
-> Koláčný 26.06.12 01:57:16: Není to ta samá barva co máš na GL ???
-> Lubes 28.06.12 15:08:32: Jedna z nejhezčích barev na oužu a na GLS vůbec

-> Don_pepe 28.06.12 18:21:18: Věřím že už jí pořádně omláchne vodou a rozleští, tak to bude fešanda. Zkus pak sehnat další foto

-> sytic 30.06.12 13:34:21: Hmm, málo vídaná kombinace barvy a výbavy

-> Z.Korky: Pěkná.
No, pěkná úroda užovek se tu vyrojila za pár dní. To je něco pro mé oči

Tak a vzhledem k názorům v tomhle téma za poslední dobu, tak to trochu vrátíme do starých kolejí, ne
Nádherná Škoda 100























