skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Rozkradená Princess Lr-a :-( Prosba o pomoc
prohledat
107 příspěvků (zobrazeno 51 až 100) od 29.09.2013 do 14.10.2013, založil/a bibendum30
Kdyžtak mam taky zadní vanu(křídlo) navíc, sice neni 100% ale snadno opravitelná.
Předávací protokol o přijmu zakázky, stavu vozidla při předání máš? Nebo se jednalo jen o dohodu per huba. To je take duležité. Při předávání auta byl svědek, nebo jen ty, a klempíra?
-> bibendum30: Uff Jirko to je mazec. Budu mít oči otevřené, ty svody byli motané trochu jinak než to dělá teď a pokud se někde objeví hodím info. Přeju brzké uzdravení, jak už tady zanělo je to určitě to nejpřednější 

Já bych to viděl tak, že asi dotyčný potřeboval peníze, tak to někoho "nechal rozkrást". To ať se na mě nikdo nezlobí, ale takový to na mě dělá dojem. Přiznal policii alespoň to, že mu bylo auto svěřeno na zakázku?
Hnus, více nemám co říci!!! Člověk který tohle udělal je parchant. ... A mě osobně by to pěkně zdrtilo, protože tuším co pro Jirku "Princezna " znamenala ... já bych se vzteky rozbrečel. ... A osobně si dovolím nesouhlasit, že naše Škodovky jsou jen kus železa na kolech ... auto na kterém člověk maká je kus toho člověka ... je to více než stroj ... je to "živej stroj" a člověk ho může mít rád, nebo ho i milovat, což pak těžce nese. když se mu stane taková ZHOVADILOST. ... Bolest to neutiší, ale na každou svini se vaří voda!!!!
-> bibendum30: a co na tom mel ten klempira delat ? kolik to melo stát a dostal za práci zaplaceno?
domluvím si nahlédnutí do spisu,abych byl v obraze co se dělo a děje...každopádně dám info,a děkuju tímto zatím všem co zareagovali,a opakuji se znovu...pokud něco uvidíte-kdekoliv-dejte mi prosím info- viz mobil níže Díky Jirka
No tak to teda čumím!
Podle mého laického názoru by měl být za auto odpovědný klempíš až do předání zákazníkovi. To jak je to očesaný není jen tak náhodou. Dokazovat se něco bude těžko, to jedině že by se povedlo něco u někoho najít, ale tak i tak si myslím že škoda jde na triko toho, komu bylo auto předáno za účelem zakázky a toho času u něj.

-> bibendum30: Je mi to lúto čo sa stalo, každopádne zdravie je prednejšie a stále je to len kopa železa na 4 kolesách, to ešte dáš časom dohromady...akurát minule som na teba myslel že kde ti je koniec....Inak tiež by som povedal že ten klampiar o tom čosi bude vedieť...To bol nejaký známy, alebo? Platil si mu vopred alebo si mal zaplatiť až po ukončení prác? ja Neviem, ale normálny človek keď ti napíše a sa mu neozívaš tak zodvihne telefón a rieši to nejak ináč a nie takto...
-> Zeke-ten šestý: co vim tak prej mu dílna padla a neměl to kam dát, proto to vyšoupnul ven a ještě na takový debilní místo u nádraží....
-> Pavel P..: Pokud klempiř nedostal za praci zaplaceno tak si asi do zastavy vzal veci, tomu bych veril i ja... je to blby reseni ale co mel na druhou stranu delat... ale kdyz tam mel porad cely auto, no, je to fakt divný :(
Je mi toho strašne lúto, človek by si pomyslel že škodovky už nikoho nezaujímajú, a predsa...
Treba si veľmi dobre premyslieť komu zveriť auto a hlavne dávať si pozor na internete, nezverejňovať všetko.
Treba si veľmi dobre premyslieť komu zveriť auto a hlavne dávať si pozor na internete, nezverejňovať všetko.
Je to strašný svinstvo a jsem přesvědčenej, že v tom klempíř jede. Zaráží mě ten hadr místo víčka nádrže. To udělá mechanik ze zvyku, zloději je to jedno.
Bohužel bych ti mohl přispět jedině ventildeklem, který už máš. Dále mám doma pásy ušitý za starých Moravanů z MB, ale nemá to navijáky. Byly chycený na zadním platě, mají hliníkový přezky. img.skoda-virt.cz/vase_au ta_upload/.../3576_2007-09 -18_14-18-54_19.jpg Pokud bys chtěl, rád ti je přenechám.
Bohužel bych ti mohl přispět jedině ventildeklem, který už máš. Dále mám doma pásy ušitý za starých Moravanů z MB, ale nemá to navijáky. Byly chycený na zadním platě, mají hliníkový přezky. img.skoda-virt.cz/vase_au ta_upload/.../3576_2007-09 -18_14-18-54_19.jpg Pokud bys chtěl, rád ti je přenechám.
Tak snad se podaří věci dohledat, i když tomu moc nevěřim.... nicméně jak jsem řikal už když jsme to odtahovali, podle mě to oholil klempíra jako zástavu za práci co na tom odvedl a teď dělá blbýho aby mu PČR věci nezabavila a pak neměl nic.
-> Jindas: Přesně, hlavně ten kdo to obral musel vědět po čem jít, sedačky pochopim, to pozná i blbec že by mohly mít ceny, kola - pro neškodováka podle mě nějaký plesnivý hliníkáče, ale brát svody, to už podle mě musíš trochu vědět. ...Ještě sem si tak vzpoměl jak sem strašně rád odšroubovával sedačky ve 120, to je taky práce nahovno.
-> ochoda: Přesně co sem psal,je to až moc na "oko" čistý,žádná divočina s rozbitím čehokoliv (když neberem v potaz šteft), kdybych něco (nedej bože) chtěl "vyčorovat",tak se s tím nemažu a tady to vypadá na to,že to někdo dělal nějakou dobu.... kor fakt ty svody,to je prostě šílenost se dostat k tomu šroubu co je u domku termostatu (aspoň pro lidi co mají místo ruky lopatu na písek)
-> ochoda: To je taky paradox...okna celý,auto všechny dveře odemčený.Tedy akorát alu potah víka motoru...zničenej-jak rvaly křídlo dolu,takže nastouplila hrubá síla a 3 šroubováky(abych to odehnul od skeletu) a vůbec jí otevřel
Jako co je dost zarážejici je to že to auto stalo na kolech a očesaný. To bylo dělaný někde v klidu dilny a pak dovezeno zpět na misto stání. Ted nikdo nic už nezjistí. Prostě svině. Nic jineho nejde řict
-> Jindas: No hele, já sundával origo výfukovyý 742.136, měl sem sundaný sací a i tak sem u toho nadával. Takže s nandanym sacim je to podle mě nereálný, to same jak tu psali s těma kolama. ...jak se dostal "zloděj" dovnitř? Není někde něco rozbitý? Ikdyž na to je docela blbost se ptát...
Zmrdi, už aby ses bál nechat auto na ulici i když pujdeš jen do krámu. Každopádně přeju hodně štěstí s hledáním a hodně zdraví. 

-> Jindas: Přesně tak Hlušičku,a ještě z originální LR od kamaráda Vráti
-> bibendum30: A kdo to dělal,tak ví,že 4x1 svody se jen tak dobře nesundávaj,když nemáš dole sací... teda aspoň u mě.... to muselo být vytipovaný na zakázku... tys tam měl hlušičku ne?
-> bibendum30: já teda nwm ale kdyby to někdo očesával na ulici, tak auto hodí na zem nebo na špalky.to je jako kdyby si to někdo dal do dílny a potřeboval to dostat ven.
Taky mi to leží v hlavě,no tohle je spíš téma pro sichr…abych si nemohl říct že jsem neudělal vše pro nález věcí. Každopádně mě zaráží ten šteft…a taky sundaný 4–1 když sací auto má na motoru
-> stepan: no znie to logicky
Plnej souhlas Škoda se stala když to stalo u klempiry, takže zato nese odpovědnost on
-> bibendum30: Podle toho co píšeš bych to viděl asi následovně: Klempíř dokončil práci, napsal ti, ty ses mu dlouho neozýval, tak z auta sundal všechno co mělo podle něj nějakou cenu a zbytek dal ven před dílnu, takhle auto na ulici podle mě nikdo nerozkrade. 

-> bibendum30: je uplne jedno v jakym stavu tam to auto stalo, dulezity je v jkym stavu si ho privezl a v jakym bylo kdyz sis pro nej prijel... co auto delalo mezitim je uplne sumak...
-> bibendum30: presne jak pise jourin skodu vymahat po klempiri...
Klempíra mi sice dal vědět že je auto hotový...ale jaksi v nemocnici na kapačkách se k PC nelze dostat....takže jsem to četl až kdy.nicméně na PČR vypověděl že auto tam stalo komplet...to je slovo proti slovu

-> bibendum30: Asi ne nikde jsem ho nenabízel, aspoň tak pulroku zpět.
-> jourin: Díky moc to by pomohlo-tedy pokud ti bude přebývat
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Snažím se ale nejsem furt u PC-> P@wlos: Ok,mail mám v kartě díky-> zdrub: Viděl jsem ho myslím v inzerci-je to tak?

Klempiř auto očesal kdo jinej by to tak rychle udělal a nebo to bylo na objednavku kradený.Stejně bych šel po klempirovi a hlidat kde to jen pujde
Ty vole a to jako fakt jo? Tak to fakt docela smrdi tohle, ma klempir dilnu v nekde v ghettu nebo co?
LR vanu tu mam taky, ale neni nic moc, vic prace nez uzitku bych rekl
LR vanu tu mam taky, ale neni nic moc, vic prace nez uzitku bych rekl
-> Tomaso435: tak já nevím o tom že by klempíř nedostal zaplaceno, o tom tu nikdo nic nepíše
-> bibendum30 29.09.13 22:10:22: Taková zkušenost tě donutí přerovnat žebříček hodnot a to tak, že zdraví bude na prvním místě, zbytek vem čert. Je jedno jestli se jedná o peníze, ženskou, práci nebo auto nebo cokoliv jinýho. A pokud ne tak to taky může dopadnout šeredně špatně
To jenom taková malá rad ode mě. Jinak ti teda přeju ať se aspoň něco najde 


-> bibendum30: Tak tohle ti teda nezavidim, mozna se nam tam za chvili bude valet jedno zadni kridlo navic.. jestli zbyde tak ho mas u me.. ale v kazdem pripade bych si v ramci realizace praxe sel pohovorit s klempirem, jednak si myslim, ze by o tom podle toho co popisujes mohl vedet kde ty dily jsou, a jednak ty jsi mu to predal kompletni. Ukradli to jemu kdyz na tom pracoval, ty jsi to auto neprevzal.
-> Zeke-ten šestý: Jo, napadlo mě to samý.
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Snažím se to hlídat,ale nejsem pořád u PC.Právě proto tahle prosba

-> Zeke-ten šestý: ... jen jestli si tím kelmpíř nezaplatil za práci... (ano dívám si na kriminální případy) :-D
-> bibendum30: Mám volnej čevenej pás SCHROTH, ale je bez navijáku tak se kdžtak ozvi.
Jsou to svině
Jsou to svině

Další poděkovaní patří taky kamarádovi Pavel P. kterej byl tak hodnej a pomohl mi na laně dotáhnout Princess do garáže,kde si ted odpočívá a čeká co bude dál
Mě zaráží, že si klempíř ničeho nevšiml, to nemohlo být za jednu noc toto
No tykravo, to sou zmrdi. Hlidat aukro, bazar a burzy idealne 

Kamarád má doma nějakou rampu, mám pocit že podobnou, zkusím nafotit, kdyby se ti hodila... jsou to zm*di 

-> su.tech – nezodpovědný hajzlík: Nevim jak dlouho a kdo to udělal...ale ten uřízlej šteft a auto na plecháčích místo kol...zarazil i přivolané policajty.To asi těžko někdo udělá na ulici- když štefty mají trhací protokol o pevnosti
kurva nasere
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: Pro mě je podstatná jakákoliv informace,praxi už nech na mě

-> bibendum30: To to očesali během jedné noci takhle moc? Jak se k tomu staví ten klempíř? Jinak je mi tě líto a aktuálně nemám nic navíc z toho co sháníš.
-> bibendum30: no do p....