
-> Danster: máš pravdu, zase málokdo to řeší jako my...mýmu stovákovi 70 % lidí říká embéčko, je fakt, že když už to dělal tak je tam mohl píchnout...



Inak som už nad tím uvažoval, bola by to sranda, s tím banom to máš pravdu







jenom škoda že sní už moc nejezdí..













































.Teď dělám nástavbu






