Rapid Cabrio

prohledat
3909 příspěvků (zobrazeno 3451 až 3500) od 01.10.2009 do 21.03.2024, založil/a skoda_105_L
řadit dle data
15:09:04
07.10.2010
m8rinek
-> Jožynek : cena dle majitele, v případě zájmu můžu předat kontakt...
upraveno 1x, naposled 07.10.2010 15:13:51
13:57:52
07.10.2010
ondie
-> Nwkt: mohla..
13:54:57
07.10.2010
Nwkt
-> ondie: Proč by to nemohla bejt dálka? Francouzi mají celý světla žlutý
13:53:00
07.10.2010
ondie
-> sep: Trošku mi přijde,že tadyta má ty skla úplně žlutý,což by poukazovalo na mlhu a ta z aukra má nazlátlý jen ty paraboly,tak nevim..jestli je to ještě dálka nebo už taky mlha..
13:47:34
07.10.2010
ondie
-> Gryzly: jj,já to vim...ale z těch světel nemůžu
11:19:10
07.10.2010
Matsoft
-> Jožynek : cenu jsem zaslechl 140 a dohoda... a Jablonec
11:10:39
07.10.2010
Pavel P..
-> petr s: tak sem s ní5
11:07:18
07.10.2010
Jožynek
-> m8rinek: 04.10.10 20:48:53 Aká je cena za ten červený a kde sa to auto nachádza?
10:39:11
07.10.2010
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Kubina AVTOBA3 CCCP: Vážený pane Kubino, byl bych rád, kdyby jste se naučil místo na citace klikat o jednu kolonku vedle na obojí a nebo čistě jen na nick. Při kliknutí na obojí je snad dostatečně jasné na koho a přesně na jaký příspěvek reaguješ a nebude to tady zasrané půl stránkou Tvých citací...



Děkuji za pozornost!



Jinak opět taškařice a souhlas s VeTeV, Pavel P., havlík, sutech. Myslím, že nemám co dodat a raději mám dvě auta ve skvělé kondici než nějaké totalně schnilé rádoby cabrio.
upraveno 1x, naposled 07.10.2010 11:10:48
09:49:54
07.10.2010
Tomes 1
-> MATTESS:

Já si to pouštím když mě něco nasere....3
09:09:16
07.10.2010
MATTESS
-> Tomes 1 07.10.10 08:59:53: to už tu dlouho nebylo1
08:59:53
07.10.2010
Tomes 1
Kampen om den Rode Ko




jen tak.......
08:56:32
07.10.2010
petr s
-> Gryzly 07.10.10 06:58:54: Vím kde leží tahle maska
08:51:56
07.10.2010
Tomes 1
Nechtěl jsem ale musím reagovat.Jak vidím,tak na virtu jsou borci, kteří ve 20 letech mají odborné zkušenosti a znalosti o celém vývoji automobilů škoda.Neberu jim to a docela závidím.Je dobré si stát za svým názorem a hájit svou věc,kdyby se nám všem líbila stejná ženská nevím jak by jsme to řešili.Já měl za posledních 20 let asi 30 aut,nejsem překupník a nepotřebuji auto k denímu ježdění.Mám firemní.Jen jsem měl vždy potřebu si to vyzkoušet a nedat na názory druhých.Po tátovi jsem srdcem škodovkář a i když jsou to auta s nejhoršími jízdními vlastnostmi, mám je rád.Nikdo mi nevyvrátí mou zkušenost se škodou 110 R,(a neměl jsem jednu ) kdy si stojím za tím, že nad 80 km/h se sní nedá jezdit.Nebudu vypisovat všechny auta co jsem měl,nechci ani vysvětlovat proč jsem prodal KIRBY,ale chci ať si každý uvědomí že jsme všichni škodovkáři a pokud chcete jeden na druhého házet špínu,tak jděte třeba na stránky klubu BMW a tam si můžete prosazovat svoje názory jak dlouho chcete.Jsem ze severní moravy a jsem rád, tady Luxe nikdo nezná,každý kouká jako by přijel cirkus Humberto a věřte, že se normálním lidem líbí víc než Kirby.A já jsem rád že se líbí 100 normálním lidem, než jednomu zakomplexovanému rádobyodborníkovi z Horní Dolní.Mějte se fajn,v pohodě všichni přečkejte zimu a u mého Luxe uvidíte přidané foto až bude komplet hotový.Tomes235
upraveno 1x, naposled 07.10.2010 08:57:24
08:22:28
07.10.2010
Tomes 1
ondie 07.10.10 00:23:08 napsal:

Teď mě napadá zajímavá věc…viděl někdy někdo (ať už z prospektu

nebo i fotku z reálu) Garde cabrio v olivě ?

Já zatim žádný nepostřeh,ostatní barvy (ono jich zas tak moc nebylo:) jsem

tak nějak viděl.

Jestli se jen nedochovalo,nebo to prostě pro anglány nebyla atraktivní

barva ?


Já viděl v olivě pecku..... 3
07:03:20
07.10.2010
sep
-> Gryzly: :jj,ta samá maska tu někde proběhla fórem a taky měla dálky....proto bych do ní i šel:-)
06:58:54
07.10.2010
Gryzly
-> ondie: Já se domnívám, že maska je standartní anglická, akorát světla jsou žlutý, což na to že to jsou přídavný dálkový je divný.
01:21:37
07.10.2010
ondie
01:20:28
07.10.2010
ondie
-> Matsoft: uuu..sofistikovanej přístup..ze střech výztuhy : ) ..zajímavý..



Na netu sem teďka našel takovýdleho pofidérního Luxe s nějakou tuc-tuc sadičkou 1 ,ale má hezkou masku..tak snad neznáte.. (kvalita foto je bídná)
zvětšit Rapid Cabrio - obrázek od ondie vložen 07.10.2010 01:20:28
00:30:40
07.10.2010
Matsoft
-> ondie: je mozne ze jedno olivove garde bylo z rakouska, neb kdyz se kuchalo nwktho garde cabrio, tak prekryvy co byly v interieru byly z plechu na kterem byl lak v tomto odstinu, coz nas privedlo k domence, ze pouzivali plechy co jim zbyly z urezanych strech... jinak na netu lze nalezt 2 foto zeleneho rapida standart, ale to samozrejme oliva neni.
00:23:08
07.10.2010
ondie
Teď mě napadá zajímavá věc...viděl někdy někdo (ať už z prospektu nebo i fotku z reálu) Garde cabrio v olivě ?

Já zatim žádný nepostřeh,ostatní barvy (ono jich zas tak moc nebylo:) jsem tak nějak viděl.

Jestli se jen nedochovalo,nebo to prostě pro anglány nebyla atraktivní barva ?
00:07:31
07.10.2010
Pavel P..
tak abych tu ospravedlnil to že jsem si sem dovolil napsat svůj názor, tak přikldám fotku jednoho škopku.. Matýsek jistě hned pozná co je to zač, komu patří a kde se nachází3
zvětšit Rapid Cabrio - obrázek od Pavel P.. vložen 07.10.2010 00:07:31
00:03:22
07.10.2010
Kubina AVTOBA3 CCCP - zrušená registrace
Matsoft 06.10.10 23:50:45 napsal:

→ Kubina AVTOBA3 CCCP: Pojd, Miro, zazpivame si :-D. Treba

prsi, prsi :-D. Nebo radsi neee, to neni pisnicka pro kabriolety :-D
prsi prsi?ted nedavno tu 4dny imrvere prselo,bych ti nepral videt,jak vypadal mtx i s naimpregnovanou stechou...jsem musel vytahnout holinky
23:55:47
06.10.2010
Kubina AVTOBA3 CCCP - zrušená registrace
Pavel P.. 06.10.10 23:45:54 napsal:

→ Kubina AVTOBA3 CCCP: viď že máš radost když se

můžeš hádat? očividně tě to uspokojuje, radši si budu dál kupovat

pumpy na burze než mít plnej dvůr vraků abych nevěděl kam dřív

skočit.

už ti dám pokoj a můžeš si tu vesele dál vest tu tvojí show a notovat si

s Matějem 5
ja si myslim,ze tvoje pozice je jinde.hodne stesti a obcas do dnesniho nakupu nahlednu,slibuji,Pajo
23:53:50
06.10.2010
stika87 - Maschinenführer
-> Matsoft: 14
23:50:45
06.10.2010
Matsoft
-> Kubina AVTOBA3 CCCP: Pojd, Miro, zazpivame si :-D. Treba prsi, prsi :-D. Nebo radsi neee, to neni pisnicka pro kabriolety :-D
23:45:54
06.10.2010
Pavel P..
-> Kubina AVTOBA3 CCCP: viď že máš radost když se můžeš hádat? očividně tě to uspokojuje, radši si budu dál kupovat pumpy na burze než mít plnej dvůr vraků abych nevěděl kam dřív skočit.

už ti dám pokoj a můžeš si tu vesele dál vest tu tvojí show a notovat si s Matějem 5
23:43:50
06.10.2010
Kubina AVTOBA3 CCCP - zrušená registrace
VeTeV 06.10.10 23:05:28 napsal:

→ Kubina AVTOBA3 CCCP: ad tve kabro – stav vs. Vcka me

opravdu prekvapil a zarazil – to priznam, ale neresim to… ale jak si sam

priznal ma to jako jedno z malo / mimo snad jeste jednoho bileho a to hodnotim

prave jako velke plus (jenze uznej sam, spousta jinych si musi ted pockat…)



tak uznavam, ze prachu sem do toho nasral nehorazne a je to od zacatku cele

nesmysl – ale kdyz se na to podivam zpetne – naucil jsme se na tom

spousta veci a posunulo me to zase o kus dal… ma to radu chyb, neni to uplne

dokonale, ale me to vyhovuje a bavi me se s tim projet – mam to dneska pro

radost a tim ze jsme letos nemel dost penez na nejakou dalsi cestu, tak jsem

z toho udelal takovej „srazovej stroj“ pro prdel…me v tom proste bavi

jezdit nekam dal, zkusit co to auto dokaze a kde ma sve limity – proto jsem

to postavil z novych dilu a uzivam si ty pocity cloveka co to dovezl

z mototechny a uzival si slasti i strasti…



ad havlik – za kolik chtel ci nechtel prodat je me jedno, ale ja s nim

osobne problem nemam… rad pokecam o upravach a laka me projet se v tom jeho

drncadlem /jestli to nekdy postavi/…



ad PavelP – zrovna jeho 130 mam rad a s Pavlem vychazim vic nez

nadstrandartne a nebejt jeho dovolim si tvrdit, tak moje 120ka nikdy

nevyjede – jsem mu vdecnej za strasne moc a dovolim si tvrdit, ze ej to

jeden z mala velice pohodovych a ochotnych lidi tady na webu… to ze ho tu

nekdo vicemene podvedl a Pavla to pomerne dost sere je fakt a nedivim se, ze

zareagoval… ale to neni moje vec… ad jeho auto – myslim, ze stav jeho

auta i na provozovani v zime je vic nez krasny a nemam mu co vytknout a rad

mu pomohu ho jeste vice doladit a jen doufam, ze ho jednoho dne bude moci

vyuzivat jako srazovku ci auto pro obcasne vyjizdky…



ad barikady – nestavim se vubec nikam, jen tu svobodne pisu sve pocity – a

ty jsou jake jsou… nijak se netajim tim,ze celou radu 742,43 povazuji za

takovou vicemene znouzecnost s celou radou specifik… na druhou stranu si

jizdu v tomto stroji neskutecne uzivam… ale to, ze jsou vsechna auta

bezstrechy z uvedene rady zpracovana zpusobem, ktere by se hodilo spise nekam

k upravam v garazi, za tim si stojim… a sam to musis videt… a u me

proste ten punc az takove vyjimecnosti tato rada nema…a nema to nic

spolecneho ani se vzdelanim ani s barikadou… ber to tak, ze se me to proste

uplne nelibi i kdyz standard neni osklivej, ale upravy Garde ve me navozuji

vetsi pocit toho kabria… a to je fakt, jen me opet zklamalo zpracovani a to

i u estellova Vckoveho a myslim si vic nez dost hodne zachovaleho kusu…



ad koupe kabria – at si kazdej koupi co chce – kdyz na to ma prachy a ty

si vydela, proc ne… jen jsem zduvodnil, proc ja bych se do toho tak bezhlave

nehrnul – mam holt jine sny, ktere snad jednou zrealizuji, ale tma pozaduji

stav 1A (uz vim co ta renovace obnasi a ze se to neoplati :-))
no konecne kloudna a srozumitelna vec z tebe vypadla,Vetev.
23:41:01
06.10.2010
krup
.. chce někdo lakovat? 1
23:38:52
06.10.2010
VeTeV
-> Matsoft: -> Kubina AVTOBA3 CCCP: uprimne me přišel v mělníce udělanej jako se svého času dělalo auto před prodejem ( vrstva asi tlumexu nalitá na spodku pod čímž byl evidentně původní stav karoserie, lemy ojeté tou krupicí se zubama po olepení páskou) - ale nevím jak vypadal předtím a nevím jak bude vypadat někdy... ale prostě mě stav vs V nesedly - ale asi to spadlo do horší třídy v rámci testace a prošlo to... znám i větší pasti
upraveno 1x, naposled 06.10.2010 23:40:48
23:37:16
06.10.2010
Matsoft
A ja se vracim zpet k otazce: vi nekdo kolik bylo rapidu ... ale opravdu rapidu, nikoli garde, v Meise vzhledu?
23:33:34
06.10.2010
Kubina AVTOBA3 CCCP - zrušená registrace
Pavel P.. 06.10.10 23:25:27 napsal:

→ Kubina AVTOBA3 CCCP: mě stačí jedna škodovka a né

skupovat každej vrak… a o kvalitě lakování mi něco řikej, ten tvůj

vzorník červených laků co si předváděl v Mělníce je fakt pro

srandu.....pak něco povidej o komedinatech3
co bys taky skupoval,tady nekupujes vodni pumpy od dedku na burze
23:32:57
06.10.2010
Matsoft
-> Pavel P..: aaaa, po Havlikovi dalsi rozumbrada,ktery nevidel Sunseekera v "puvodnim" stavu... mohu te ubezpecit, ze ted je to zlaty.... prahy puvodne hraly as 4 barvama atd.... ja si dovolim tvrdit ze Sunseeker je pekny auto s nedostatky.... a semtam prasarnou... nicmene oproti puvodnimu dovozovemu vzhledu je tam znacny krok vpred.
upraveno 1x, naposled 06.10.2010 23:35:19
23:27:33
06.10.2010
Targa
zajímavý počtení... radsi se do toho nebudu motat:)

GARDE RULEZZZ
23:25:27
06.10.2010
Pavel P..
-> Kubina AVTOBA3 CCCP: mě stačí jedna škodovka a né skupovat každej vrak.... a o kvalitě lakování mi něco řikej, ten tvůj vzorník červených laků co si předváděl v Mělníce je fakt pro srandu.....pak něco povidej o komedinatech3
23:20:20
06.10.2010
Kubina AVTOBA3 CCCP - zrušená registrace
Pavel P.. 06.10.10 23:15:16 napsal:

→ Kubina AVTOBA3 CCCP: milej pane… já s olakováním

svejch blatníků jsem naprosto spokojenej a rozhodně to nedělám proto aby

se to pak líbilo nějakýmu kubinovi 3

→ Matsoft: kde mám karbec?
takze jsi spokojen s malem,co by slo vyresit za 3-4tisice,ale presto tady v tematu budes rozdavat rozumy o kvantite nad kvalitou,komediante
23:15:16
06.10.2010
Pavel P..
-> Kubina AVTOBA3 CCCP: milej pane... já s olakováním svejch blatníků jsem naprosto spokojenej a rozhodně to nedělám proto aby se to pak líbilo nějakýmu kubinovi 3

-> Matsoft: kde mám karbec?
23:12:35
06.10.2010
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> Gryzly: To je "Román pro muže". 1
23:06:14
06.10.2010
Gryzly
Ale no tak chlapci, prosím vás nechte toho, dyť to nemá za mák smyslu tahle diskuze, no to jste družstevníci? ;-)
upraveno 1x, naposled 06.10.2010 23:06:26
23:05:50
06.10.2010
Matsoft
-> Pavel P..: jediny co ma Kubina zbastleny je garde cabrio, neb ma mechaniku z Rapida. Jinak si zadne zbastlenosti nejsem vedom. Jinak mam dojem ze ty a Kubina snad zavodite v tom, kdo bude mit vic sad kol a "exotickych" dilu.

-> Kubina AVTOBA3 CCCP: tu cenu Pavlikova auta jsi trosku prestrelil... pekna 130 ma vetsi cenu... pokud jako nejdrazsi trajekt bereme cca 400gbp->tzn cca 12kkc



A bezte se ku.va hadat jinam.
23:05:28
06.10.2010
VeTeV
-> Kubina AVTOBA3 CCCP: ad tve kabro - stav vs. Vcka me opravdu prekvapil a zarazil - to priznam, ale neresim to... ale jak si sam priznal ma to jako jedno z malo / mimo snad jeste jednoho bileho a to hodnotim prave jako velke plus (jenze uznej sam, spousta jinych si musi ted pockat....)



tak uznavam, ze prachu sem do toho nasral nehorazne a je to od zacatku cele nesmysl - ale kdyz se na to podivam zpetne - naucil jsme se na tom spousta veci a posunulo me to zase o kus dal... ma to radu chyb, neni to uplne dokonale, ale me to vyhovuje a bavi me se s tim projet - mam to dneska pro radost a tim ze jsme letos nemel dost penez na nejakou dalsi cestu, tak jsem z toho udelal takovej "srazovej stroj" pro prdel...me v tom proste bavi jezdit nekam dal, zkusit co to auto dokaze a kde ma sve limity - proto jsem to postavil z novych dilu a uzivam si ty pocity cloveka co to dovezl z mototechny a uzival si slasti i strasti...



ad havlik - za kolik chtel ci nechtel prodat je me jedno, ale ja s nim osobne problem nemam... rad pokecam o upravach a laka me projet se v tom jeho drncadlem /jestli to nekdy postavi/...



ad PavelP - zrovna jeho 130 mam rad a s Pavlem vychazim vic nez nadstrandartne a nebejt jeho dovolim si tvrdit, tak moje 120ka nikdy nevyjede - jsem mu vdecnej za strasne moc a dovolim si tvrdit, ze ej to jeden z mala velice pohodovych a ochotnych lidi tady na webu... to ze ho tu nekdo vicemene podvedl a Pavla to pomerne dost sere je fakt a nedivim se, ze zareagoval... ale to neni moje vec... ad jeho auto - myslim, ze stav jeho auta i na provozovani v zime je vic nez krasny a nemam mu co vytknout a rad mu pomohu ho jeste vice doladit a jen doufam, ze ho jednoho dne bude moci vyuzivat jako srazovku ci auto pro obcasne vyjizdky...



ad barikady - nestavim se vubec nikam, jen tu svobodne pisu sve pocity - a ty jsou jake jsou... nijak se netajim tim,ze celou radu 742,43 povazuji za takovou vicemene znouzecnost s celou radou specifik... na druhou stranu si jizdu v tomto stroji neskutecne uzivam.... ale to, ze jsou vsechna auta bezstrechy z uvedene rady zpracovana zpusobem, ktere by se hodilo spise nekam k upravam v garazi, za tim si stojim... a sam to musis videt... a u me proste ten punc az takove vyjimecnosti tato rada nema...a nema to nic spolecneho ani se vzdelanim ani s barikadou... ber to tak, ze se me to proste uplne nelibi i kdyz standard neni osklivej, ale upravy Garde ve me navozuji vetsi pocit toho kabria... a to je fakt, jen me opet zklamalo zpracovani a to i u estellova Vckoveho a myslim si vic nez dost hodne zachovaleho kusu...



ad koupe kabria - at si kazdej koupi co chce - kdyz na to ma prachy a ty si vydela, proc ne... jen jsem zduvodnil, proc ja bych se do toho tak bezhlave nehrnul - mam holt jine sny, ktere snad jednou zrealizuji, ale tma pozaduji stav 1A (uz vim co ta renovace obnasi a ze se to neoplati :-))
upraveno 3x, naposled 06.10.2010 23:14:31
23:05:00
06.10.2010
Kubina AVTOBA3 CCCP - zrušená registrace
Pavel P.. 06.10.10 23:00:40 napsal:

→ Kubina AVTOBA3 CCCP: kde? nejsem si toho vědom… za to

tebe pozoruju že kdo ti neleze do prdele je pro tebe nějakej untermensch, že

jo Mirečku?3
Pajo,zkus argumentovat vecne,vzdyt ty jsi ani nebyl schopen u svecho jedineho auta nechat kloudne olakovat predni blatniky,Pajo,tohle neni tema pro tebe,presun se do dnesniho nakupu a prochazky dnesni burzy,tam budes jak ryba ve vode
23:00:40
06.10.2010
Pavel P..
-> Kubina AVTOBA3 CCCP: kde? nejsem si toho vědom... za to tebe pozoruju že kdo ti neleze do prdele je pro tebe nějakej untermensch, že jo Mirečku?3
22:59:41
06.10.2010
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> Kubina AVTOBA3 CCCP: Já tomu nerozumím 40
22:58:15
06.10.2010
Kubina AVTOBA3 CCCP - zrušená registrace
Pavel P.. 06.10.10 22:55:25 napsal:

→ Kubina AVTOBA3 CCCP: myslíš že teď seš něco víc,

když máš pár schnilejch kabrií?



Mě se srdečně jedno že moje pixla má pro nějakýho Kubinu nulovou cenu…

pro mě zase jsou bezcenný ty tvoje zbastlený hadraplány4 Já se tim

nepotřebuju ukájet že mám plnou stodolu zbastlenejch nebo shnilejch

vraků.3
ne ja nejsem vic,to ty tady ze sebe delas boha a nemas na to,Pajo
22:55:25
06.10.2010
Pavel P..
-> Kubina AVTOBA3 CCCP: myslíš že teď seš něco víc, když máš pár schnilejch kabrií?



Mě se srdečně jedno že moje pixla má pro nějakýho Kubinu nulovou cenu.... pro mě zase jsou bezcenný ty tvoje zbastlený hadraplány4 Já se tim nepotřebuju ukájet že mám plnou stodolu zbastlenejch nebo shnilejch vraků.3
22:47:57
06.10.2010
Kubina AVTOBA3 CCCP - zrušená registrace
VeTeV 06.10.10 22:03:18 napsal:

→ Kubina AVTOBA3 CCCP: hele nemyslím si, že to lze atkto

paušalizovat… za mě opravdu až čas ukáže jak se k tomu bude

přistupovat… holt uznejme, že to zná pár nadšenců a samozřejmě tím,

že jich je na silnicích víc a víc, tak se okruh lidí znalých

rozšiřuje… a mě se prostě nelíbí to, jak to smrkali – je to dle mě

škoda a asi to jen ukazuje, jak to s tím mysleli – levné kabro na pár

sezon a pryč s ním… proto jich je dneska tolik v takovém dost šíleném

stavu, a bohužel renovace vyžaduje dost úsilí, které není ihned odměněno

(by´t i legálním provozováním např. v pravostraném pojetí…)…



osobně se mě strašně líbí veškeré úpravy garde kabrií, ale je to dané

tím, že mám Garde raději a celkově se mě to vícero líbí…4
podivej,ja zadne kabrio LDD nikdy nepredelal a nikdy nepredelam,ja chci original a to ze sunseeker neni top,byla jen casova tisen na ktere se hoji par usmrkancu kteri ani nemeli na vstup na FCC.kazdopadne je to jedno z mala anglickych kabrii kterym se da legalne projet.Problem vas stodvacitkaru je ten,ze jste do toho napumpovali mraky penez a ty se nikdy nevrati.To ze Havlik za tu svoji kreaturu chtel 150t kc je fakt srandovni,presto tento clovek ma neustalou tendenci davat rozumy.Auto pavla P,zvaneho Paji nema cenu vetsi nez stal trajekt pres la manche.uvedomte si co tu vytvarite za atmosferu ale hlavne jak se tim schazujete pred lidmi,co jsou jen tissi pozorovatele.Ja chapu fandovstvi,pochopim i to ze nekdo sype penize do s 105/120 a nikdy jsem mu nerekl,hele ty vole tohle nema cenu,ale ten stodvacitkar mi bude delat kazani pri koupi kabria?...nemyslis,ze se svym vzdelanim,jsi na spatne strane barikady?Vetev?
22:46:21
06.10.2010
ondie
-> Kubina AVTOBA3 CCCP: jj,je to tu dneska výživný 108

Já už to mám tak nějak uspořádaný,a změna u mě asi nenastane.. ;)
22:39:21
06.10.2010
Jožynek
-> havlik: Síce som sa v rapide Cabrio neviezol, ale vozil som sa na MG Midget tak viem o čom hovoríš...4
22:37:40
06.10.2010
havlik
jo jo havlík je mimo :) jestli to nebude tim že se havlík svezl i jinými vozidly a dokonce jinými kabriolety nežli je která koliv přestavba 743... A prostě narozdíl od rapida to ve mě zanechalo i jiné zažitky ono když řídíš Spitfire kterej má aspon nějakej výkon sedíš tak nízko na zemí že když vyndáš ruku šoupáš s ní po zemi to je jiná jízde nežli v rapidu kterej má jízdn vlastnosti jako rapid:) schválně nebudu to nijak rozmazávat a hlavně to nejde protože motor je tam líná lemra a jedinej rozdíl je že ti fouká na hlavu to ne 41
Extreme Tyres
    vyhledávání
pá 28. - ne 30.06. Pohofest | pá 09. - ne 11.08. 10. CS ŠKODA zraz | další akce...