










tak pekna praca 
a neviem či prasklo sklo alebo sa posunulo do vnutra lebo akuirat vtedy sme ho vytlačili von a sused si odfrčal


















hlavně že jezdí a nebudeš muset tahat rapida do tohodle zmního sajrajtu
ale je to spotřebák...celá investice do něj byla asi2500kč takže nic extra





no tak vodičak budem mat presne o rok aj 4 dni
a jasne , že chcem druhu Shade,lenže v momentalnej situacii mi ju naši nekupia a sam si nato nepostačím
aaa aj tak nemam ešte vodičak =)
..a zelena ide preč 



žartujem
no jo ja viem ...ale tak teraz si pýtať novu škodovku neprípada do úvahy
a zelenu tak o tej uz je rozhodnute ,ze ide preč
..škoda no ...

budem to brať ako darček k narodenináám




není prichiteny o ten vrchny plech ..takže som ho vybral ľahko
-> Ba.jogi:
joo maš jasneee =D len mi ich pošli ja si ich vyčistíím a necham si ich









nie iba Jar a kefka na fľaše
..a šlo to krasne dole
-> tunerlada: no jo tetno piskal jak prase
...a ani neofukoval okna, v zime som oškrabaval okna zvnútra
a tak som nemal čo robit tak sa na neho pozrel
teraz ani nepočuť , ze ide 












: foto pred




