Vraky

prohledat
15462 příspěvků (zobrazeno 9976 až 10025) od 20.01.2007 do 07.04.2026, založil/a chooki
řadit dle data
11:22:46
02.03.2010
Plisek
-> Pavel P..: díky za upřesnění jen by mě zajmalo jak se to tam dostalo táta v tom lese byl tolikrát a nikdy to tam nevyděl ještě zkusím zda něco nenajdu okolo
upraveno 1x, naposled 02.03.2010 11:23:45
10:14:59
02.03.2010
Pavel P..
tady je to vidět podle konce A sloupku a dělenýho okna který Blitz neměl.
zvětšit Vraky - obrázek od Pavel P.. vložen 02.03.2010 10:14:59
10:13:32
02.03.2010
Pavel P..
-> Plisek: to neni Opel Blitz, je to německý Ford V3000.
zvětšit Vraky - obrázek od Pavel P.. vložen 02.03.2010 10:13:32
00:00:27
02.03.2010
Plisek
toto jsem nalezl asi 50metrů nad tím nevím zda to patří k tomu
zvětšit Vraky - obrázek od Plisek vložen 02.03.2010 00:00:27
upraveno 1x, naposled 02.03.2010 00:06:37
23:59:26
01.03.2010
Plisek
já si nejsem vůbec jistej zda je to opel řekl bych že je tam od války je to kousek od mé chaty tátova máma mu o tom nikdy nic neřekla vypadá že jsou tam i díry po kulkách ale nejsem si jistý
upraveno 1x, naposled 02.03.2010 11:24:36
23:53:22
01.03.2010
OJOUCH
-> Minik03: tak to mame uplne stejnej (problem) taky by me zajimalo proc takhle dopadnul? a kde je asi zbytek?
upraveno 1x, naposled 01.03.2010 23:54:35
23:47:42
01.03.2010
Minik03
-> Plisek: Sorry za OT: podobne nalezy ve me vzbuzuji obrovskou touhu vratit se do historie a sledovat osudy lidi, kteri psali pribeh tohoto auta - jak se asi dostalo doprostred lesa a proc na nej nekdo zapomnel.
upraveno 1x, naposled 01.03.2010 23:48:36
23:46:32
01.03.2010
OJOUCH
-> Plisek: muj fotak by to nevifotil lip8 3 3 3 3 3
23:44:59
01.03.2010
Plisek
23:44:12
01.03.2010
Plisek
je to foceno mobilem tak se omlouvám za kvalitu
zvětšit Vraky - obrázek od Plisek vložen 01.03.2010 23:44:12
23:43:23
01.03.2010
Plisek
toto jsem našel pří hladáni s detektorem co by to mohlo být já bych řekl že německý Opel Blitz
zvětšit Vraky - obrázek od Plisek vložen 01.03.2010 23:43:23
upraveno 1x, naposled 02.03.2010 11:24:22
08:35:37
28.02.2010
bermud
A jaký to jsou???
23:15:22
27.02.2010
1560 - zrušená registrace
Tak nevím, přijde mi, že tu jsou zase foky, co patří jinam.
21:39:28
27.02.2010
tominooo
21:38:45
27.02.2010
tominooo
chudinka prej uz tam lezi 5let 10 10
zvětšit Vraky - obrázek od tominooo vložen 27.02.2010 21:38:45
21:10:43
27.02.2010
bermud
Moje ne. to pár idiotů, co neuměj řídit. u toho na tý louce střechou doplů, tak to byly brzdový destičky.
20:23:36
27.02.2010
Nwkt
-> bermud: Vlastní práce?
20:22:57
27.02.2010
bermud
20:22:38
27.02.2010
bermud
20:22:06
27.02.2010
bermud
Tak další o pár metrů vedle než ten předtím.
zvětšit Vraky - obrázek od bermud vložen 27.02.2010 20:22:06
20:11:11
27.02.2010
bermud
Ty brzdový destičky
zvětšit Vraky - obrázek od bermud vložen 27.02.2010 20:11:11
20:10:12
27.02.2010
bermud
20:09:00
27.02.2010
bermud
Děda bydlí v takový zatáčce, že mu tam padá alespoň 1 auto za rok.
zvětšit Vraky - obrázek od bermud vložen 27.02.2010 20:09:00
20:07:47
27.02.2010
bermud
20:07:26
27.02.2010
bermud
20:06:53
27.02.2010
bermud
20:06:36
27.02.2010
bermud
A další
zvětšit Vraky - obrázek od bermud vložen 27.02.2010 20:06:36
18:45:28
27.02.2010
bermud
To BMW je z filmu - OTEC A OTEC. Tohle to být nemůže. podívej se z boku. Nemá to dopředu jakoby.
18:32:45
27.02.2010
Zeke-ten šestý
-> tominooo: nechces to otocit ty fotky, :D
18:22:09
27.02.2010
Hurdis
-> bermud: Zepředu, zezadu nebo z boku je to Jetta MKI.
zvětšit Vraky - obrázek od Hurdis vložen 27.02.2010 18:22:09
18:09:09
27.02.2010
bermud
Podel zadku mi to nejprve připadala jako škoda, ale ze strany to je starší BMW.2
12:32:07
27.02.2010
Kaprof-Pisařík
-> darklord: však ja nemluvim jen o stavu po vznícením4 3
upraveno 2x, naposled 27.02.2010 18:10:00
12:31:08
27.02.2010
darklord
-> Kaprof: on tam zrejme prisiel po svojich a potom sa vznietil
12:26:27
27.02.2010
Kaprof-Pisařík
-> bermud: bože kterej blb tenhle vrak tahá do lesa51 ruce sekat...
10:19:43
27.02.2010
Matt-110Rten druhej
podle klik a předního blatníku bych taky řekl že starší WV
10:16:18
27.02.2010
U-Geen
-> Matt-110Rten druhej: tipuju jetta
10:14:15
27.02.2010
darklord
-> Matt-110Rten druhej: predpokladam nejake starsie bavo 3 rady.
10:13:04
27.02.2010
Matt-110Rten druhej
-> bermud: co to je?9 9
10:06:42
27.02.2010
bermud
10:05:54
27.02.2010
bermud
10:05:29
27.02.2010
bermud
10:04:28
27.02.2010
bermud
21:32:02
24.02.2010
tunerlada
-> HLT: to mě připomíná sestru v akci3
21:17:18
24.02.2010
HLT
dětské prolízačky jedné nejmenovane pizzerie
zvětšit Vraky - obrázek od HLT vložen 24.02.2010 21:17:18
17:47:50
24.02.2010
Tomas120Ls
-> baal: no vidis a to som ani nevdel :) mal by som sa tam stavit.. ja tadial v podstate len prechadzam ked idem do VK na rozvoz
23:34:09
23.02.2010
Kaprof-Pisařík
-> VeTeV: bilou prijmu47
23:33:38
23.02.2010
VeTeV
-> Kaprof: že bych tam taky něco strčil 3
23:33:14
23.02.2010
Kaprof-Pisařík
-> VeTeV: cca dva hektary nezastavene zahrady47
23:31:58
23.02.2010
VeTeV
-> Kaprof: jaká je kapacita vrakoviště?
23:28:11
23.02.2010
Kaprof-Pisařík
-> VeTeV: jen to ne4 3 nj ale asi se k tomu schyluje už takhle mam u sebe dvě jeho auta4 3pravda jednomu nedali druhej par dveri tak jedna a pul no:o)
upraveno 1x, naposled 23.02.2010 23:28:36

Zamítnuté přispívání mají:

  • Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
  • Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
  • jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
  • kubasim (udělil Syny), důvod:
  • Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar
Extreme Tyres