Vraky

prohledat
15462 příspěvků (zobrazeno 326 až 375) od 20.01.2007 do 07.04.2026, založil/a chooki
řadit dle data
14:21:31
03.04.2018
krtik
Prosím o pomoc s vrakem.

Neřešili jste někdo, jak se zbavit odstaveného vraku před domem, když nestojí na vašem pozemku, ale zřejmě na pozemku správy silnic? Nějací kluci nám tady zastavili, říkali že mají zajištěný odtah a auto tady stojí už skoro dva měsíce.

Zkoušeli jsme policii, obecní úřad, správu silnic a auto furt stojí. Že se jedná o vrak ví všichni zúčastnění, protože mi frajeři řekli, že jim nefunguje spojka - tak jsme to podali i všem ostatním. Co jsem kouknul na net, tak na to jsou nějaké paragrafy. Nemám teď ale moc času, tak Vás prosím o radu, zda to už někdo řešil nebo se vyzná..?

Děkuju :)
20:27:22
02.04.2018
Chali
-> Luky: Jj v CZ,za tou stodolou toho je ještě víc.
17:51:24
02.04.2018
Luky
-> Chali: to je v CZ? Zajímavá skladba
22:17:56
01.04.2018
Chali
21:51:31
30.03.2018
isti
Natrafil som na zachovalú octáviu3
zvětšit Vraky - obrázek od isti vložen 30.03.2018 21:51:31
16:13:11
30.03.2018
Tom Troll
-> Pavel P..: Když přejdeš Korunní ulici z Prahy 3 do 10ky v okolí vín. Vodárny tak těch pár ulic za tím je takový pouliční vrakoviště. Auta bez značek, opršelá s prázdnejma gumama.. a to už dneska některý z nich stojej za záchranu, nebo alespoň rozebrání. Je tam trabant a pár škodovek ale jinak většina jsou hnusný Oply a podobná havěť.
zvětšit Vraky - obrázek od Tom Troll vložen 30.03.2018 16:13:11
11:16:54
30.03.2018
Pavel P..
-> Pavel P@nkáč: bejvávalo.... taky se divim že tam takovej šrot ještě stojí.
11:09:20
30.03.2018
Pavel P@nkáč
-> Pavel P..: se divím že to v praze dnes nikdo neuklidí...dřív tam bylo vraků odstavenejch mraky ale dnes už asi ne ne?
10:06:18
30.03.2018
Pavel P..
jeden mrtvej Kadett ve Vršovicích1
zvětšit Vraky - obrázek od Pavel P.. vložen 30.03.2018 10:06:18
19:51:26
11.02.2018
Milan 136
17:17:55
11.02.2018
Tomaso435
k těm lemům.. tenhle vyhodil favorita a koupil toto.. zbyly mu lemy přední. a hle pasujou do zadu :-D
zvětšit Vraky - obrázek od Tomaso435 vložen 11.02.2018 17:17:55
18:24:55
08.02.2018
ulicek
-> Matsoft: aha, ted jsem zase o neco chytrejsi ;)
13:41:44
08.02.2018
Matsoft
-> ulicek: podle Coupe linky co ma na bocich.... na tom streetview je to celkem videt...
upraveno 1x, naposled 08.02.2018 13:44:27
13:39:48
08.02.2018
ulicek
-> Bukaj: podle ceho se to da poznat, kdyz to auto neni ani poradne videt na te fotce?
12:21:55
08.02.2018
Bukaj
-> 11mAjA11 08.02.18 10:57:29: To s Belgičanem či Holanďanem bylo myšleno na Rapida - exportní verze, nikoli na majitele aut a nemovitosti4
10:57:29
08.02.2018
11mAjA11
Nebo se houpá ve větru v kopuli 5 5 5 1 1 1 3 3 3

EDIT: jakože majitel (nemysleno ze je cizí státní příslušník), nechal odstavené zajímavé auto u zajímavé nemovitosti a nechal to zchátrat, protože už třeba není naživu a rodinné příslušníky neměl.
Možná přes web katastru by bylo možno dohledat kdo to vlastní..
upraveno 3x, naposled 08.02.2018 14:01:26
21:15:39
06.02.2018
Matsoft
-> Bohyn: ocividne belgican ci holandan...
17:01:15
06.02.2018
Bohyn
-> dragon_cb_cz 05.02.18 19:55:15: Jako to určitě jen se tam čas zastavil někdy po revoluci3 Takže nikdo z tepličáků se o Rapida nezajímal? Ale asi bude na kaši.
20:04:23
05.02.2018
Bukaj
-> dragon_cb_cz: Přesně to mne jako první napadlo 3
19:55:15
05.02.2018
dragon_cb_cz
-> Bohyn: Nemůžu si pomoct, ale krásnej barák 3
19:50:58
05.02.2018
Bohyn
Už podruhé cca za půl roku jsem si všiml opuštěné vilky s Rapidem na zahradě a Formanem venku. Foto nemám, tak jen z Google map takto. Je to silnice 254 z Teplic směr Litvínov.

www.google.fr/maps/.../da ta=!3m6!1e1!3m4!1sTmtYdMr2 tZWPk5-4OdUDyw!2e0!7i13312 !8i6656
zvětšit Vraky - obrázek od Bohyn vložen 05.02.2018 19:50:58
19:03:52
02.02.2018
MOLSO
-> Marty227: a rodičia boli súrodenci 47
15:39:21
02.02.2018
Marty227
-> minno: tak to potom musia byť majitelia aspoň rodina.. inak to nieje možné 3
12:21:20
02.02.2018
castrol
-> minno: tiez sa u nas jedneho casu motala fela co mala takto tie plasty ale len predne vzadu
09:05:21
02.02.2018
minno
-> Marty227 30.01.18 23:59:29: Tak to musel mať ten človek týchto áut ale viac, lebo už som fotil Feldu s takto opačne nalepenými lemami aj u nás3 Alebo bol niekde na to návod "Urob si sám"1
23:59:29
30.01.2018
Marty227
-> Milan 136: asi poznám bývalé auto majiteľa feldy.. 3 neni možné aby toto spravili dvaja rôzny ľudia.. 26 26 26
zvětšit Vraky - obrázek od Marty227 vložen 30.01.2018 23:59:29
23:25:22
30.01.2018
Borderer
-> Jarda: Asi už nemá na čem držet nárazník 3
21:15:37
30.01.2018
Luky
-> Milan 136: no co co... Škoda 120S má taky vlevo vzadu pravý přední lem a vpravo levý 3
21:12:55
30.01.2018
RadovanSkodovkar
-> Milan 136: Zajtra ti odfotím lem na mojej ak nezabudnem 3
21:11:26
30.01.2018
Milan 136
20:21:37
30.01.2018
stepan
-> krtik: Ten byl spíš poslední ne? Už došly nejty. 1
18:50:07
30.01.2018
krtik
-> Milan 136 30.01.18 18:06:18: Koukám, že začal levym zadnim... 3
18:45:31
30.01.2018
Jarda - zrušená registrace
-> Milan 136: proc dal ty predni obracene?9
18:37:50
30.01.2018
Nwkt
-> Milan 136: To ti přivezli na dílnu? 3
18:21:23
30.01.2018
castrol
-> Milan 136 30.01.18 18:05:44: sedi to tam jak prdel na serbel 3
18:19:31
30.01.2018
Tomaso435
-> Milan 136: nojo ja to řiam furt že ty polský lemy prostě nepasujou 3
18:06:33
30.01.2018
Milan 136
18:06:18
30.01.2018
Milan 136
18:06:03
30.01.2018
Milan 136
18:05:44
30.01.2018
Milan 136
Jedna TOPovka ze dneška 3
zvětšit Vraky - obrázek od Milan 136 vložen 30.01.2018 18:05:44
17:37:34
27.01.2018
Jawák2
-> Tomaso435: To neviem, ale jeho dni sú už zrátané, skončil ako darca orgánov
15:57:20
27.01.2018
Tomaso435
-> Jawák2: vsadim se žo najelo samo na ten podvalník 3
15:53:48
27.01.2018
Jawák2
Kto si to viezol domov ? 1
zvětšit Vraky - obrázek od Jawák2 vložen 27.01.2018 15:53:48
15:53:24
27.01.2018
Jawák2
15:53:08
27.01.2018
Jawák2
21:00:00
19.01.2018
castrol
-> HLT: kde co ?ja som nic nespozoroval
19:01:41
19.01.2018
HLT
-> castrol 18.01.18 17:48:05: to má být zase co za narážku?
20:04:02
18.01.2018
castrol
-> Bukaj: tak na virte nic neprekvapujuce 1
19:05:52
18.01.2018
Bukaj
-> castrol 18.01.18 18:56:49: -> Kocvin 18.01.18 19:01:59: V tématu "Vraky"?3
-> Jozka 18.01.18 19:01:55: Jo, konkrétně na fotce v bordelu je z té kachny vidět cca toto:3
zvětšit Vraky - obrázek od Bukaj vložen 18.01.2018 19:05:52
19:01:59
18.01.2018
Kocvin
-> castrol 18.01.18 18:56:49: Taky jsem hledal něco opeřeného.. 3 47

Zamítnuté přispívání mají:

  • Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
  • Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
  • jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
  • kubasim (udělil Syny), důvod:
  • Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar
Extreme Tyres