-> Hurdis: To je fakt a jsou na tom vozy hůře než 742...Já mám u trosky aspon deformační zonu vlastní kotníky ale hochům a slečnam ženoucích se s autem s nádrží vpřed smekám - Kremační vozidla..To chce koule.:)
Shader 23.03.13 11:53:33 napsal: → Citr0nik: Z těhle fotek mě vždycky až mrazí a
odrazuje od usednutí do škodvky…
Každý, kdo si tady škodovku šlechtí, ač nemusí, ví do čeho jde. Explicitně by se to dalo aplikovat na většinu youngtimerů a veteránů v provozu.
Takže to zabalíme?
Asi ho_no.
16:41:48 23.03.2013
Syny
-> Tomaso435: No nevim hele, co bys udelal v tomdle pripade byť s dobrym autem?
-> TT_daniel: 5te dvere to ma v akom stave??? silno hnile mam az tece do vnutra uz
15:22:01 23.03.2013
stepan
-> Mr_Kubas: Částečně třeba kontrolama na alkohol, který tu pár lidí odsuzuje jako zbytečnou buzeraci.
13:41:54 23.03.2013
Mr_Kubas
-> Tomaso435: Každopádně v bytelnějším autě máš větší pravděpodobnost jen poranění než......
12:44:17 23.03.2013
Tomaso435
-> Mr_Kubas: no, když na tebe spadne letadlo tak tomu taky moc nezabráníš.. nevim neřešil bych. máš umřít z hruzy že si přišel o milion co stálo to auto nebo rovnou :-D
12:40:46 23.03.2013
Mr_Kubas
-> Tomaso435: Když to do tebe někdo napálí z boku při nedání přednosti, tak jak tomu zabráníš?
11:59:27 23.03.2013
Shader
-> Tomaso435: O to tady vůbec nejde... nikdy nevíš, kde tě sejme nějaký magor. Jasně, jak píšeš dá se z časti tomu předejít...
11:58:42 23.03.2013
Citr0nik
-> Tomaso435: niekedy ale nemusis byt ne vine ty .. niekto do teba hrkne no a v tej skodovke toho vela nespravis ..
11:56:27 23.03.2013
Tomaso435
-> Shader: ja si myslim že když nejseš hovado, dovedeš občas zapřemejšlet i za ostatní, a máš auto v cajku, tak se nemáš více méně čeho bát... pokud teda nejezdíš s nosem na volantu a posranej strachy to drtíš 70 s smrtí v očích :D
11:53:33 23.03.2013
Shader
-> Citr0nik: Z těhle fotek mě vždycky až mrazí a odrazuje od usednutí do škodvky...
-> john simple: Jel sem kolem kdyz to tam řešili, vyfotil jsem to mobilem že to sem dám ale byl jsi rychlejší Maras ale no,snad to přežije. Aspoň policajti procvičili něco jiného než kasírování lidí za nesmysly.
-> palinator: Ne není, akorát se ti odemknou dveře a u některých aut pustí varovky, palivový okruh taky jen pár aut. Žádný odpojovač u baterie není a ani nevím jak by se to dalo pořešit při těch proudech co tam tečou, vem si že altík má dneska běžně 180A pojistka na bateriovém boxu 200A a to není na hlavním napájecím kabelu. Navíc by si třeba pak někde zustal stát na dálnici bez světel.
19:43:14 12.03.2013
Milan 136
-> stika87 12.03.13 09:59:01: hele, sání z dvacetiventila
18:34:08 12.03.2013
palinator
-> saskyn2:
A není v případě nehody (při sepnutí čidel airbagu) elektrika moderních aut záměrně "odpojena" nebo to je jen pro palivovej okruh?
09:59:01 12.03.2013
stika87 - Maschinenführer
-> saskyn2: Neco na tom bude protoze baterku se mu podarilo odpojit :)
Dle mě je to odpojením elektriky(i stálého +) v době nárazu. Není to zaseklé, jen to zůstane v poloze kdy naposled šel do tachometru proud. Samozřejmě nějaká stará vrána s manuálním náhonem od převodovky se nezasekne, popřípadě když není rána tak velká aby to urhlo baterku nebo poškodilo kabeláž tak tachometr taky nezustane viset.
23:44:39 11.03.2013
Janeon
Bukaj 11.03.13 23:28:41 napsal: → Domajz: A jak je to vlastně s tím zastevním ručiček
v době nárazu? To je konstrukční záměr, nebo „vedlejší produkt“
konstrukčního řešení budíků?
asi zalezi jak ktere auto. na me stare MR2 rv 88 to spadlo k nule
23:28:41 11.03.2013
Bukaj
-> Domajz: A jak je to vlastně s tím zastevním ručiček v době nárazu? To je konstrukční záměr, nebo "vedlejší produkt" konstrukčního řešení budíků?
-> Vojťas: Před chvílí tam ty fotky byly, teď už ne..
12:50:02 10.03.2013
Vojťas
-> darklord: heh, slo to, ale ted ty fotky asi smazal, nebo zas nejaka fb chyba...
12:43:42 10.03.2013
darklord
-> Vojťas: jo mam, nejde to
12:39:32 10.03.2013
OndraKrupi
mě to jde.... fuj, to by mě zajímalo jak se tam opřel o ty stromy.
12:38:10 10.03.2013
Vojťas
-> darklord: a FB...máš?
12:35:06 10.03.2013
darklord
-> Vojťas: Obsah je momentálně nedostupný
Stránku, kterou jste chtěli navštívit, momentálně nelze zobrazit. Je možné, že je dočasně nedostupná. Platnost odkazu, na který jste klikli, vypršela, nebo k zobrazení této stránky nemáte přístupová oprávnění.
Zamítnuté přispívání mají:
Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: prispevky beze smyslu