-> Hurdis: segra měla půl roku řidičák a nějak nezvládla zatáčku.Jako měl jsem pak vítr hodně dlouho a ikdyž jsem seděl vzadu tak jsem do každý zatáčky zavíral oči nebo brzdil za tátu...mazec .
Jinak ta škodovka byla půl roku po generálce s centrálem,el. oknama,new zelená metla a jediný střešní okno to vydrželo,byla hnutá nápravnice a celý auto tak nějak pomuchlaný.
Sakra co to bylo za dobu že se to vyplatilo znova zpravovat a dodnes ta škodovka jezdí,ale už pár let u nového majitele...
Rok cca 1997?
