Jedna tisícovka ve Švédsku.Už jsem kdysi někde viděl fotky s tohoto lesního hřbitova aut,ale tisícovka tam vyfocená určitě nebyla.Po světě je těchto míst víc,a jsou to luxusní fotky.
auto.idnes.cz/hrbititov-a
ut-b-229-stnas-0sk-/auto_o
jetiny.aspx?c=A160118_...
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Vraky
00:22:16
24.01.2016
24.01.2016

Tabi
21:01:13
16.01.2016
16.01.2016

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Pavel P..: to vypadá že Váca pouští další z mnoha klenotů jeho rozsáhlé zahrady
00:12:06
16.01.2016
16.01.2016

castrol
-> miguelias: a pritom zospodu auta sa da pekne otvorit
00:11:14
16.01.2016
16.01.2016

miguelias
23:57:39
15.01.2016
15.01.2016

Pavel P..
zbytek kupodivu slušný...
auto.bazos.cz/inzerat/... /skoda-130l.php
auto.bazos.cz/inzerat/... /skoda-130l.php
23:41:34
15.01.2016
15.01.2016

miguelias
-> Pavel P.. 15.01.16 23:38:08: To teda, by mě zajímal stav zbytku vozu. Jelikož sloupky a dveře, kapota vypadají slušně. 

23:39:54
15.01.2016
15.01.2016

castrol
-> Pavel P..: ked takto vyzera blatas tak co bude alebo nebude pod nim ?
23:38:08
15.01.2016
15.01.2016

Pavel P..
08:56:50
11.01.2016
11.01.2016

cPetan
Z FB stránky "Odložená auta". Libí se mi to i jako fotka

09:11:49
05.01.2016
05.01.2016

Bukaj
-> Pavel P.. 04.01.16 19:56:40: Slušný katakomby
Bál bych se, že tam na mne zpoza rohu vyskočí nějakej zapomenutej partyzán
...nicméně sběrateli pivních flašek probráno, kdy se chystaj škodovkáři?

Bál bych se, že tam na mne zpoza rohu vyskočí nějakej zapomenutej partyzán

...nicméně sběrateli pivních flašek probráno, kdy se chystaj škodovkáři?

08:35:08
05.01.2016
05.01.2016

Jozka
Hasiči byli zas rychlejší - před nácvikem byl ten moskal parádně mechovej..
19:56:40
04.01.2016
04.01.2016

Pavel P..
08:33:34
31.12.2015
31.12.2015

Honzaloun
08:32:47
31.12.2015
31.12.2015

Honzaloun
kdesi na Palmovce
00:26:56
27.12.2015
27.12.2015

Hřib
-> Joey 120 LS: Mladecko u Opavy...
23:24:54
26.12.2015
26.12.2015

Joey 120 LS
-> babus: odkud je ten bus?
13:38:02
21.12.2015
21.12.2015

Honzaloun
-> Michal N 283: Už na to serte..

20:21:42
20.12.2015
20.12.2015

Michal N 283 - zrušená registrace
-> babus: toto ked uvidí MIMI MB tak bude mať ejakuláciu okamžite

20:21:06
20.12.2015
20.12.2015

babus
.
20:20:42
20.12.2015
20.12.2015

babus
.
20:20:13
20.12.2015
20.12.2015

babus
.
20:19:44
20.12.2015
20.12.2015

babus
.
20:19:21
20.12.2015
20.12.2015

babus
.
22:06:08
19.12.2015
19.12.2015

doking
-> krtik: Já se narodil v Praze,holt otec je z Moravy, mamka je pražská,nicméně,její otec je původem Slovák,ale její mamka je pražská a její rodiče taky :-D :-D,jo já jsem čistokrevnej pražák,já jsem se sem nepřistěhoval :-D
18:31:41
19.12.2015
19.12.2015

Peklo
-> krtik: Znám za 7 let asi 10
17:46:13
19.12.2015
19.12.2015

krtik
-> Peklo: Mě by zajímalo kolik existuje čistokrevných pražáků 

17:39:24
19.12.2015
19.12.2015

Peklo
-> krtik: Rodilý Šumperák na návštěvě rodičů. Zítra už mizím zpět do metropole...
15:33:14
19.12.2015
19.12.2015

krtik
-> Peklo: Co dělá Pražák v Malíně? 

15:31:29
19.12.2015
19.12.2015

Peklo
Nový Malín
20:26:47
13.12.2015
13.12.2015

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> MimiMB 13.12.15 15:47:59: nebudeš tomu věřit, ale na zahradě u známého..... 

17:11:16
13.12.2015
13.12.2015

HASTRMAN-TATRMAN
17:07:15
13.12.2015
13.12.2015

MimiMB
-> Tomaso435: Myslíš si že áno? Váham

17:05:54
13.12.2015
13.12.2015

MimiMB
16:36:59
13.12.2015
13.12.2015

Honzaloun
-> Tomaso435: To je někde tady na Východě?
16:00:27
13.12.2015
13.12.2015

HASTRMAN-TATRMAN
-> Tomaso435:


15:58:52
13.12.2015
13.12.2015

Tomaso435
-> HASTRMAN-TATRMAN: ten bude mít dneska výron semene.
15:55:05
13.12.2015
13.12.2015

HASTRMAN-TATRMAN
Skoda Srot
15:49:47
13.12.2015
13.12.2015

Tomaso435
-> MimiMB: když ti řeknu kde to je, koupíš ji?
18:20:35
12.12.2015
12.12.2015

Apple STS Chvojkovice-Brod
Jeden litrofon
21:54:21
11.12.2015
11.12.2015

Mil@n
auto.bazos.cz/inzerat/...
/Prodam-Nissan-sunny-14-16
v-LPG.php Přitom z zvenku vypadá slušně

15:10:13
09.12.2015
09.12.2015

Honzaloun
-> cPetan: Nalezeno fakt úplnou náhodou na tomto pochybném webu www.lsanimations.com/port
folio.html Něco jsem hledal a dvakrát klikl špatně a hele....
20:52:28
08.12.2015
08.12.2015

cPetan
-> Honzaloun: něco blíže tam o tom nebylo psáno? To vypadá jak z nějaký hry...
17:11:52
08.12.2015
08.12.2015

Matsoft
-> Honzaloun: realny to asi neni, ikdyz by byt mohlo... mohla by to teoreticky byt nejaka uprava z Kuby nebo Uruguaye... tam se to lata vselijak aby se to udrzelo pojizdny....
20:20:18
07.12.2015
07.12.2015

Bukaj
-> Honzaloun: Zajímavé - docela by mne zajímalo, jaké všechny modely vozů byly autorovi inspirací

20:03:01
07.12.2015
07.12.2015

Honzaloun
Náhodný nález na netu, není to realný, řekl bych že to je dělaný přes počítač.
11:51:11
26.11.2015
26.11.2015

Mr._Nosferatu
-> Domajz: Zrovna v tomhle případě to bylo auto na francouzkých číslech bez vinka...
11:46:27
26.11.2015
26.11.2015

Domajz
-> Mr._Nosferatu 18.11.15 14:43:51: jak vypadá "podezřelé auto"??
11:42:37
26.11.2015
26.11.2015

Domajz
-> Domča 23.11.15 15:40:46: ty kráso, to Volvo 

13:48:34
25.11.2015
25.11.2015

ZZ__Top
Dnes cestou od doktory. Taky slušná liga. A to tam ještě kus plechu-prahu chyběl a i ten plech co tam dal vypadal jen nějak přiložený a dva kousky a ne jeden větší kus. Lepší foto nemám mám starý telefon
15:47:54
23.11.2015
23.11.2015

Domča
Je mi sice jenom 15 ale co se týče aut tak o nich vim dost ale umim si i ušpinit ruce v dílně nicméně ta žlutá užovka co jsem fotil mi přijde docela zajímavá no ale spodek není videt tak nevim jinak je odemčená a klíčky v zapalování a podlaha zevnitř nevypadá špatně
Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
- Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
- jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
- kubasim (udělil Syny), důvod:
- Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar

