A jedna Filcka v Bečvě...
www.pozary.cz/clanek/6148
9-skodovku-vyprostil-z-rek
y-jerab-hasicu-nehoda-v-ha
lenkove-na-zlinsku-skoncil
a-jen-podchlazenim-ridicky
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Nehody škodovek...
21:01:57
08.01.2013
08.01.2013

Domajz
21:01:11
08.01.2013
08.01.2013

Domajz
Na Valašsku se nám nějak kutáleli Favoriti 
www.pozary.cz/clanek/6166 8-u-nehody-hasici-byli-tri -minuty-po-vyjezdu-nalezli -auto-na-boku-mimo-komunik aci

www.pozary.cz/clanek/6166 8-u-nehody-hasici-byli-tri -minuty-po-vyjezdu-nalezli -auto-na-boku-mimo-komunik aci
21:23:04
07.01.2013
07.01.2013

Anacron
V pátek nám před barákem ztratil maník s BMW X5, dvojkovou Oktu s podvalem (BMW táhlo Octavii na podvalu). Údajně se mu rozsypalo tažný. Kokta s podvalem vjela na chodník a povalila plot o který si trochu zkrátila čumák. Bohužel nemám fotku. 

16:54:17
02.01.2013
02.01.2013

škodec
-> Skodovkar22: no ty vole, pekna konzerva.

16:49:26
02.01.2013
02.01.2013

Skodovkar22
18:38:53
28.12.2012
28.12.2012

castrol
-> Vojtisek: asi nesadlo
18:36:14
28.12.2012
28.12.2012

Jarda - zrušená registrace
-> Vojtisek: to je asi dvojnasobek, ale je to pod pul... takze vliv minimalni 
www.prevodnik.sk/
nechapu, jak trocha alkoholu hned v ovcolidich podnecuje neco jako hon na carodejnice...
ke vsemu je potreba pristupovat s rozmyslem a rozumem, bohuzel tak nejsou tvoreny zakony

www.prevodnik.sk/
nechapu, jak trocha alkoholu hned v ovcolidich podnecuje neco jako hon na carodejnice...
ke vsemu je potreba pristupovat s rozmyslem a rozumem, bohuzel tak nejsou tvoreny zakony
18:34:52
28.12.2012
28.12.2012

Vojtisek
-> castrol: 0,2 promile mi nepřijde opilá
18:31:05
28.12.2012
28.12.2012

Jarda - zrušená registrace
-> Kuladmin: no myslim, ze ten alkohol tam moc velkou roli nehral... spis ta nezkusenost

18:25:10
28.12.2012
28.12.2012

castrol
-> Kuladmin: pokial niekoho nezostreli tak sa obavam ze nepouci
18:22:32
28.12.2012
28.12.2012

Kuladmin
-> castrol: jo presne uz takhle mlada chlasta a pak seda za volant - no snad se z toho pouci
18:18:54
28.12.2012
28.12.2012

castrol
-> Kuladmin: jedine jej stastie
18:16:57
28.12.2012
28.12.2012

Kuladmin
-> castrol: uzasny hlavne ze krava nikoho nesebrala sebou
18:04:09
28.12.2012
28.12.2012

castrol
13:14:22
28.12.2012
28.12.2012

Jarda - zrušená registrace
-> Matthes, záškodník z TechWebu: tak kamos delal pasata ze 3 kusu
ale tech rozlozenech oktavek jsem videl celkem dost... chtelo by to prozkoumat a pak by se videlo...
ale tech rozlozenech oktavek jsem videl celkem dost... chtelo by to prozkoumat a pak by se videlo...13:07:44
28.12.2012
28.12.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Jarda: Tvuj optimismus je usmevny :-)
13:02:50
28.12.2012
28.12.2012

Jarda - zrušená registrace
-> Gryzly: podobne vypadaji i octavky
neverim, ze by bylo tolik bouranejch aut delanejch ze dvou
neverim, ze by bylo tolik bouranejch aut delanejch ze dvou21:35:33
27.12.2012
27.12.2012

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Mil@n 27.12.12 20:23:57: Video z Finska a hned první auto Škodovka. :) Ten dvojitej horizont je fakt hnusnej.
20:38:18
27.12.2012
27.12.2012

Mil@n
-> OndraKrupi: Taky jsem koukal,celkově to ujde,ale daval jsem to hlavně kvuli začatku,když jsem na to narazil

20:35:24
27.12.2012
27.12.2012

OndraKrupi
-> Mil@n: ten HF (čas 2:58 a dál) je docela masakr...
20:23:57
27.12.2012
27.12.2012

Mil@n
13:17:28
22.12.2012
22.12.2012

colaczech
To auto drzi pohromade uz jenom ten zadni bezpecnostni pas
V devadesatych letech mel tady v ulici jeden vrakmen favorita vareneho ze dvou. Spoj byl primo pod nohama ridice a polujezdce a v A sloupcich.
No jo, a pritom si clovek mysli co si nekoupil za auto, malo najeto,zarucene nebourane
. To je moje nocni mura, neco takoveho si dotahnut dom.
V devadesatych letech mel tady v ulici jeden vrakmen favorita vareneho ze dvou. Spoj byl primo pod nohama ridice a polujezdce a v A sloupcich.No jo, a pritom si clovek mysli co si nekoupil za auto, malo najeto,zarucene nebourane
. To je moje nocni mura, neco takoveho si dotahnut dom.11:25:06
22.12.2012
22.12.2012

Gryzly
19:56:57
15.12.2012
15.12.2012

Michal N 283 - zrušená registrace
-> Domajz 15.12.12 11:20:50: zase benzínová hadica...klasika..bežná vec pre ktorú horia
19:43:37
15.12.2012
15.12.2012

Domajz
-> castrol 15.12.12 16:59:29: no prave, a stejne je podle me ten plech tm pozarem narusen, ze by to stejne rezivelo po prvni zime :(
16:59:29
15.12.2012
15.12.2012

castrol
-> Domajz 15.12.12 11:20:50: opravitelna ale za aku cenu vsak
12:13:25
15.12.2012
15.12.2012

Domajz
-> Kocvin 15.12.12 11:38:46: vypadala...
11:38:46
15.12.2012
15.12.2012

Kocvin
-> Domajz: Té žluté je fakt škoda vypadá slušně
ještě původní značky..
ještě původní značky..11:21:13
15.12.2012
15.12.2012

Domajz
11:20:50
15.12.2012
15.12.2012

Domajz
hned dvě škůdky to mají za sebou 

20:53:45
08.12.2012
08.12.2012

castrol
-> afro100: aha lebo na foto sa to zdalo ako nejake elektrony
20:51:15
08.12.2012
08.12.2012

afro100
-> castrol: len puklice
20:37:10
08.12.2012
08.12.2012

castrol
-> Domajz: co to ma za kola ?
12:58:17
08.12.2012
08.12.2012

afro100
-> Domajz: co v tom bolo za motor, ani co to bolo povodne netusim .. kazdopadne nebola na tom najhorsie, ziadna vrazda
12:50:42
08.12.2012
08.12.2012

Domajz
-> afro100 08.12.12 12:40:41: Byla pěkná? Na fotkách nevypadala zle... co to bylo? 120 GLS nebo 130 GL ??? 

12:40:41
08.12.2012
08.12.2012

afro100
-> Domajz: ne.é, tu poznam ... 

12:30:34
08.12.2012
08.12.2012

Domajz
Nehoda, sice simulovaná - jedno rozstříhané GL/GLS z Frýdku - Místku
www.pozary.cz/clanek/6091 7-v-nove-budovanem-tunelu- na-silnici-r48-v-lysuvkach -cvicili-i-novi-prislusnic i-hzs
www.pozary.cz/clanek/6091 7-v-nove-budovanem-tunelu- na-silnici-r48-v-lysuvkach -cvicili-i-novi-prislusnic i-hzs
19:50:24
05.12.2012
05.12.2012

castrol
-> Lubes: chvala bohu nie
18:12:25
05.12.2012
05.12.2012

Karlos (WIO46)
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Jo, škoda mluvit.
18:10:40
05.12.2012
05.12.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Karlos (WIO46): Pekny. DP no :-)
18:05:14
05.12.2012
05.12.2012

Karlos (WIO46)
-> Matthes, záškodník z TechWebu: kvůli tomuhle jsem KURVA jel (šel) domů ze slintáku 2 a 1/2 hodiny!
EDIT: A ten co prohlásil že byla zavedena náhradní autobusová doprava si dělá z huby sráč! Ta naprosto nefungovala. Jelo 6 autobusů, po deseti minutách jeden, a po třech minutách zas 5 za sebou. A v tu chvíli jsem už v nasrání šel pryč, takže jsem si to dal cvičně až na motol pěšky. ORGANIZACE NULOVÁ!
EDIT: A ten co prohlásil že byla zavedena náhradní autobusová doprava si dělá z huby sráč! Ta naprosto nefungovala. Jelo 6 autobusů, po deseti minutách jeden, a po třech minutách zas 5 za sebou. A v tu chvíli jsem už v nasrání šel pryč, takže jsem si to dal cvičně až na motol pěšky. ORGANIZACE NULOVÁ!
17:37:26
05.12.2012
05.12.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
09:34:10
05.12.2012
05.12.2012

stika87 - Maschinenführer
-> Bukaj: jjj plastaky :) vaha a nehnije to :D:D
06:45:30
05.12.2012
05.12.2012

Lubes - zrušená registrace
-> castrol: tvoja??

21:16:24
04.12.2012
04.12.2012

castrol
dnes fela v priekope
20:33:48
04.12.2012
04.12.2012

Bukaj
-> Pavel P..: Aha, díky za osvětu 

20:30:28
04.12.2012
04.12.2012

Pavel P..
-> Bukaj: jj je to jak trabant.. kámoš má na Scenicu taky plastový
20:26:24
04.12.2012
04.12.2012

Bukaj
Ten rencek má přední blatníky z plastu? Že jsou tak divně potrhané a ne zmuchlané, jako plech...
Požár asi kvůli kabelu ke startéru - když se stal součástí chladičové stěny...
Požár asi kvůli kabelu ke startéru - když se stal součástí chladičové stěny...

Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: prispevky beze smyslu


