Nehody škodovek...

prohledat
14691 příspěvků (zobrazeno 6926 až 6975) od 20.08.2007 do 17.06.2026, založil/a Maxx
řadit dle data
13:42:25
25.07.2013
Syny
-> Lukaso358: Dyt to je OII po faceliftu, tak proc tam ma OIII ?
11:56:51
25.07.2013
Syny
-> Nwkt: To nejakej jouda blbe sestrihal a spojil tam dve ruzny veci :)
11:53:28
25.07.2013
Nwkt
-> Syny: Mi to bylo divný, že by to takhle zvalchoval. Kkti ani pořádně přiřadit video neumí
11:52:39
25.07.2013
Syny
-> Nwkt: Nevim jestli nejak nepomotali videa, ale ta fabka je z uplne jiny bouracky, kde vletel nejakej mladik bokem do lampy a ted lezi na ARO.

www.novinky.cz/krimi/3086 94-mlady-ridic-ve-fabii-na razil-do-lampy-v-nemocnici -bojuje-o-zivot.html
upraveno 1x, naposled 25.07.2013 11:53:05
11:37:16
25.07.2013
Martin136COUPE
-> Nwkt: A zrovna nějaká s vyvoněným podvozkem a brzdami koukám.
19:18:59
18.07.2013
castrol
13:32:01
18.07.2013
marjik
-> spartra: škoda mladého člověka 10
19:23:18
08.07.2013
castrol
-> Jarda: vidis moze staci zanedbat udrzbu 1
15:08:35
08.07.2013
Tomaso435
-> Jarda: ja taky....
Grep to měl taky na červeným uplně KO.
15:03:27
08.07.2013
Jarda - zrušená registrace
-> OJOUCH: pěkné a to se mi kazdej divi, že to místo stříkám jako dutinu, pry to nikdy nemuže shnit :))
21:07:45
07.07.2013
OJOUCH
21:07:11
07.07.2013
OJOUCH
Nevim kam to dat v sobotu jsme byli na derby a jedno favo to zchytalo na zadni napravu!
zvětšit Nehody škodovek... - obrázek od OJOUCH vložen 07.07.2013 21:07:11
04:25:09
05.07.2013
venni
-> Mates: napiš mi do sz jméno...dik :)
21:06:43
04.07.2013
suri
-> Jožynek : papiere na čorku
20:55:52
04.07.2013
castrol
-> Jožynek : sklo ,svetlo, disky 1
20:02:15
04.07.2013
Jožynek
-> Lukaso358: By ma tak zaujímalo čo tak asi z toho auta môže byť ešte použiteľné..3 ale moc toho asi nebude..3
19:15:36
04.07.2013
Mates
-> Syny: To je od nás z Klatovské pekárny. Dneska jel asi prvně Mascotem, protože jinak jezdí s Mastrem do 3,5t , s kterým jezdím taky. Teď je těch nehod nějak moc a aut je čím dál mín. Doufám, že bude OK.

klatovsky.denik.cz/nehody /foto-mlady-pekar-se-srazi l-s-kamionem-letel-pro-nej -vrtulnik-20130704.html
17:50:39
04.07.2013
suri
-> Lukaso358: chladiče ok asi nebudú :D
17:49:41
04.07.2013
VeTeV
-> Syny: jak píše Radek, ten už rohlící nevozí5
16:56:47
04.07.2013
Radek Retro eLeSo
-> Syny 04.07.13 16:50:00: jezdí s coca colou 4
16:50:42
04.07.2013
Nwkt
-> Syny: Taky mě napadlo, občas jezdí směrem sem, ale u pekáren už nedělá ne
16:50:00
04.07.2013
Syny
21:30:25
28.06.2013
Tomaso435
-> Enggik: jo to je vona :D ten usek je nějakej divnej, tam je vysypanej kde kdo :D
21:28:03
28.06.2013
Enggik
-> Tomaso435 27.06.13 17:13:36: Mezi Sezemicema a Holicema, že?? 3 3 Tak tu jsem tam taky viděl.
-> Mr_Kubas: 1 Měl docela štěstí, že tam nejel o dva dny pozdějc, ten výkop je už o dost hlubší.
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Tak to už by musela bejt dobrá náhoda, aby blejsknul zrovna mne 4
upraveno 1x, naposled 28.06.2013 21:29:16
20:27:00
27.06.2013
Tomaso435
-> Pavel P..: 140 pššššt
20:05:26
27.06.2013
Mr_Kubas
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Taky jsem si řikal 3
20:04:35
27.06.2013
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Mr_Kubas: Ale to není Enggik, ten má MAN, ne Actros. 47
20:03:33
27.06.2013
Mr_Kubas
-> Enggik: Z FB 1
zvětšit Nehody škodovek... - obrázek od Mr_Kubas vložen 27.06.2013 20:03:33
20:02:31
27.06.2013
castrol
-> Pavel P..: 3 3 malo casu iste by pobral viac
17:34:05
27.06.2013
Placko
Pavel P.. 27.06.13 17:31:29 napsal:
→ Tomaso435: takže už máš ve fáčku nový rádio a
stěrače3
3 3 47
17:31:29
27.06.2013
Pavel P..
-> Tomaso435: takže už máš ve fáčku nový rádio a stěrače3
17:13:36
27.06.2013
Tomaso435
lup a byl tam... za par minut tomu chybělo rádio a stěrače3
zvětšit Nehody škodovek... - obrázek od Tomaso435 vložen 27.06.2013 17:13:36
22:17:01
26.06.2013
Lukyn Fakír
-> Enggik: asi měl dobry překvápko3
22:15:06
26.06.2013
Enggik
Dnes ráno na D8, 15.km před Prahou. Dotyčnému se asi nechtělo zpomalovat do zůžení stáhnutého do protisměru, tak si trochu skočil 1
zvětšit Nehody škodovek... - obrázek od Enggik vložen 26.06.2013 22:15:06
18:28:50
19.06.2013
Skili
a tady to zapíchla tak, žě čouhala ven jen od půlky zadních dveří
zvětšit Nehody škodovek... - obrázek od Skili vložen 19.06.2013 18:28:50
18:27:11
19.06.2013
Skili
Dneska ráno jedna paní zapíchla fábiu do křoví tak že čouhal jen zadek auta ven. Neměl jsem čas a ani jsem to nechtěl před ní fotit, byla v pořádku prej to byl mikrospánek.

Tady pár fotek když jsem jel zpátky
do příkopy najela asi v místě kde jsem stál
zvětšit Nehody škodovek... - obrázek od Skili vložen 19.06.2013 18:27:11
18:04:22
19.06.2013
Skili
-> BigKarelStereo: to byl nějakej kaskadér
17:38:30
19.06.2013
BigKarelStereo
Železný Brod

3.83 promile...
zvětšit Nehody škodovek... - obrázek od BigKarelStereo vložen 19.06.2013 17:38:30
19:48:39
17.06.2013
koště
-> Syny: A to se mu tam povedlo jak?
13:05:26
17.06.2013
Jozka
-> Domajz 11.06.13 12:33:19: Já osobně 3x..., 2x v roli spolujezce, jednou v roli trefenýho.. si to prostě zjednodušujou na místě...
19:33:22
14.06.2013
rsvancara
-> lokaj: V podstatě souhlas, hlavně tu druhou polovinu jako bych napsal sám :)
15:45:13
14.06.2013
Vojťas
-> Syny: sakra to mohla bejt fakt pekna ouza :( já chci zadní kapotu a dveře 40

Zamítnuté přispívání mají:

  • Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: prispevky beze smyslu
Extreme Tyres