Vraky

prohledat
15462 příspěvků (zobrazeno 676 až 725) od 20.01.2007 do 07.04.2026, založil/a chooki
řadit dle data
20:54:30
23.05.2016
suri
-> Jarda - zrušená registrace 23.05.16 20:12:49: Na detstve sú najkrajšie tie sny a "starosti" , ja mu ten vek závidím :-)
20:12:49
23.05.2016
Jarda - zrušená registrace
co po nem porad chcete? v 10 letech jsem dokazal tak sotva opravit pichlou dusi u jizdniho kola, zije trochu ve snech a treba zrovna on bude ten, ktery se bude ridit tim, ze sny jsou od toho, aby se plnily4
20:09:52
23.05.2016
castrol
19:41:28
23.05.2016
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Michal N 283: žiabrovak by měl zachránit Zlámalovo shořelý iXko :-)
19:02:52
23.05.2016
Michal N 283 - zrušená registrace
-> doly120: práve preto 3
18:47:19
23.05.2016
doly120
-> Michal N 283: Ten chce koupit kde co3
18:03:32
23.05.2016
Michal N 283 - zrušená registrace
-> Pavell: ked to uvidí žiabrovak-MIMI, tak to bude chcieť kúpiť3 3 3
13:11:45
23.05.2016
Tomaso435
upraveno 1x, naposled 23.05.2016 13:12:06
12:51:53
23.05.2016
Luky
-> Pavell: to víš, veterán...
"chlapy v hospodě říkaly že to může stát i přez mylijón"
12:35:17
23.05.2016
Pavell
Vrak místního sběratele. Takhle mu stojí mraky aut( nechápu), nic neprodá a když už tak za nesmysly7
zvětšit Vraky - obrázek od Pavell vložen 23.05.2016 12:35:17
19:39:39
08.05.2016
castrol
-> Tomaso435: 666 paradox
1
19:28:03
08.05.2016
Luky
-> Tomaso435: Iron Maiden předpokládám 3
19:01:55
08.05.2016
Tomaso435
-> Sejki: to je Tomaso co poslouchá super kapelu3
18:56:38
08.05.2016
Sejki - zrušená registrace
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: a Tomaso666 je kdo? Ty uz jsi zase moc stary a zapominas vid?:)
upraveno 1x, naposled 08.05.2016 18:57:06
18:27:33
08.05.2016
Apple STS Chvojkovice-Brod
Mylí admyne, přál bych sy, abi zde bilo polýško "přestat sledovat tohoto uživatele" bo čeho je moc ,toho je příliš, jak píše Tomaso666, a co teprv až bude po vízu a kolega Žebrovák dostane tablet a neomezené připojení k infernetu.....10
16:46:37
08.05.2016
Milan 136
-> Tomaso435: 3
11:46:16
08.05.2016
Tomaso435
-> Žiabrovak: ještě že je zítra pondělí... nechci vidět jak to bude vypadát o prázdninách.
23:20:28
07.05.2016
Joey 120 LS
Na okraji pražských Štěrbohol je soukromý pozemek s barákem kolem nějž stojí spousta avií, převážně skřínových dlouhých. Jsou vidět ze silnice spojující Štěrboholy a Dubeč. Foto bohužel na tu dálku nekvalitní a do ulice vjet nemohu, ulice je slepá a dotyčný pozemek je na konci té ulice. Ledaže by někdo znal

Podobná zahrada je při výjezdu ze Sluštic na Březí - spousta Liazek, V3S a nějaký asi Garanty. Pár Liazek vypadá po renovaci, ale většina zarostlý vraky. Tohoto majitele by mohl i někdo odsud znát, vzhledem k tomu že u přilehlého domu parkují 2 škody 1203 6 Jedna z nich v barvách sanitky
23:14:18
07.05.2016
Joey 120 LS
Praha Horní Počernice
zvětšit Vraky - obrázek od Joey 120 LS vložen 07.05.2016 23:14:18
07:13:49
21.04.2016
Alex41
Saviem - Nezdín u Ledče nad Sázavou
zvětšit Vraky - obrázek od Alex41 vložen 21.04.2016 07:13:49
22:54:57
20.04.2016
Jozka
-> cPetan: Přesně tohle mě taky napadlo.. z R už tam krom volantu nic moc specifickýho asi nezbylo.. 8
22:49:05
20.04.2016
cPetan
-> Kilián: To někdo napáchal střechu z tohoto na kilo a ten zbytek se ještě snaží prodat? 3
20:58:15
20.04.2016
Pavel P..
1.50,- za kilo.... s tim že v kováku dostanu 2.50,- a mám pár stovek na pivo1 větší hodnotu to nemá.
11:21:49
20.04.2016
Michal N 283 - zrušená registrace
-> Star LC20: ja normálne už neverím, čo sa niekedy ponúka na predaj..tu na SK bola nedávno na predaj kasňa z 1000-ky niekde v zberni železa s urezanými B-stlpikmi..asi základ na prestavbu na MBX1
11:13:49
20.04.2016
Star LC20
-> Kilián: 3
Jak velkoryse napsal "cenu nabídněte...." s takovým jako nádechem "pojďme se bavit o cene za tenhle skvost...." Jasně 3,14cho, všichni ti za tu hromádku bordelu utrhnou ruce 1. Chybí soudnost, až člověk žasne
11:05:11
20.04.2016
Kilián
pro ty, jenž rádi renovují erka :)
auto.bazos.cz/inzerat/... /Torzo-Skoda-110-R-kupe.ph p
21:53:14
18.04.2016
Pavel P..
řekl bych Praga Piccolo...
12:14:23
18.04.2016
Alex41
Foceno v Český Šternberk
zvětšit Vraky - obrázek od Alex41 vložen 18.04.2016 12:14:23
12:13:26
18.04.2016
Alex41
Nevím, co je to za auto, ale vrak je to pěknej :-)
zvětšit Vraky - obrázek od Alex41 vložen 18.04.2016 12:13:26
22:46:01
13.04.2016
Matsoft
-> HLT: to asi bude jedna z nicg. Mne o tom rikal kamos.
11:40:56
13.04.2016
HLT
-> Matsoft:
zvětšit Vraky - obrázek od HLT vložen 13.04.2016 11:40:56
11:39:54
13.04.2016
HLT
-> Matsoft: myslíš tohle? byl jsem se na něj podívat 4
zvětšit Vraky - obrázek od HLT vložen 13.04.2016 11:39:54
23:54:55
12.04.2016
Matsoft
-> Joey 120 LS: kdyz jedes smerem ven z prahy tak po levy ruce vedle koleji je plac s paletama... Tak tam... Je to fakt kousek od nadrazi... Teoreticky vzato malickej kousek od benzinky ONO...kdyz bych to bral jakoby po silnici...
22:48:13
12.04.2016
Lock007
-> Joey 120 LS 11.04.16 23:39:19: okolo toho jezdim skoro denně už pár let a nic se tam s tim neděje a ten strašidelnej dům vedle 1
22:36:56
12.04.2016
Joey 120 LS
-> Matsoft: kde přesně to je?
18:42:56
12.04.2016
Matsoft
Nevi nekdo ci je tech cca 5 Skoda vraku u Dolnomecholupskyho nadrazi?! Nejaka 120 ve valecnych barvach, jedna ala 130rs, potom hola 110r kastle slouzici jako drevnik....zbytek nevim....
23:42:51
11.04.2016
Joey 120 LS
Hradiště (PJ)
zvětšit Vraky - obrázek od Joey 120 LS vložen 11.04.2016 23:42:51
23:42:40
11.04.2016
Joey 120 LS
Hradiště (PJ)
zvětšit Vraky - obrázek od Joey 120 LS vložen 11.04.2016 23:42:40
23:40:31
11.04.2016
Joey 120 LS
23:40:04
11.04.2016
Joey 120 LS
23:39:19
11.04.2016
Joey 120 LS
22:11:38
07.04.2016
gred
-> Pavel P..: jo jo...ale šlo to celkem rychle,naposled sem tam jel asi 3 tejdny zpátky a eště byla v celku
22:07:46
07.04.2016
Pavel P..
nj na Spojovací, každý den jezdím okolo.... ta tam stojí ještě dýl jak 5let a chrápal v tom nějakej somrák.
21:56:48
07.04.2016
gred
21:56:35
07.04.2016
gred
z dneška...min. 5 let to tam stálo bez povšimnutí,dneska jedu kolem a...
zvětšit Vraky - obrázek od gred vložen 07.04.2016 21:56:35
23:53:15
05.04.2016
koště
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Škoda ho. Bral bych ho věma 20ti.
17:53:48
05.04.2016
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Kilián: sem ho pred cca 2ma rokama prenechal za protisluzbu ,ktera uz nebyla nikdy naplnena, jednomu skodovkaři......
upraveno 1x, naposled 05.04.2016 17:55:18
17:31:41
05.04.2016
venni
17:14:07
05.04.2016
Kilián
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: copak bude s tímto Gardem? poslal jsi ho na smrt, nebo jsi měl v plánu ho vysvobodit ze spárů vrakoviště?
nějak jsem z Tvého příspěvku nepochopil úplně pointu.
nevypadá nejhůře, škoda zvrakovat
upraveno 3x, naposled 05.04.2016 17:18:11
17:03:14
05.04.2016
darklord
-> MimiMB: tak ked este jednu nulu na koniec prisetris, mozes sa zastavit u mna, caka tu na teba hotove auto, len sadnut a odviezt. A kedze to je zadomotorova skodovka, nemusis sa bat zeby to bolo bezudrzbove 3

Zamítnuté přispívání mají:

  • Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
  • Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
  • jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
  • kubasim (udělil Syny), důvod:
  • Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar
Extreme Tyres