



fotogalerie.hasicido.cz/a
lbums/.../normal_img_4858.
jpg











































to je ten vtip, dival som sa na to asi 10x a nic



je fakt, že o něčem podobným mi vyprávěl instruktor v autoškole co jezdí i se sanitkou... Někdy na začátku 90. let, za tmy a ten ulomenej předek na ně ještě svítil
Na to, že toho viděl asi dost, tak tuto se mu prej pořádně zarylo do paměti 

casy nesedi 








