-> Jarda: nieje to elegance..neviem nema napisanu vybavu ale ma len predne okna v elektrike...a vzadu stierac...sedanka je vcelku pekna ale nieje vyhrievana
-> Nwkt 23.02.18 18:29:24: tady naštěsí jo,v autě byly snad tři chlapy.Teď jsem přivezl civica,kterej je na stejný místo a víc na předek a tam už to soudruh z ndr nerozdejchal :/
-> Milan 136: Já už chápu ty malý motory, musej taky někam nacpat ty deformační zóny. A představa, žeby se při takovym nárazu měl posouvat řadovej šestiválec...
-> Milan 136: zmuchlany to bylo az pod predni sedacky, nekde najdu fotku kdyz sem to dostal na lakovnu, kde to bylo dělaný
13:38:27 21.01.2018
Nwkt
-> Milan 136: Rusové to zvládnou
12:52:58 21.01.2018
Milan 136
-> Apple STS Chvojkovice-Brod 20.01.18 23:25:56: se do toho monte někdo pustil? Jakým způsoběm? Po dílech, nebo půl auta výměna?
Tohle je fakt hodně KO, ta octavia. Na tý prdeli nic moc není proti tomuhle předku na sračku, kde ten předek končí na úrovni domků. Težko říct, osobně bych se na to vysral a jezdit v tom bych nechtěl už vůbec