Jak tuhle byla diskuze o zvýšení rychlosti na dálnicích na 160 km/h - nejčastější argument odpůrců byl, že když se teď na 130 jezdí 160, tak na 160 se přeci jasně bude jezdit 190 (na můj argument, kolik by se teda jezdilo, kdyby bylo povoleno 250 mi nikdo odpovědět neuměl
). Ale to je přeci kravina. Na současná auta je na většině úseků těch 130 asi zbytečně málo. Lidi nejezdí rychleji proto, že chtějí jet o 30 rychleji než se smí. Jen si tak nějak potichu ten limit upravili na rozumnou (?) míru. No a pokud se s ním oficiálně cukne nahoru, situace na dálnicích bude v podstatě stejná jako teď, akorát se vybere míň pokut.No a s tím "jedním" pivem před jízdou to vidím podobně















Takovejch dobrodruhů, kteří měli po pár pivech skvělé reakce, těch už tady bylo. 


Měl jsem před sebou cestu 800km a nějak se mi nikam nechtělo.
