skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Nehody škodovek...
13:42:25
25.07.2013
25.07.2013

Syny
-> Lukaso358: Dyt to je OII po faceliftu, tak proc tam ma OIII ?
13:29:18
25.07.2013
25.07.2013

Lukaso358
11:56:51
25.07.2013
25.07.2013

Syny
-> Nwkt: To nejakej jouda blbe sestrihal a spojil tam dve ruzny veci :)
11:53:28
25.07.2013
25.07.2013

Nwkt
-> Syny: Mi to bylo divný, že by to takhle zvalchoval. Kkti ani pořádně přiřadit video neumí
11:52:39
25.07.2013
25.07.2013

Syny
-> Nwkt: Nevim jestli nejak nepomotali videa, ale ta fabka je z uplne jiny bouracky, kde vletel nejakej mladik bokem do lampy a ted lezi na ARO.
www.novinky.cz/krimi/3086 94-mlady-ridic-ve-fabii-na razil-do-lampy-v-nemocnici -bojuje-o-zivot.html
www.novinky.cz/krimi/3086 94-mlady-ridic-ve-fabii-na razil-do-lampy-v-nemocnici -bojuje-o-zivot.html
11:37:16
25.07.2013
25.07.2013

Martin136COUPE
-> Nwkt: A zrovna nějaká s vyvoněným podvozkem a brzdami koukám.
11:34:04
25.07.2013
25.07.2013

Nwkt
19:18:59
18.07.2013
18.07.2013

castrol
13:32:01
18.07.2013
18.07.2013

marjik
-> spartra: škoda mladého člověka 

11:28:06
18.07.2013
18.07.2013

spartra
19:23:18
08.07.2013
08.07.2013

castrol
-> Jarda: vidis moze staci zanedbat udrzbu 

15:08:35
08.07.2013
08.07.2013

Tomaso435
-> Jarda: ja taky....
Grep to měl taky na červeným uplně KO.
Grep to měl taky na červeným uplně KO.
15:03:27
08.07.2013
08.07.2013

Jarda - zrušená registrace
-> OJOUCH: pěkné a to se mi kazdej divi, že to místo stříkám jako dutinu, pry to nikdy nemuže shnit :))
21:07:45
07.07.2013
07.07.2013

OJOUCH
1
21:07:11
07.07.2013
07.07.2013

OJOUCH
Nevim kam to dat v sobotu jsme byli na derby a jedno favo to zchytalo na zadni napravu!
04:25:09
05.07.2013
05.07.2013

venni
-> Mates: napiš mi do sz jméno...dik :)
00:59:58
05.07.2013
05.07.2013

BigKarelStereo
00:59:09
05.07.2013
05.07.2013

BigKarelStereo
21:06:43
04.07.2013
04.07.2013

suri
-> Jožynek : papiere na čorku
20:55:52
04.07.2013
04.07.2013

castrol
-> Jožynek : sklo ,svetlo, disky 

20:02:15
04.07.2013
04.07.2013

Jožynek
-> Lukaso358: By ma tak zaujímalo čo tak asi z toho auta môže byť ešte použiteľné..
ale moc toho asi nebude..
ale moc toho asi nebude..
19:15:36
04.07.2013
04.07.2013

Mates
-> Syny: To je od nás z Klatovské pekárny. Dneska jel asi prvně Mascotem, protože jinak jezdí s Mastrem do 3,5t , s kterým jezdím taky. Teď je těch nehod nějak moc a aut je čím dál mín. Doufám, že bude OK.
klatovsky.denik.cz/nehody /foto-mlady-pekar-se-srazi l-s-kamionem-letel-pro-nej -vrtulnik-20130704.html
klatovsky.denik.cz/nehody /foto-mlady-pekar-se-srazi l-s-kamionem-letel-pro-nej -vrtulnik-20130704.html
17:50:39
04.07.2013
04.07.2013

suri
-> Lukaso358: chladiče ok asi nebudú :D
17:49:41
04.07.2013
04.07.2013

VeTeV
-> Syny: jak píše Radek, ten už rohlící nevozí

16:57:12
04.07.2013
04.07.2013

Lukaso358
auto.bazos.cz/inzerat/...
/Skoda-Fabia-12TSI-2011.ph
p "pěkně rozdupaný" 
auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-SUPERB-II-36i-4x4.p hp ještě prodává superba taky pěkněj.

auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-SUPERB-II-36i-4x4.p hp ještě prodává superba taky pěkněj.
16:56:47
04.07.2013
04.07.2013

Radek Retro eLeSo
-> Syny 04.07.13 16:50:00: jezdí s coca colou 

16:50:42
04.07.2013
04.07.2013

Nwkt
-> Syny: Taky mě napadlo, občas jezdí směrem sem, ale u pekáren už nedělá ne
16:50:00
04.07.2013
04.07.2013

Syny
Sice ne skodovka, ale nebyl to D29?
plzen.idnes.cz/nehoda-pek arskeho-auta-u-obce-koryta -d7o-/plzen-zpravy.aspx?c= A130704_...
plzen.idnes.cz/nehoda-pek arskeho-auta-u-obce-koryta -d7o-/plzen-zpravy.aspx?c= A130704_...
21:30:25
28.06.2013
28.06.2013

Tomaso435
-> Enggik: jo to je vona :D ten usek je nějakej divnej, tam je vysypanej kde kdo :D
21:28:03
28.06.2013
28.06.2013

Enggik
-> Tomaso435 27.06.13 17:13:36: Mezi Sezemicema a Holicema, že??
Tak tu jsem tam taky viděl.
-> Mr_Kubas:
Měl docela štěstí, že tam nejel o dva dny pozdějc, ten výkop je už o dost hlubší.
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Tak to už by musela bejt dobrá náhoda, aby blejsknul zrovna mne
Tak tu jsem tam taky viděl.-> Mr_Kubas:
Měl docela štěstí, že tam nejel o dva dny pozdějc, ten výkop je už o dost hlubší.-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Tak to už by musela bejt dobrá náhoda, aby blejsknul zrovna mne

20:27:00
27.06.2013
27.06.2013

Tomaso435
-> Pavel P..:
pššššt
pššššt20:05:26
27.06.2013
27.06.2013

Mr_Kubas
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Taky jsem si řikal 

20:04:35
27.06.2013
27.06.2013

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Mr_Kubas: Ale to není Enggik, ten má MAN, ne Actros. 

20:03:33
27.06.2013
27.06.2013

Mr_Kubas
-> Enggik: Z FB 

20:02:31
27.06.2013
27.06.2013

castrol
-> Pavel P..:
malo casu iste by pobral viac
malo casu iste by pobral viac17:34:05
27.06.2013
27.06.2013

Placko
Pavel P.. 27.06.13 17:31:29 napsal:
→ Tomaso435: takže už máš ve fáčku nový rádio a
stěrače

→ Tomaso435: takže už máš ve fáčku nový rádio a
stěrače


17:31:29
27.06.2013
27.06.2013

Pavel P..
-> Tomaso435: takže už máš ve fáčku nový rádio a stěrače

17:13:36
27.06.2013
27.06.2013

Tomaso435
lup a byl tam... za par minut tomu chybělo rádio a stěrače

22:17:01
26.06.2013
26.06.2013

Lukyn Fakír
-> Enggik: asi měl dobry překvápko

22:15:06
26.06.2013
26.06.2013

Enggik
Dnes ráno na D8, 15.km před Prahou. Dotyčnému se asi nechtělo zpomalovat do zůžení stáhnutého do protisměru, tak si trochu skočil 

22:57:31
24.06.2013
24.06.2013

Plisek
18:28:50
19.06.2013
19.06.2013

Skili
a tady to zapíchla tak, žě čouhala ven jen od půlky zadních dveří
18:27:11
19.06.2013
19.06.2013

Skili
Dneska ráno jedna paní zapíchla fábiu do křoví tak že čouhal jen zadek auta ven. Neměl jsem čas a ani jsem to nechtěl před ní fotit, byla v pořádku prej to byl mikrospánek.
Tady pár fotek když jsem jel zpátky
do příkopy najela asi v místě kde jsem stál
Tady pár fotek když jsem jel zpátky
do příkopy najela asi v místě kde jsem stál
18:04:22
19.06.2013
19.06.2013

Skili
-> BigKarelStereo: to byl nějakej kaskadér
17:38:30
19.06.2013
19.06.2013

BigKarelStereo
Železný Brod
3.83 promile...
3.83 promile...
19:48:39
17.06.2013
17.06.2013

koště
-> Syny: A to se mu tam povedlo jak?
13:05:26
17.06.2013
17.06.2013

Jozka
-> Domajz 11.06.13 12:33:19: Já osobně 3x..., 2x v roli spolujezce, jednou v roli trefenýho.. si to prostě zjednodušujou na místě...
22:43:39
15.06.2013
15.06.2013

Jarda - zrušená registrace
19:33:22
14.06.2013
14.06.2013

rsvancara
-> lokaj: V podstatě souhlas, hlavně tu druhou polovinu jako bych napsal sám :)
15:45:13
14.06.2013
14.06.2013

Vojťas
-> Syny: sakra to mohla bejt fakt pekna ouza :( já chci zadní kapotu a dveře 

Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: prispevky beze smyslu
