→ MOLSO: ...Další zkušenost (stejné auto) je ta, že jakmile jedete rychleji než
120km/h, tak jindy ukecané osoby začínají mlčet :-D
u mna presne naopak
hned som pirat a vrah a ked mi vyskoci jelen tak sme v riti vsetci 

hned som pirat a vrah a ked mi vyskoci jelen tak sme v riti vsetci 



Tedy né že bych ti to přál, ale stát se to samozřejmě může. To taky budeš cestovat po kabině...







Co jsi tam měl za reaktor že to takhle naložený "jelo"?





































to jsem čekal, že jsou ty sloupky trochu pevnější 






Kdyby se rozjel normalne tak pozna ze jede dopredu a mel by cas zastavit. Ne startovat jak na rally, tre, due uno heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen









