zdal se mi hroznej sen

prohledat
354 příspěvků (zobrazeno 51 až 100) od 05.09.2007 do 31.01.2024, založil/a Jarda - zrušená registrace
řadit dle data
18:20:22
21.11.2020
castrol
11:44:43
21.11.2020
Hurdis
-> King: 3 3
Tak ještě můžeš zkusit, ve kterém městě vede odbor pan Labuť. :))
upraveno 1x, naposled 21.11.2020 11:56:31
11:33:53
21.11.2020
King
-> Hurdis: To mi zase pripomnelo jednu scenu tusim z Rajskych fontan od A.C.Clarka, kde se na univerzitach soutezi ve vyhledavani v pocitacovych databazich. Dnesnim pohledem proste googleni. Odehrava se to odhadem az v polovine naseho stoleti a tenkrat v sedesatkach, ale i pozdejc to bylo hrozny sci-fi. A dneska kdejakymu blbcovi staci par vterin, aby zjistil, ze rec je o libereckym kraji1
11:23:03
21.11.2020
isti
-> Jarda: Slušné3 3

Ja nebudem popisovať svôj posledný sen lebo bolo by to nadlho
11:20:39
21.11.2020
Hurdis
-> Jarda: Jardo je čas omezit televizní dokumenty.
3

Ale občas je to něco mezi nebem a zemí.
Já toho moc nenaspim, mám skoro 20 let spankovou poruchu, ale obcas fáze REM nastane.
Ve středu se mi zdálo, že jsem na silnici srazil za rozbřesku stojícího čápa. 36
Odpoledne jsem přijel za úředníkem odboru dopravy jednoho velkého města. Přivítal mne: "Dobrý den, já jsem Čáp."
To nevymyslis
09:46:10
21.11.2020
Tomaso435
-> Jarda: pomalu na vydání knížky :))))
08:40:21
21.11.2020
David29
3 3 3 3
08:36:36
21.11.2020
Jarda - zrušená registrace
tak docela brutus dnes, meril jsem pro hitlera stroj na vyrobu delostreleckych patron a kdyz jsem mu vystavil protokol, ze je vse OK, jen hlucnost mimo hygienicke limity, tak se zacal rechtat, ze sluch u delniku nepotrebuje a at si sundam rousku a sel jsem do plynu, ze uz me nepotrebuje a v tom jsem se probudil
20:58:43
29.10.2020
palinator
-> Tuner#2:
Akorát že jsi tu diskuzi tady založil ty. Jakýpak strhnout. 3
20:34:24
29.10.2020
dragon_cb_cz
-> Tuner#2 - zrušená registrace 29.10.20 19:08:08: Nechci tady plevelit další téma. Pokud tě racionální a argumenty podložená odpověď vážně zajímá, rád ti jí dám o téma vedle.
20:13:52
29.10.2020
castrol
19:37:26
29.10.2020
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Luky 29.10.20 19:11:12: takže už do smrti chceš žít třeba v 250té vlně? To já teda rozhodně nechci... Včera byl kamarád v rakousku pro nějaké lego a iVěci a úplně jiný přístup a nálada ve společnosti a s rouškama desinfekcí si tam zrovna moc hlavu nelámou (můžu poslat sreeny z jeho profilu soukromě). Ale co chtít po lidech, když nám vládne hluvlát všech hulvátů.

-> Syny 29.10.20 19:26:56: omlouvám se a stydím se, že jsme se nechal strhnout rozjíždějící se diskuzí.
upraveno 1x, naposled 29.10.2020 19:37:57
19:26:56
29.10.2020
Syny
To je prdel, na tema vedle o Koronerovi nadavate (a ze pry to tam uz nectete), ale zacnete to resit tady 3
19:11:12
29.10.2020
Luky
-> Tuner#2: takže myslíš nechat vše otevřený? Jak myslíš že to dopadne? Viz můj předchozí koment
19:08:08
29.10.2020
Tuner#2 - zrušená registrace
-> dragon_cb_cz 29.10.20 18:55:12: něco o tom málo vím, když žena dělá na fyzio a tchýně je doktorka. Zrovna s tebou se o tom bavit nehodlám, když tam všechno víš a na vše má tabulky...

BTW co budete dělat při třetí, páté, desáté, sté vlně? Pořád to bude méně bolet než volný průběh? Jako, že pokud do Vánoc zavřou školy a půjdou až v lednu, tak v lednu tu máme do 14ti dnů třetí vlnu, čtvrtou někdy v březnu a tak dále a tak dále. Tímto tempem bude větší smrtnost (hrozný to termín) na sebevraždy otců co neuživý rodiny...
upraveno 1x, naposled 29.10.2020 19:08:35
18:55:12
29.10.2020
dragon_cb_cz
-> Tuner#2: Zrovna v domovech seniorů prý byl zásadní průser to, že se ponechala praktická výuka na SŠ - což u studentů středních zdravotnických škol znamená i praxe v těchto zařízeních 8 Což někdo asi úplně nedomyslel. Ale detaily nevím.

Jinak sestry rozhodně nemají minimální mzdu, to nevím kde jsi vzal.

Ano, profesí to semele hodně - ale věř, že současný omezení je budou bolet daleko míň, než kdyby se tomu nechal "volný průběh".
16:57:31
29.10.2020
Jozka
-> Bukaj: Asi nemáš aktivovaný data..4 3
16:44:36
29.10.2020
Bukaj
-> Jarda/felda: Všem? Mně nepřišla 1
16:09:57
29.10.2020
Jarda/felda
15:23:07
29.10.2020
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Luky 29.10.20 14:48:14: To je na dlouho debatu a těch profesi tom semele nepředstavitelné množství... A pokud narazis na nemocnice, je to opět jen o nedostatku personálu z důvody karanténa a domácího vyučování. Kdo asi zůstane s dětmi doma? Sestra za minimální mzdu nebo manžel za alespoň podprůměrný plat? A představa, že až do konce života žiju podle nějakých čísel, kterým se nota bene nedá věřit (pozitivní lidi co nepřišli na test, nebo lidi či jsou pozitivní a podle testu jinde ne) mě teda děsí...

Ano jen to na prd třeba v domovech seniorů, ale i přes opatření je vidět, že se jim to nevyhne a to sice nemyslím, že by duchodci a nebo personál dělali party (zákazy návštěv jsou tam už dlouho). Kolegyni zemřel tatínek teď na Libline, je to tam špatný má to tam hodně lidí, ale třeba on byl sedmý rok ležák a tam ten zápal plic je prostě riziko. Ale už je v kolonce na covid...
upraveno 1x, naposled 29.10.2020 16:12:35
15:22:46
29.10.2020
1560 - zrušená registrace
-> Tuner#2: Dovolím si velmi krátce rozebrat:

Tak hlavně, že v Besinech jsme chlastali jak o život, někteří kamarádi byli na baru jak pečení vaření, ale najednou je to špatně.
A toto je právě jeden z důvodů, proč dnes nemůžeme vystrčit zadnici z domu. Když si někteří nedají říct a pořádají večírky...

Každý podzim, zimu a jaro je respiračních problémů hodně a toto je naprosto normální a dalo se to čekat.
Ty tisíce ve špitálech nemají "jen obyčejný respirační problém". Virus opravdu není normální věc a myslím, že to ani nikdo nečekal.

Jen teda nevím na co čekali a co tím, že se nesmí ven chtějí dokázat?
Co tím chtěli dokázat je snad jasné - situací, kdy se večer někde někdo sdružoval a přenášel virus, bylo více než dost. Je to bohužel jen poloviční řešení, já bych byl pro zákaz vycházení i ve dne, kde se taky pořád někdo sdružuje a roznáší virus. Ale to tu bohužel asi nikdo nezavede.

Ty opatření jsou na hlavu postavený a v kupodivu se dá více souhlasit s Davidem29 než s tím co hlásá opozice.
Opatření jsou zcela v pořádku, snad jen mají moc výjimek, resp. pořád to jde ojebat. S D29 se souhlasit nedá, protože on je typickej případ odpírače roušek, kvůli kterému ty opatření museli vzniknout. To stejný CML, tomu jsem to vedle i napsal.

Jsem rád, že malýmu jsme koupili boty týdne před uzávěrkou, jinak by neměl v čem chodit a to jsou jen ty malý věci...
Na tohle nejde asi nic říct... Základní potřeby jako nákup jídla či oblečení nikdy nikdo nikomu nezakáže, maximálně ti někdo nařídí, abys nakupoval přes internet (ale uznávám, že nakupování bot na internetu je pěkně na...) nebo to omezil na nezbytně nutnou dobu.

Jaký to buď mít dopad na jeho vzdělání
To je jedna z mála věcí, které mě osobně docela děsí - mnohem víc, než to, že na půl roku omezím své potřeby nebo že můžu dostat virus. Nemám zkušenosti z praxe, takže nevím, jak to reálně funguje, nemám děti, takže je mi to v podstatě jedno, ale myslím, že těm, co dnes chodí na ZŠ a částečně asi i na SŠ, bude tento půl rok v životě hodně chybět. A nejde jen o vzdělání.

a jaký ty bude mít dopad na lidi profesí co se jich to sakra dotklo ani nechci pomýšlet. Kamarád co fotí je na tom mizerně od března, přes léto a v září stihnul pár svateb a škol dodatečně za loňský školní rok, ale co teď? Výhled na plesy, kulturu, školní akce nulový. To je s rodinou na opratku a takových kamarádů a příkladů profesí mám hodně..
Jsou dva typy lidí - jeden sedí doma a čeká s nataženou rukou, až stát dá peníze, a jediný jejich letošní smysl je kopat kolem sebe. Ten druhej typ lidí se snaží jakkoliv zajistit peníze a byznys, i za cenu, řekněme, ztráty vlastní úcty. Z praxe - je zajímavý, že ačkoliv je třeba doprava hodně omezená a každej z dopravců čeká na nějaký sedačkovný, já jsem třeba raději zvedl telefon a domluvil si kšeft tam, kde bych ho jinak nikdy nedomlouval - a denně mi jezdí 2 autobusy od 6 do 17h za docela pěkný peníze (samozřejmně reálně to po zaplacení všech faktur a poplatků a řidičů apod. tak růžový není - a taky z toho nejsem nadšenej, že padnul jinek kšeft, ale jsem rád alespoň za toto). A to to ani není můj hlavní byznys. Takže je to o tom, že když se chce, tak se chce. A pokud jde o nějaké kompenzace státu, pro svého zaměstnavatele jsem to řešil a i z pozice zaměstnance vidím, že to je dost výsměch.

Docela mě mrzí ten Tvůj přístup k celé věci, protože jsem Tě považoval vždycky za rozumného člověka s vlastním názorem 8
upraveno 1x, naposled 29.10.2020 15:31:08
14:48:14
29.10.2020
Luky
-> Tuner#2: no jo, chlastalo se tam dost, a často v né úplně košer podmínkách. Proto je to teď taky zakázaný 1 Jenže si vem, jaká byla situace na začátku září v porovnání s tím teď.
Jo jsou profese který to bohužel semele. Ať už tím, že nemají do čeho píchnout, nebo tím, že se hroutí z přepracování. Spousta nařízení je nesmyslných. Ale jak právě tuším vedle zaznělo, často se kumulují a vznikají tím, jak lidi hledají skulinky v současných nařízeních. Místo aby byly braný jako vodítko "kurva, nekumulujte se", tak všichni mají prdel z toho, že koronavir se šíří až po 22. hodině a jenom na ty co stojí a pod. A protože se to takhle rozšířilo, ekonomika trpí.
Nebo pokud by se to úplně rozvolnilo a všechno se zase povolilo, myslíš že by to bylo lepší? Cca 2 týdny asi fakt jo. Pak by byla asi apokaplypsa. Jestliže nemocnice jsou na hranici sil teď, jak by byly při nárůstu nemocných o 30, 50, 100 nebo 200 %? A co by pak udělala ekonomika? Myslíš že svatby a plesy by se konaly?
14:27:58
29.10.2020
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Luky 29.10.20 14:06:07: Tak hlavně, že v Besinech jsme chlastali jak o život, někteří kamarádi byli na baru jak pečení vaření, ale najednou je to špatně. Každý podzim, zimu a jaro je respiračních problémů hodně a toto je naprosto normální a dalo se to čekat. Jen teda nevím na co čekali a co tím, že se nesmí ven chtějí dokázat? Ty opatření jsou na hlavu postavený a v kupodivu se dá více souhlasit s Davidem29 než s tím co hlásá opozice. Jsem rád, že malýmu jsme koupili boty týdne před uzávěrkou, jinak by neměl v čem chodit a to jsou jen ty malý věci... Jaký to buď mít dopad na jeho vzdělání a jaký ty bude mít dopad na lidi profesí co se jich to sakra dotklo ani nechci pomýšlet. Kamarád co fotí je na tom mizerně od března, přes léto a v září stihnul pár svateb a škol dodatečně za loňský školní rok, ale co teď? Výhled na plesy, kulturu, školní akce nulový. To je s rodinou na opratku a takových kamarádů a příkladů profesí mám hodně... A jsme zase tam kde jsem nechtěl být, stačí jak ukamenovali CML vedle 8
14:07:38
29.10.2020
Luky
Nicméně abych nebyl úplně off topic...3
zvětšit zdal se mi hroznej sen - obrázek od Luky vložen 29.10.2020 14:07:38
14:06:07
29.10.2020
Luky
-> Tuner#2: já od "začátku".
Prostě to mít na salámu a ojebávat to jenom proto, že to "nařídil estébák" mně přijde jako jízdenka do pekla a dojedeme na to všichni. Od vážně nemocných a mrtvých, přes totálně přetížený zdravotnictví až po ekonomický škody, který se kumulujou a natahujou v čase tím, že to lidi mají v piči.
Jasně, ne všechno lze řešit distančně. Právě proto bychom měli být kurva ukáznění v situacích, kde je možný mít hadr přes reprák, aby společnost získala trochu manipulačního prostoru a nějaký zbytkový šíření v situacích, kde to nelze jinak, bylo díky tomu v pohodě zvládnutelný.
Vítkovi jsem za statistiky vděčnej, nemusím je dohledávat. Nejhorší na nich je, že jsou v podstatě pravdivý a tím, že budeme dělat že je nevidíme, to určitě nezlepšíme. Spíš je určitá šance, že část bezvěrců se díky nim začne chovat trochu zodpovědněji
12:46:30
29.10.2020
Eidy
-> Tuner#2 - zrušená registrace 28.10.20 22:15:09: Tohle s tebou odmítám rozebírat.
12:43:25
29.10.2020
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Luky 29.10.20 11:23:50: už i Ty? Takže budeme vystrašený z Vitkovo statistik a raději nebudeme vycházet ven? Možná Vám nedochází, že ne každá práce jde řešit oblíbeným termínem home office a že takto takto nelze žít donekonečna... Kdyby jsi nebyl doma a řešil do toho studium dětí, třeba by jsi mluvil jinak. 4
11:26:48
29.10.2020
Jozka
11:23:50
29.10.2020
Luky
-> Tuner#2 - zrušená registrace 28.10.20 22:15:09: To my všichni, ale tím že se budeme tvářit že se nic neděje to bude jenom horší...
09:28:55
29.10.2020
saskyn2
09:15:01
29.10.2020
Jarda - zrušená registrace
-> palinator 29.10.20 08:39:00: jj, i zitra4 jak jsi to poznal?
08:39:37
29.10.2020
palinator
-> Tuner#2: -> Milan 136: -> Jarda:
Tak dejte pozor ať si nekontaminujete ještě tohle téma. 3
08:39:00
29.10.2020
palinator
-> Jarda:
Ty máš dneska dovolenou? 3
08:19:56
29.10.2020
Jarda - zrušená registrace
-> Tuner#2 - zrušená registrace 28.10.20 22:15:09: historie se opakuje a je velmi dobre videt, jak je spolecnost stale stejne zmanipulovatelna, dostat lidi do bidy a dalsi hitler muze nastoupit (ted take probiha cileny utok na psychiku lidi a take rozdeleni spolecnosti)
Ukazuji, ze mohou vse, zakaz vychazeni v noci, kdy se nakazi tak nejaky promile, zatim jsme jeste nedospeli do stavu, kde ten, kdo vyleze z baraku, dostane davku z kalacha, ale ono to treba prijde a nerealne to vubec neni... pred 80 lety si to taky nikdo nepripoustel (kdo rekl to co ja, tak byl za blazna). Dostal jsem z ministerstva sms, at si nainstaluju na sluzebni mobil nejako apku, erousku a podobne srajdy na hlidani lidi, to kdyz bych si nainstaloval, tak to je nepracovni cinnost a plytvaniprostredky zamestnavatele, takze na vyhazov. :)
upraveno 1x, naposled 29.10.2020 08:22:41
06:40:01
29.10.2020
Milan 136
-> Tuner#2 - zrušená registrace 28.10.20 22:15:09: Já tam nedávno náhlednul a vypadá to na konec světa. Tohle téma bych tady vymazal. Ať si diskutují na novinkách 3
23:40:24
28.10.2020
Jozka
-> Eidy: Zkusím to.. dám vědět..3
22:15:09
28.10.2020
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Eidy 28.10.20 21:47:45: já bych se chtěl probudit do doby bezcovidu a každý týden jezdit na autařské akce, protože tohle co je a co někteří předvádí v tématu vedle je horší než ten nejhorší sen... 8
21:47:45
28.10.2020
Eidy
-> Jozka: Tak se ti musí zdát o hezkým počasí a pak se do něj probudíš. 1
21:04:27
28.10.2020
Jozka
-> Bukaj: Přesně tak - jako by to jednou nestačilo..8
16:36:47
28.10.2020
Bukaj
-> Eidy 28.10.20 11:24:11: Taky si nedovedu představit Kóču ve svatebním...1
-> Jozka 28.10.20 15:15:20: Jako že vstáváš "nadvakrát"? Jednou ve snu do hnusného počasí a v zápětí v reálu do podobně hnusného rána?
15:15:20
28.10.2020
Jozka
-> Eidy: 3 Neumím si představit - zato ty teď jo.

Z jinýho soudku a z minulýho týdne: vstávám, venku lezavý mlhomrholení, tma, nevlídno, vůbec se mi nechce - do toho znova signál mobilu, kterej jsem přece típnul! Stává se stále reálnějším, až se probudím, vstanu, típnu ho a vstávám - venku lezavý mlhomrholení, tma, nevlídno a vůbec se mi nechce..
11:24:11
28.10.2020
Eidy
Dneska se mi zdálo, že jsem při renovaci nechal Kóču nastříkat sněhově bílou. Nejdřív se mi to líbilo, ale po dodělání jsem byl strašně zklamanej a vzbudil jsem se s hrozným pocitem. Ale po juknutí do garáže se mi zase ulevilo.
3
19:25:14
14.10.2020
Jarda - zrušená registrace
-> 1560 - zrušená registrace 13.10.20 16:38:20: njn, zivot, nekdo ho ma jak v bavlnce a nekdo nahovno, ja se dokazu nad vse povznest a se vsim celkem brzo vyrovnat, mimo smrti nekoho blizkeho, to mi trva dlouho a i po rocich to ve me proste je... kdysi jako malej, kdyz jeste stala stara chalupa, jsem pribehl vydeseny domu, ze jsem v okynku videl postavu a presne jsem popsal svou prababicku po mrtvicce, aniz bych ji nekdy nekde videl (zemrela driv, nez jsem se narodil), obcas na neco myslim nebo dokonce reknu, co se stane a ono se to pak opravdu stane, dejavu mivam taky dost casto, ale to je pry normalni... od nekoho blizkeho dokazu zachytit nejakou énergii, kdyz mu hrozi smrt, myslim, ze to je jen neco, co neumime zmerit (existuje to a diky tomu vlastne asi vznikla vsechna nabozenstvi, ikdyz to asi nic nadprirozeneho nebude), nez zemrela neter, tak mi krece projizdely tvarema, to same, kdyz mamka malem vykrvacela, po transfuzi to bylo hned pryc, ale kdyz umirala, tak po jeji smrti mi jen prestal tlak v obliceji, myslim, ze uz nemela takovou energii, aby mi ty krece vyvolala, citil jsem jen tlak a pak uz nic, po smrti asi nic nebude, uz podle teto slabnouci energie, jinak vubec nezalezi, jak je ten clovek daleko, to jsou me poznatky (asi proto opravdovy lecitel dokaze poslat podpurnou energii na jakoukoliv vzdalenost) dalsi, co dokazi vycitit zvirata, nas pes presne pozna, kde me neco boli a zacne me v tom miste olizovat, asi pre dvema lety rikala mamka, ze ma pes radost, ze prijela, ze se od ni nemuze odtrhnout a ono to bylo urcite kvuli te rakovine :/
16:38:20
13.10.2020
1560 - zrušená registrace
-> Jarda: U mne byl spouštěč prej to setkání s malým šedým. ale fakt nevím, popravdě nemám vůbec náladu a chuť si tu kazetu pouštět a přemýšlet o tom nějak. Vlastně jsem ji neslyšel nikdy, znám to jen z vyprávění rodičů, co tam je nahraný. Ten druhej doktor zase říká, že byl spouštěč můj značně neopatrný otec, který mne při měnění plýnek upustil z pračky na zem. Někdo zase říká, že spouštěč být ani nemusel. No tak já nevím. Myslím si, že všechno, co je nenormální, má nějaký důvod a spouštěč, jen tak se to v člověku neobjeví.

Jinak teda musím říct, že obecně v tvé kůži bych být nechtěl, jak tak po různu čtu tvoje problémy, které na virtu popisduješ.

P.S.: Nemyslím, že jsem někdy viděl živého UFOna. Sic nemám celkem problém uvěřit v jejich existenci, ale že bych zrovna já byl nějaký objekt hodný jejich zkoumání, to si také nemyslím.
upraveno 1x, naposled 13.10.2020 16:38:57
16:34:08
13.10.2020
1560 - zrušená registrace
-> King:
Taky jsem zkoušel. Několikrát. Jenže zase nechcu kvůli "tomu" dokazit jiné věci.

Svinstvo to je docela drsný. Já už jsem si teda celkem zvykl, neboť tím trpím léta, možná už od dětství (co si tak pamatuju), ale ten pocit je stejně pokaždé docela nepříjemnej. Spíš mě vadí pak ty následky - že prostě nespíš. Jdeš spát ve 21h, ve 23h tě to chytne, po dvou až pěti minutách (i když těžko říct, protože čas v tu chvíli vnímáš úplně jinak) se vzbudíš a už nezabereš. A to jsou i lidi, co maj těžší příznaky, hlasy, temný postavy pohybující se po místnosti... To by mě asi hráblo. Já mám naštěstí "jen" nemožnost jakéhokoliv pohybu a pocit vznášení se.

Léta jsem to přisuzoval setkáním s mimozemskou civilizací, po diskuzi s jedním docela velkým odborníkem na UFOny jsem šel za doktorem a ten zjistil, že se jedná o spánkovou paralýzu. Na druhou stranu jsem kdysi dáááááávno (ještě za dob MC kazet, na které jhe to nahrané) byl u jiného doktora a ten ze mne ve stavu hypnózy dostal něco o šedých postavách s velkýma očima (prostě klasickej popis tzv. Malých Šedých) a živě si pamatuju, že jsem jako dítě věku základně školního viděl černou postavu s červenýma očima v rohu místnosti (kde mám doteď mimochodem doteď problémy pobývat sám byť jen jednu minutu) u nás na chatě, tak nevím, jak to s těma halucinacema je. I když od té doby jsem je teda neměl.
16:30:44
13.10.2020
Jarda - zrušená registrace
-> 1560 - zrušená registrace 13.10.20 15:41:11: od smrti mamky jsem na tom podobne... A vim, ze budu jeste hodne dlouho. Kdyz zemrel tata, tak to nejhorsi trvalo asi rok, neter, tam mi pomohlo vrtani se v nive a cestovani s ni, to ted nejde.
16:16:55
13.10.2020
King
-> 1560: Nemam vubec zkusenost, ale od kolegy vim, co je to za svinstvo. On se k tomu dopracoval skrz neprijemnej rozvod, kdy to zacalo nemapadne semtam praskem na uklidneni, pak na spani a postupne vystrilel veskerou munici a zbejvaj mi nejaky ultra silny kapky na predpis, ale i ty musi kombinovat s alkoholem, musi spat bez pardonu sam a stejne natoci s bidou jenom par bydlohodin a pak cumi do stropu. Co nejaka radikalni zmena strevni mikroflory?
15:41:11
13.10.2020
1560 - zrušená registrace
Borci, máte někdo problémy s tzv. spánkovou paralýzou? Co na to pomáhá, máte nějakej osvědčenej recept? Já už zkoušel všechno - pravidelnej režim, odbourávání stresů, spím zásadně na boku (čelem do prostoru), telefon mám na druhé straně místnosti, spím s hlavou v rovině se zbytkem těla, dvě hodiny před spaním nejím... Nic zatím nepomohlo. Už jsem tam měl i čarodejnici na vyčištění prostoru od nežádoucích energií.

Celkem mě to už nebaví, protože člověk pak nespí a je celej den total kaput (potkává mě to někdy i několikrát do týdne). Když pominu teda to, že na utlumení strachu žere prášky, což samo o sobě se úplně neslučuje s běžným fungováním člověka. Zase na tom nejsem ale tak špatně, abych slýchával nějaké hlasy nebo viděl temné postavy, na druhou stranu to může být i tím, že narozdíl od jiných nedokážu při tomto stavu otevřít oči.

Hlavně mi nedoporučujte doktora, toho mám, ale nemá to úspěchy. Doporučuje usínat s někým, no, to se jednoduše řekne, když člověk nikoho nemá a ani moc nechce.

Máte s tím taky někdo zkušenosti? A jak to řešíte?
Extreme Tyres