-> Matthes, záškodník z TechWebu: no vyvařovat se zatím nebude, ikdyž by to asi už bylo potřeba.. teď už je to v základu, zítra se přebrousí, znova přetře, v pondělí koupim kyt s vláknem zadělám díry, a blabla.. znáš to, pak už jen vyhladit a do laku.. ale to bude až za dlouho
