Koupě nářadí

prohledat
253 příspěvků (zobrazeno 251 až 253) od 16.10.2008 do 09.12.2013, založil/a Zdeněk.
řadit dle data
20:43:46
16.10.2008
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Zdeněk.: Novou Tonu nebrat. Mam klice uplne ozvejkany 78 Mozna nejaka profi rada... ted mam par racnovych ATX tak sem zvedav.
20:35:13
16.10.2008
suri
-> Zdeněk.: sel bych do Goly nebo fortumu nova tona stoji za rit....
20:33:08
16.10.2008
Zdeněk.
Chtěl bych si koupit nový nářadí (golu + klíče) a nevím co pořídit. Jde mi o to, aby bylo kvalitní a něco vydrželo. Dneska jsem se byl podívat ve městě, tak sem dám co jsem zatím vykoumal...



FORTUM

www.fortum.cz/ - mají doživotní záruku, cena je celkem příznivá, zatím můj favorit. Goly se rozdělují na MECHANIC a INDUSTRIAL, rozdíl je v podstatě hlavně v ráčnách, kde MECHANIC má rukojeť tvarovanou(vyhnutou) a má 72zubů/citlivost kroku 5° a INDUSTRIAL má 48zubů/citlivost kroku 7,5° a ještě mají rozdílné kufříky odolný plast a kovový



TONA

www.tona.cz/cesky/firma - jistě netřeba více představovat, každý zná. Kvalita to jistě bude, ale cena pro běžného škodovkáře, který potřebuje rozebrat a složit škodovku je docela vysoká8



GOLA

www.gola-naradi.cz/ - ceny velmi dobré, prodavač mi říkal, že sady od této firmy od nich kupují servisy9 nevim no, podle mě kecal, protože servisy, kde víceméně ráčnu mají pořád v ruce potřebujou určitě něco kvalitnějšího a krok ráčny mi přišel nějaký velký (možná jen pocit, nevím přesné hodnoty)



máte někdo s těmi co jsem napsal zkušenosti? (hlavně mě zajímá ten FORTUM a GOLA), nebo doporičte něco jiného díky4
Extreme Tyres