasa zavist:)
12:00:35
14.01.2010
14.01.2010

squalo
-> Pavel P..: dakujem, ale dalo to roboty to spraviť
11:58:18
14.01.2010
14.01.2010

Pavel P..
-> squalo: pěkný

11:57:48
14.01.2010
14.01.2010

jerrom
-> Vojťas: žlutou nemá každej, každej má červenou, viz statistika fotokatalogu www.skoda110r.com/kniznic
a_statistika.php 

11:49:31
14.01.2010
14.01.2010

squalo
a po...
11:47:32
14.01.2010
14.01.2010

squalo
postupuje sa....
11:46:22
14.01.2010
14.01.2010

squalo
niekedy v strede procesu...
11:44:47
14.01.2010
14.01.2010

squalo
taktiež pridam niečo z mojej roboty :)
takže pred
takže pred
11:22:48
14.01.2010
14.01.2010

Hurdis
-> ZdenoR: Chlape díky! Já na ten katalog úplně zapomněl.
Teď už napraveno, taky na poslední chvíli.
Teď už napraveno, taky na poslední chvíli.
