-> Nwkt 12.06.13 13:54:44: Kola, velký brzdy, podvozek a co vím, tak většina těchdle aut z klubu mají dost zásadně šáhnut do motoru (turbo, vstřiky, sání někdo z nich i vačky, písty). Nechápu co dělal, není to žádnej zajíček v přemotorovaném autě a proč jel kam nevidí
