Máš to nakřivo!!!







-> Jožynek : časom vybledne






























ja uz se na ne uplne tesim
dnes jsem si vyzvedl upraveny naboje a podlozky, v patek obout a nahodit naboje s podlozkama a v sobotu na sraz 





















ted na to koukam,
to je jak ve starejch autobusech










