skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Vraky
21:20:46
02.05.2012
02.05.2012

dejvi3052
Škoda VOS
18:45:49
01.05.2012
01.05.2012

j_j
-> RadovanSkodovkar 29.04.12 22:36:57: to šedomodré nalevo je MBčko, poznám jeho tvary na 3,68 námořní míle 

18:40:00
01.05.2012
01.05.2012

RadovanSkodovkar
Ale j_j to tak divne napisal 

18:32:06
01.05.2012
01.05.2012

Hurdis
-> RadovanSkodovkar: Tak to bys mohl vědět, co máš v hledáčku objektivu.
18:22:59
01.05.2012
01.05.2012

RadovanSkodovkar
Nie fotil som to ja osobne
. Lokalita:Zvolen nad poliklinikou
. Lokalita:Zvolen nad poliklinikou18:08:18
01.05.2012
01.05.2012

Hurdis
-> RadovanSkodovkar: Asi cizí foto, ne?
18:02:25
01.05.2012
01.05.2012

RadovanSkodovkar
j_j - aké embéčko vlavo?
23:16:41
29.04.2012
29.04.2012

j_j
-> RadovanSkodovkar: a co to embéčko vlevo, myslíš, že by nám to uniklo?
asi ne vid...ale hlavně že vyfotíš Ladu.
asi ne vid...ale hlavně že vyfotíš Ladu.22:54:22
29.04.2012
29.04.2012

gred
suri 29.04.12 22:46:39 napsal:
Hurdis 24.04.12 18:15:16 napsal:
Na samotě u lesa. chčije a chčije
...kéž by,takový vedro co o výkendu panovalo v praze fakt neni na konec dubna normální...
Hurdis 24.04.12 18:15:16 napsal:
Na samotě u lesa. chčije a chčije
...kéž by,takový vedro co o výkendu panovalo v praze fakt neni na konec dubna normální...
22:46:39
29.04.2012
29.04.2012

suri
Hurdis 24.04.12 18:15:16 napsal:
Na samotě u lesa. chčije a chčije
Na samotě u lesa. chčije a chčije
22:36:57
29.04.2012
29.04.2012

RadovanSkodovkar
22:35:40
29.04.2012
29.04.2012

RadovanSkodovkar
12:19:43
27.04.2012
27.04.2012

dejvi3052
*
18:55:45
24.04.2012
24.04.2012

merik3
-> Michal N 283: no co já vim tak s tím jezdil jen tak po okolních vesnicích ale tak toho stejně neomlouvá 

18:36:57
24.04.2012
24.04.2012

Michal N 283 - zrušená registrace
-> merik3: 24.04.12 14:49:56..tak ten,čo takéto auto ťahá na cestu je u mňa totálny dement..a to ich je teda že ozaj dosť


18:32:12
24.04.2012
24.04.2012

castrol
-> merik3: nieco podobne som stretol na dialnici
-> Radek Retro eLeSo: tak tak 
-> Radek Retro eLeSo: tak tak 
18:15:30
24.04.2012
24.04.2012

Hurdis
.
18:15:16
24.04.2012
24.04.2012

Hurdis
Na samotě u lesa.
17:28:30
24.04.2012
24.04.2012

merik3
-> tomsal55: No to vědí všichni mimo něj že by za to měl mnohem lepší Fačko. akorát že je to takovej zvláštní člověk a chlast za volantem mu taky neni cizí. a stav toho auta je mu tak nějak jedno asi jak všechno ostatni
ale tet už je to fáčko myslím zvrakovany
ale tet už je to fáčko myslím zvrakovany16:35:05
24.04.2012
24.04.2012

tomsal55
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček 24.04.12 14:53:19: -> Radek Retro eLeSo 24.04.12 15:14:42: Asi tak.-> merik3 24.04.12 14:49:21: Za těch 5500 by už sehnal auto i stk.
15:14:42
24.04.2012
24.04.2012

Radek Retro eLeSo
-> merik3: strašná sranda když někomu čapne auto kvůli debilitě někoho jinýho
a to fáčko je příklad toho jak se na to u nás s TK sere
pak nemaj prudit kvůli čemukoliv předělanýmu

a to fáčko je příklad toho jak se na to u nás s TK sere
pak nemaj prudit kvůli čemukoliv předělanýmu14:54:36
24.04.2012
24.04.2012

merik3
Tady ještě jedna starši. auto chytlo od kontejneru na papir, a největši sranda je na tom že z druhé strany to auto vypadalo uplně netknutě 

14:53:19
24.04.2012
24.04.2012

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> merik3: toho kdo tohle pustil přes technickou bych zavřel až ...
14:49:56
24.04.2012
24.04.2012

merik3
2
14:49:21
24.04.2012
24.04.2012

merik3
Tady je jeden exclusive ve stavu 5 dní po " technické"
stav brzd je takovej že předni kotouče už tam nejsou vubec a bubny brzdí jen tak že to tam o sebe tak nějak šoupe
učinek cca 10%
vyfuk tam sice je ale polovina ho zdárně uhnila, stav prahu a lemů je tak 3x horší než vypadá na fotce teda spíš není žádnej jelikož už tam stoho nic není
vyhnilo to a a zustalo tam jen to černy kdovi co :D u spolujezdce je přidavny okno v podlaze, a druhej den po absolvování technické neproletěl tlumič domkem, ale vyletěl celej domek i s kusem spodku
měl sem fotku toho jak to proletělo, ale byla focená narychlo přes sklo a jediny co na ni je vidět je odraz mé držky ve skle
a ta technická stála 5 500 :D a podotykám že se nejedná o moje "auto" 
stav brzd je takovej že předni kotouče už tam nejsou vubec a bubny brzdí jen tak že to tam o sebe tak nějak šoupe
učinek cca 10%
vyfuk tam sice je ale polovina ho zdárně uhnila, stav prahu a lemů je tak 3x horší než vypadá na fotce teda spíš není žádnej jelikož už tam stoho nic není
vyhnilo to a a zustalo tam jen to černy kdovi co :D u spolujezdce je přidavny okno v podlaze, a druhej den po absolvování technické neproletěl tlumič domkem, ale vyletěl celej domek i s kusem spodku
měl sem fotku toho jak to proletělo, ale byla focená narychlo přes sklo a jediny co na ni je vidět je odraz mé držky ve skle
a ta technická stála 5 500 :D a podotykám že se nejedná o moje "auto" 
08:12:59
24.04.2012
24.04.2012

Jozka
-> Lukaso358: Jo jo..
-> cPetan: Pán je zřejmě dost mimo realitu..
-> cPetan: Pán je zřejmě dost mimo realitu..

22:21:38
23.04.2012
23.04.2012

Joey 120 LS
-> cPetan: každej kdo má na zahradě (nebo na ulici) zarostlý vraky je sběratel 

19:41:13
23.04.2012
23.04.2012

cPetan
-> Jozka: Na tu jsem tak 3 roky zpět dával lísteček, že bych jí koupil, pán se ozval a požadoval za to asi 25000 a že má ještě asi tři další a že to sbírá a další kraviny.
15:49:48
23.04.2012
23.04.2012

Lukaso358
-> Jozka: Koukám i s pozůstatkem "CSky"
13:11:08
23.04.2012
23.04.2012

doking
-> j_j: tak když tam viděj díru tak by jim to asi došlo,bejt tam to víčko tak je to jiná...
13:05:42
23.04.2012
23.04.2012

Jozka
-> j_j: Pravda..
.
.12:56:16
23.04.2012
23.04.2012

j_j
-> Jozka: dnešní fakany už ani nenapadne, že se tudy může tankovat 

12:50:22
23.04.2012
23.04.2012

Jozka
V tý čtvrti a s nádrží bez víčka se spíš divím, že to není ohořelý vrak..

12:49:18
23.04.2012
23.04.2012

Jozka
Kam s tímhle? Zajímavý z ulice to je taky, ale spíš skoro vrak..
19:27:16
15.04.2012
15.04.2012

Jetro
-> RAKUŠAN: proč sis mě lustroval, chlapče?

13:17:30
15.04.2012
15.04.2012

castrol
-> RAKUŠAN: to uz le trocha lepsire
13:10:01
15.04.2012
15.04.2012

RAKUŠAN
nie z face booku.
13:08:25
15.04.2012
15.04.2012

Tomaso435
-> RAKUŠAN: to sou fotky ze starýho fávo klubu :-D
13:06:52
15.04.2012
15.04.2012

RAKUŠAN
-> castrol: čo povieš teraz?
to je isty človek, hádam toto patrí do obludaria avšak keď už rozpravame tu
to je isty človek, hádam toto patrí do obludaria avšak keď už rozpravame tu
20:47:36
14.04.2012
14.04.2012

castrol
-> RAKUŠAN: ani obluda ani vrak 

12:38:41
14.04.2012
14.04.2012

Jetro
-> Jouda, co nemá S-metr: a co, my nejsme z cukru

12:29:35
14.04.2012
14.04.2012

Tomaso435
-> Játro: :-D nojo :D zejtra má chcát :-P :-D
12:23:39
14.04.2012
14.04.2012

Jetro
-> Tomaso435: zejtra jedeme, dnes jsem dával pojistkovku a letoval tistaky

12:18:24
14.04.2012
14.04.2012

Tomaso435
-> Jetro: na tom je obludnýho jen to, že pán vybral peníze a zboží neposlal :-D to je celý :-D
mimochodem ty nejsi na trucktrialu ?
mimochodem ty nejsi na trucktrialu ?
12:04:26
14.04.2012
14.04.2012

Jetro
-> RAKUŠAN: co je na tom obludnýho? Tak dal neshnilý dveře a šetří na lakýrníka

11:54:43
14.04.2012
14.04.2012

RAKUŠAN
Neviem či do vrakov alebo obludaria, asi najskôr do vrakov
17:20:23
12.04.2012
12.04.2012

Ceskejparan10 - zrušená registrace
-> škodak: unás nedavají ani výzvi .. rovnou odtáhnou.
17:35:49
11.04.2012
11.04.2012

škodak
-> Thomas: Ne, kia tam stále stojí, ale nechápu proč už taky nemá výzvu- nedávno byly otevřený dveře, bez značek, stažená okénka a obrůstá hezky zelení a rezne nádherně 

20:25:39
10.04.2012
10.04.2012

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Kaprof: dle podvozku ruskej vlek, ale jak víme , rusáci dokážou na silnici umístit cokoli, takže význam tohoto budniku nám zustane asi utajen, leda by tu byl fanda vojenské techniky
Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
- Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
- jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
- kubasim (udělil Syny), důvod:
- Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar

