Asi tak, nebo SP přepážka na vrakáči
Já se bohužel o nějakou tu historii, a takovýhle ,,spešl" věci začal zajímat až ,,nedávno", do tý doby byla škodovka sice auto číslo jedna, ale pořád jen takovej povoz na denní ježdění. Ani díly jsem nesyslil, prostě se kupovalo, jen když něco odešlo. Za to teď to zdatně doháním, dokud ještě něco je



















neviem... ja som sa len domnieval... neviem si zvacsit ten obrazok skodovky, ale dost sa mi podoba na to moje... ale mozno sa mylim...


