policie - chovani

prohledat
4771 příspěvků (zobrazeno 4751 až 4771) od 06.12.2007 do 24.02.2024, založil/a Jarda - zrušená registrace
řadit dle data
10:33:20
07.12.2007
Matsoft
-> Syny: nemas pravdu... je to omezovani bezduvodne pomalou jizdou... a to se pokutovat da......
09:51:40
07.12.2007
Syny
-> Jarda: prosimte - pokuta za prestupek vuci plynulosti provozu? Jako ze kdyz na 90ce pojedu 50 tak dostanu pokutu? Copa to je za kravunu... Pokud tam neni znacka ktera naznauje minimalni rychlost, tak to je pekna blbost... I kdyz bys tam jel 30 tak nikdo nemuze ani prd - von je snad nakej zakon nebo neco na minimalni rychlost?
08:03:13
07.12.2007
Jarda - zrušená registrace
-> Martin2705: prestupek vuci plynulosti silnicniho provozu, kamarad za to platil 500kc4(jel na 90ce 50 a oni na 50tce 25...) jo uplatek jsem si sam vydedukoval, ale proc me nechali jet az ve chvili, kdy jsem se zacal zajimat o to, kdo me vlastne zastavil?? a nepovolena uprava, na STK mi jasne povidal, ze pokud je osvetlena SPZ, tak ze se nejedna o zavadu branici provozu vozidla na pozemni komunikaci
07:41:01
07.12.2007
Reeaper
tak já musím zaklepat (ťuk ťuk), že zatím jsem se setkal vždy s normálním jednáním.. Nic světobornýho a příjemnýho, ale ani arogance..
Naštěstí si sem jistej, že mám auto v pořádku, povinnou výbavu taky, takže by mi mohli tak akorát políbit prdel a rozhodně se jich nebojím..41
Ale jinak, co naděláte..oni si cestičku najdou a zvlášť pokud někdo jede sám, tak je v pasti - oni dva a cajti a on sám.. takže si můžou vymyslet cokoliv.. a pak si baštit bagety 8 (btw že jim chutnaj, dyť to je 783)
06:35:27
07.12.2007
Martin2705
-> Jarda: nechci je nijak chránit, ale netušim, jakýho přestupku se podle tebe měli dopustit? Máš nepovolenou úpravu? máš, tak můžeš bejt rád že tě nechali bejt, mohli ti stříknout 1000 kč pokutu a ani bys nepípnul. Neříkám, že jejich chování je správný, ale zas to vypadá že byli šlušní a to že by si řekli o úplatek sis jen vydekukoval sám...
00:32:27
07.12.2007
Syny
mno ja sem jednou zazil docela pekny kokoty. Vezl sem kamarada s jeho holkou z hospody, akoradze se trochu opili a holce se chtelo blejt... Tak sem zastavil v zakazu zastaveni aby mi nezblila auto a samozrejme okamzite majacky a benga zamnou... A hned buzerovali tak sem jim to vysvetlil, tak jako se sli podivat na stav holky - ta byla na bobku u stromu a uz plivala 3 a oni chytraci ji nutili vstat a chteli po ni obcanku - az do ted vse relativne ok, ale v tu chvili kdyz ji zvedali, tak se do toho zapojil ozralej kamos, kterej si dovolil na policistu hlasku typu: "tyvoe tak ji nech kdyz vidis ze nemuze vstat" a pani policisti na nej nabehli a co ze si to prej dovoluje a jestli vi s kym mluvi a ze by taky moch prijit k urazu. Jenze kamos kterej misto aby zavrel hubu a nedelal pruser vetsi nez je tak mu jeste rek ze mu na to sere 3 Tyvoe normalne ten fizl ho chytnul za triko a pekne ho oprel o auto a neco mu rikal - to sem neslysel a on kamos mi to nerek pac si to prej nepamatuje... Kazdopadne na me byly v pohode a jen rekli at priste zastavim jinde... Mno ja to dal resit nechtel, tak sem jim vsecko odkejval a byl klid, ale docela me prekvapili agresivitou... Je fakt ze von na ne hlasil jako kraviny pac byl total, ale stejne...
00:05:04
07.12.2007
Kalibán123 - zrušená registrace
-> JoseA: Za co si ty bagety asi koupili 3
23:57:48
06.12.2007
JoseA
-> Jarda: Někdy je to mazec, kdysi sme jeli s kámošem někde na bigbít, zastavila nás policejní hlídka, běžná silniční kontrola, kontrola povinné výbavy a když došlo na žárovky, tak tam měl kámoš krabičku žárovek ještě ze škodovky, ale na autě měl H7. Tak začali buzerovat že nemá správné žárovky. Tak teda nakonec že stovku pokutu, jenže on vytáhl peněženku a ukázal že má jenom 50kč, tak mu vzali toho půl sta a popřáli šťastnou cestu. Stáli hned za benzinkou kde sme jeli na benzín a kámoš že je blbé brat benzín, když jim tvrdil že nemá prachy, ale nakonec sme to objeli a za pár minut tam vzali plnou a ti dva policajti tam seděli s bagetama 3
23:36:17
06.12.2007
Petr105l
Jarda: presne tak, mas se z nich pos*at :)
Oni sou policajti, ty nejsi nic. Oni muzou vsechno, ty nic. Jich je vic, ty ses jeden.
... a vsechno sou to ku*vy :D
Ja je treba v rakousku na dalnici taky predjel a hnedka byly za chvili predemnou, blikacky, STOP, rucicka z okna a uz to jelo. Nastesti za nula ojro :))
23:31:06
06.12.2007
Syny
-> myl@s: Jo tak to se mi ptal takovej zevl jednou... Prej jestli vim co sem provedl - samozrejme sem vsecko zaprel 3
23:28:45
06.12.2007
Jarda - zrušená registrace
-> Petr105l: predjizdel jsem s tim policajty v Rokousku na dalnici a nic, tak se mam z tech nasich posrat?
23:24:54
06.12.2007
Petr105l
Jarda: a muzes si za to sam. Kdo to kdy videl predjizdet policajty a jeste k tomu v tuningovy kare :D
23:24:29
06.12.2007
Baghira
-> myl@s: Hm, tak to žiješ asi v jinym světě, nepamatuju se že by se ke mě policajt někdy choval nearogantně.
23:21:28
06.12.2007
myl@s
-> Jarda: v tom mas pravdu,ze je to podle policejni etiky spatne,proste by te meli zastavit a rict ti napriklad:pane ridici provedl jste to a to,zaplatite to a to,spravne by ti ani nemel rict,tak pane ridici,vite,co jste provedl?
23:19:49
06.12.2007
Jarda - zrušená registrace
sere me, ze oni se dopustili prestupku vuci plynulosti silnicniho provozu, ale na me si neco lecili, asi je priste predjizdet nebudu, ne ze bych se bal, ale, ze budu doma driv 4
23:19:43
06.12.2007
fine_ray
-> Jarda: mazec, ale na druhou stranu bych řekl, že by Tě sejmout mohli za tuning.. sem to měl podobně, takže vlastně buď rád.
23:18:42
06.12.2007
Matsoft
-> Jarda: to asi jo...chteli mit na obed....
btw .. premisteni SPZ je dle vykladu zakona legalni pri splneni urcitych podminek. a zavarene zadni dvere jsou sice nepovolena ale nikoli nebezpecna uprava... nj.. chteli si zaprudit.....
23:15:20
06.12.2007
Jarda - zrušená registrace
myslis, ze je standartni, zeptat se, kolik ses ochoten zaplatit?9 ja myslim, ze by mi listecek nedali....
23:13:58
06.12.2007
Syny
-> Jarda: Ja te rikal at vymenis ten tachometr s milema za kilometry 3
23:12:57
06.12.2007
myl@s
-> Jarda: a co podle tebe udelali spatne?a nepredpisove?
23:11:50
06.12.2007
gabo000000 - zrušená registrace
-> Jarda: u nas buzeruju v kuse...uz sa tesim az si vydem zo shade voon ahned mi zoberu papiere :(
23:09:36
06.12.2007
Jarda - zrušená registrace
Ted me pekne nastvali. Jedu za policejni fabkou v obci, ktera jede mojich tachometrovych 30km/h, tak je samo predjedu 50kou na miste, kde je to dovoleno. A oni hned majacek predjeli me a stopka, zastavil jsem, felda ma zavareny zadek a oni ze na tom jsou nepovelene upravy, rikam, dit i SPZ ma osvetleni... zacali prolejzat cely auto a pry kolik jsem jim ochoten zaplatit 9, tak rikam, ze asi spatne slysim, ze chci jejich osobni udaje a ze se budu muset o jejich jednani a jak se to bude nasledne resit poradit se svagrem, ktery je policejni kapitan. Samo mi zadne udaje o sobe nedali a pry si mam dat vse do poradku a at teda jedu... 9
Extreme Tyres