auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-1000MB-na-dily.php Včera byla ještě zdráva a teď naní roste tráva…Stojí v obci Bobnice na jednom místě už přes dvacet let.Nemá přední kola,takže je odspoda už totálně na prach.Z podlahy zbyl jen tunel a vnitřní prahy.Ty blatníky jsem chtěl taky,ale byly celkem papírový,tak jsem to nechal být.Ani nevím za kolik je nakonec borec prodal...
















