skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Vraky
11:22:46
02.03.2010
02.03.2010

Plisek
-> Pavel P..: díky za upřesnění jen by mě zajmalo jak se to tam dostalo táta v tom lese byl tolikrát a nikdy to tam nevyděl ještě zkusím zda něco nenajdu okolo
10:14:59
02.03.2010
02.03.2010

Pavel P..
tady je to vidět podle konce A sloupku a dělenýho okna který Blitz neměl.
10:13:32
02.03.2010
02.03.2010

Pavel P..
-> Plisek: to neni Opel Blitz, je to německý Ford V3000.
00:00:27
02.03.2010
02.03.2010

Plisek
toto jsem nalezl asi 50metrů nad tím nevím zda to patří k tomu
23:59:26
01.03.2010
01.03.2010

Plisek
já si nejsem vůbec jistej zda je to opel řekl bych že je tam od války je to kousek od mé chaty tátova máma mu o tom nikdy nic neřekla vypadá že jsou tam i díry po kulkách ale nejsem si jistý
23:53:22
01.03.2010
01.03.2010

OJOUCH
-> Minik03: tak to mame uplne stejnej (problem) taky by me zajimalo proc takhle dopadnul? a kde je asi zbytek?
23:47:42
01.03.2010
01.03.2010

Minik03
-> Plisek: Sorry za OT: podobne nalezy ve me vzbuzuji obrovskou touhu vratit se do historie a sledovat osudy lidi, kteri psali pribeh tohoto auta - jak se asi dostalo doprostred lesa a proc na nej nekdo zapomnel.
23:46:32
01.03.2010
01.03.2010

OJOUCH
-> Plisek: muj fotak by to nevifotil lip


23:44:59
01.03.2010
01.03.2010

Plisek
.
23:44:12
01.03.2010
01.03.2010

Plisek
je to foceno mobilem tak se omlouvám za kvalitu
23:43:23
01.03.2010
01.03.2010

Plisek
toto jsem našel pří hladáni s detektorem co by to mohlo být já bych řekl že německý Opel Blitz
08:35:37
28.02.2010
28.02.2010

bermud
A jaký to jsou???
23:15:22
27.02.2010
27.02.2010

1560 - zrušená registrace
Tak nevím, přijde mi, že tu jsou zase foky, co patří jinam.
21:39:28
27.02.2010
27.02.2010

tominooo
21:38:45
27.02.2010
27.02.2010

tominooo
chudinka prej uz tam lezi 5let


21:10:43
27.02.2010
27.02.2010

bermud
Moje ne. to pár idiotů, co neuměj řídit. u toho na tý louce střechou doplů, tak to byly brzdový destičky.
20:23:36
27.02.2010
27.02.2010

Nwkt
-> bermud: Vlastní práce?
20:22:57
27.02.2010
27.02.2010

bermud
20:22:38
27.02.2010
27.02.2010

bermud
20:22:06
27.02.2010
27.02.2010

bermud
Tak další o pár metrů vedle než ten předtím.
20:11:11
27.02.2010
27.02.2010

bermud
Ty brzdový destičky
20:10:12
27.02.2010
27.02.2010

bermud
20:09:00
27.02.2010
27.02.2010

bermud
Děda bydlí v takový zatáčce, že mu tam padá alespoň 1 auto za rok.
20:07:47
27.02.2010
27.02.2010

bermud
20:07:26
27.02.2010
27.02.2010

bermud
20:06:53
27.02.2010
27.02.2010

bermud
20:06:36
27.02.2010
27.02.2010

bermud
A další
18:45:28
27.02.2010
27.02.2010

bermud
To BMW je z filmu - OTEC A OTEC. Tohle to být nemůže. podívej se z boku. Nemá to dopředu jakoby.
18:32:45
27.02.2010
27.02.2010

Zeke-ten šestý
-> tominooo: nechces to otocit ty fotky, :D
18:22:09
27.02.2010
27.02.2010

Hurdis
-> bermud: Zepředu, zezadu nebo z boku je to Jetta MKI.
18:09:09
27.02.2010
27.02.2010

bermud
Podel zadku mi to nejprve připadala jako škoda, ale ze strany to je starší BMW.

12:32:07
27.02.2010
27.02.2010

Kaprof-Pisařík
-> darklord: však ja nemluvim jen o stavu po vznícením


12:31:08
27.02.2010
27.02.2010

darklord
-> Kaprof: on tam zrejme prisiel po svojich a potom sa vznietil
12:26:27
27.02.2010
27.02.2010

Kaprof-Pisařík
-> bermud: bože kterej blb tenhle vrak tahá do lesa
ruce sekat...
ruce sekat...10:19:43
27.02.2010
27.02.2010

Matt-110Rten druhej
podle klik a předního blatníku bych taky řekl že starší WV
10:16:18
27.02.2010
27.02.2010

U-Geen
-> Matt-110Rten druhej: tipuju jetta
10:14:15
27.02.2010
27.02.2010

darklord
-> Matt-110Rten druhej: predpokladam nejake starsie bavo 3 rady.
10:13:04
27.02.2010
27.02.2010

Matt-110Rten druhej
-> bermud: co to je?


10:06:42
27.02.2010
27.02.2010

bermud
10:05:54
27.02.2010
27.02.2010

bermud
10:05:29
27.02.2010
27.02.2010

bermud
10:04:28
27.02.2010
27.02.2010

bermud
21:32:02
24.02.2010
24.02.2010

tunerlada
-> HLT: to mě připomíná sestru v akci

21:17:18
24.02.2010
24.02.2010

HLT
dětské prolízačky jedné nejmenovane pizzerie
17:47:50
24.02.2010
24.02.2010

Tomas120Ls
-> baal: no vidis a to som ani nevdel :) mal by som sa tam stavit.. ja tadial v podstate len prechadzam ked idem do VK na rozvoz
23:34:09
23.02.2010
23.02.2010

Kaprof-Pisařík
-> VeTeV: bilou prijmu

23:33:38
23.02.2010
23.02.2010

VeTeV
-> Kaprof: že bych tam taky něco strčil 

23:33:14
23.02.2010
23.02.2010

Kaprof-Pisařík
-> VeTeV: cca dva hektary nezastavene zahrady

23:31:58
23.02.2010
23.02.2010

VeTeV
-> Kaprof: jaká je kapacita vrakoviště?
23:28:11
23.02.2010
23.02.2010

Kaprof-Pisařík
-> VeTeV: jen to ne
nj ale asi se k tomu schyluje už takhle mam u sebe dvě jeho auta
pravda jednomu nedali druhej par dveri tak jedna a pul no:o)
nj ale asi se k tomu schyluje už takhle mam u sebe dvě jeho auta
pravda jednomu nedali druhej par dveri tak jedna a pul no:o)Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
- Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
- jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
- kubasim (udělil Syny), důvod:
- Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar

