
PS:Tam není jedinej plech ok.
















Agados z pujcoven nebrat
jeden vratak zustal v ramu, jinak ostatni chybeli uplne, asi to bylo spatny uz dost dlouho. Ale typek taky dobrej, ze prej bez nej ujel snad deset kilaku
Nastesti nemel nalozeno, tak jsme to hodili na podvozek a stahly kurtou, ale od Svitav do Ostravy bych s tim jet nechtel 

















ale v tv bola fela 95?






Asi mikrospánek, co? Nevím jinak, proč by Superb vjížděl pod kamion přes (dvojitou) plnou...













já tam vidím Pandu.




liberec.idnes.cz/auto-se-
stretlo-se-sanitkou-jeden-
clovek-zemrel-f5s-/liberec
-zpravy.aspx?c=A140903_...





