Na zdravý rozum nebo ekologické hledisko zapomeňte. Kdyby použili bouračku ale tohle....

To je důvod proč si nikdy nekoupím nové auto, když má výrobní cenu pár korun a prodává se za majlant.




Ha ha,to je blábol :-) jestli jsou v podlaze díry,tak už neni úplně zdrava...
















by som ju aj dotiahol domov keby nemala znacky 













Vypadá jak ten dědův 










?















je uplne zdrava ale v podlahe sa najdu diery








