Jo, auto vypadalo asi moc hezky, ale stejně je tady horší ten mrtvý kluk

Já vlastně ano nevím, co se s těmi auty pak stane. Předpokládám, že po nějaké expertize se to vrátí majiteli. Ten s tím ale už nebude chtít mít nic společného, takže tipuju nakonec to vrakoviště