-> Tomaso435: otočená je dost slušně
Včera jsem se vrátil z motovýletu, jel jsem defacto po 2 letech, paráda, hrozně se mi to líbilo, ale je pravda, že čím jsem starší, tím víc se bojím. Mám rodinu, kamarád před pár lety přišel na motorce o nohu a na JIPce se skamarádil s motorkářem co teď nemá ruku a nohu, nějak se to tenkrát ve mě sešlo, motorku jsem skoro prodal... Ale je pravda, že jestli člověk jede na motorce nebo ve starý škodovce s uříznutou střechou, tak to asi vyjde nastejno... 










lidi proste jezdi, tak jak se jezdit neda, vychova ridicu by mela byt uplne na jine urovni a ne kreslit vsude plne cary, snizovat rychlost, zuzovat silnice a delat vysoke obrukaky na prechodech, aby nebylo kam uhnout a clovek toho chodce, ktery tam vbehne musel srazit, vedeni EU je banda kretenu...















![Old People Burning Clutches [Part 1]](https://i.ytimg.com/vi/TdTzx7EKwlU/mqdefault.jpg)

