Nehody škodovek...

prohledat
14691 příspěvků (zobrazeno 5361 až 5410) od 20.08.2007 do 17.06.2026, založil/a Maxx
řadit dle data
20:28:07
12.05.2015
Milan 136
-> stepan: vypadá to, že trefil nějakej můstek ve stoce asi.
Nosník zespoda na sračku, nápravnice urvaná, přední kolo nikde, zadní zutý, zadní náprava posunutá, vypadlej kardan, všude boule, celý do banánu....1
20:12:33
12.05.2015
stepan
-> Milan 136: Co s tim kdo dělal?
19:55:19
12.05.2015
Milan 136
19:54:59
12.05.2015
Milan 136
sice to není škodovka....
S dodávkou se prostě jako s hot hatchem jezdit nedá...
zvětšit Nehody škodovek... - obrázek od Milan 136 vložen 12.05.2015 19:54:59
18:32:22
12.05.2015
Jozka
-> castrol: Tak to i já.. 5 (maďarský výrazy znám asi tři: nemtudom, krematorium a mindenki).
11:46:49
12.05.2015
castrol
-> Jozka: stačí kukam na obrazky 1
11:36:09
12.05.2015
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Bukaj: Protože Dunajská Streda je plná maďarů.
11:33:37
12.05.2015
Domajz
-> Bukaj: Když budu chtít, můžu si založit svůj vlastní zpravodajský web o událostech z Prahy třeba ve svahilštině a každýmu to může bejt u prdele. A mě hlavně to jaký je v Praze "úřední" jazyk... Když se koukneš na mapu, kde DS leží, možná ti dojde proč je v maďarštině
upraveno 2x, naposled 12.05.2015 11:35:07
08:33:30
12.05.2015
aDAm
-> darabos: no jen jestli to nebylo naopak a embargo nenarazilo do bmw ;)
08:08:09
12.05.2015
darabos
-> Bukaj: neviem, asi je to maďarský portál, nepoznám, prvý krát som to videl aj ja. Každopádne doména najvyššieho rádu ešte neurčuje jazyk webstránky a píšu len o dopravnej situácii, o nehode len toľko, že BMW narazil z boku do 1000-ky :)
00:33:38
12.05.2015
Bukaj
-> darabos 11.05.15 21:07:15: Au.
Ona je v Dunajskej Strede Maďarština úřední jazyk, nebo proč je článek o nehodě na SK v hungároškámoštině?
21:38:45
11.05.2015
Jozka
-> darabos: To jsem si početl..3 3
16:11:26
11.05.2015
Jozka
-> Luky 11.05.15 14:41:14: Ještě docela dobrej konec, kdyby něco podnikal, dopadl jak ta Celica.. blbej zákon schválnosti - ať je les sebeřidší, skoro vždycky se nějakej strom v trase vyskytne..8
15:26:30
11.05.2015
castrol
-> Tomaso435: nech si reve aj tak ho pretekar nepočuje 1
14:59:20
11.05.2015
Toušík
-> Tomaso435: Jenže čenda pak přijde do servisu a s tím řvaním pokračuje!!! Ale zas jemu smekám protože to je vzornej fanoušek! Nestojí kde nemá a stojí vždy tam kde se něco děje, protože zjišťuje předem a není to jen kam dojedu autem tam zafandím :)

-> ŠKODA 120 GLS: Haha :D :D ten byl dobrej.. Ono se to místo nezdálo, ale byl jsem upozorněnej ať ten rozpis tady čtu dost důrazně a ono se fakt to místo nezdálo tak hozný, ale kombinace nového asfaltu, písku, mokra a dost velkého náletu je blbá :/
14:56:35
11.05.2015
Tomaso435
-> Luky: nemá nějakou lehkou mozkovou disfunkci ? 3 3
14:56:11
11.05.2015
ŠKODA 120 GLS
-> Tomaso435: vášnivý fanda 3 modrý Rko BUM joooo,,dobrýýýý !!! 40
14:54:59
11.05.2015
Luky
-> Tomaso435: to je hroznej pacoš, je to kamarád toho kameramana, jezdí po závodech spolu, párkrát jsem s nima někde stál 1
14:49:26
11.05.2015
Tomaso435
-> Luky: tyjo takhle řvát jako ten v tom videu na každý auto co projede kolem, tak za 10 minut nemám hlasivky :D joooooo pěkněěěěěěěěěěě :D
14:48:32
11.05.2015
Luky
-> ŠKODA 120 GLS: on je tenhle les dost zrádný, tam se pokaždé něco děje. Je to z kopce ze zatáčky-do zatáčky na mizerným povrchu...
14:45:33
11.05.2015
ŠKODA 120 GLS
-> Luky: ale pěkně se ten strom obtisk 6
14:44:48
11.05.2015
Mitoslav
-> Pavel P..: Jé hele, to je na Olšance. Tak už vim, po čem tam zbyly ty nasprejovaný pozice na silnici a prohnutý zábradlí... 3
14:42:44
11.05.2015
ŠKODA 120 GLS
-> Nwkt: Já už jezdím s rozmyslem 1
14:41:14
11.05.2015
Luky
-> ŠKODA 120 GLS: jo, to často pomůže, ale myslím že jak se to tady utrhlo, tak už s tím asi moc vymyslet nešlo, že i kdyby odbrzdil, stejně by asi šel ven
14:39:46
11.05.2015
Nwkt
-> ŠKODA 120 GLS: A ty už můžeš jezdit bez postranních koleček? 2 3
14:39:02
11.05.2015
ŠKODA 120 GLS
-> Luky: příště nestát na brzdě
14:30:40
11.05.2015
Luky
Něco ze sobotní Podbrdské rallylegend. V tom autě je moje bývalá sedačka, tak k němu mám trochu i osobní vztah...
Video zde, ale nevím jestli běží i pro FB neregistrované
www.facebook.com/dlouhy.c enek/.../371647639710659
zvětšit Nehody škodovek... - obrázek od Luky vložen 11.05.2015 14:30:40
upraveno 1x, naposled 11.05.2015 14:32:12
22:50:09
10.05.2015
Milan 136
-> suri: ani nevim, ale asi nejaky tdi
-> Nwkt: asi se mi nic nehodi. Mozna naraznik, kdyby nebyl na sracku1
22:34:01
10.05.2015
afro100
-> Evž@: dobre rano .. to uz je nejaky ten piatok, september 2013
23:06:53
08.05.2015
Nwkt
-> Milan 136: Použiješ na díly ne? 3
22:45:27
08.05.2015
suri
22:34:36
08.05.2015
Milan 136
-> suri: to bude, je to celý do banánu.
A hlavně je to fejkový ereso. je to nějaká ambientka
upraveno 1x, naposled 08.05.2015 22:35:10
22:30:44
08.05.2015
suri
-> Milan 136 08.05.15 22:22:14: to bude totálka ak nemá super poistenie a nie je to nejaká 2012-13 s 20tkm
22:22:14
08.05.2015
Milan 136
-> castrol: taky jsem si říkal, ale ne. Byly tam dva dny...

-> U-Geen: někdo ho prý trefil
22:21:01
08.05.2015
castrol
-> Milan 136: dufamze to nebolo tlmicom 1
22:20:40
08.05.2015
U-Geen
-> Milan 136: jak se to povedlo? :)
22:20:25
08.05.2015
Milan 136
22:20:05
08.05.2015
Milan 136
22:19:20
08.05.2015
Milan 136
22:19:06
08.05.2015
Milan 136
10:51:00
07.05.2015
palinator
-> Domajz:
No a? Já bych si to taky vyfotil.1
07:51:00
07.05.2015
Hřib
-> john simple: zrovna včera ráno v tom dešti jsem tam jel, v odstavném pruhu kaluž tak 100m a zasahovala do půlky pravého pruhu tak 20 metry, bo na krajnici bordel a voda neodtéká do příkopy, tak jsem si říkal, že s tím chytráci z SúS budou dělat něco až se tam někdo vymele, a ono už je to tady :-) . O 300m dál je otáčení vozidel zimní údržby, končí Frýdek a začíná Ostrava a od toho místa už to na jaře seškrábali bobkem a tam už kaluže nejsou...
07:31:46
07.05.2015
Domajz
-> john simple 07.05.15 06:34:50: jak si to ten zraněný cirkusák ještě fotí, měl by ještě udělat selfýčko aby to mohl dát na fejsbůček, jakej to je kaskadér...


-> Pavel P.. 06.05.15 18:56:53: Není to spíš naše vývozní značka? To spíš nějací jugoši nebo něco podobnýho koupili u nás a jeli s tím na Balkán, ale nedojeli 3
18:56:53
06.05.2015
Pavel P..
sice to neni škodovka ale taky to nasere s čerstvě dovezenym autem zbourat zábradlí... teda bejt nabouranej a ještě trefit zábradlí4 ...
zvětšit Nehody škodovek... - obrázek od Pavel P.. vložen 06.05.2015 18:56:53
12:50:21
05.05.2015
Domajz
jedna letitá z roku 2008

kolinsky.denik.cz/galerie /vlak_umrti.html
20:09:11
27.04.2015
Domajz
-> King: hehe, to neměl no, to je pravda, příště budu chytřejší :(

Zamítnuté přispívání mají:

  • Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: prispevky beze smyslu
Extreme Tyres