Tí čo reagujú na môj názor o "kritike" na virte s negatívnym ohlasom, vôbec nepochopili to, čo som tým chcel vlastne povedať. Čo ma mrzí, takže vidím že nemá cenu sem ďalej o tom niečo viac rozpisovať. Samozrejme zverejňovanie fotiek z práce do "pred a po" a "co jste dnes udelali" a "dnesni nakup" typu umyl som auto, kúpil som základnú farbu a pod. tu nemá čo robiť. Moja snaha smerovala na upozornenie na reagovanie na zverejňovanie práce členov prvotne vykonávanú dotyčnými v dobrom duchu niečo vyskúšať, naučiť sa, hláškami typu "takto to robí len magor, choď sa zastreliť".
