Nojo, ale tahle už je přezrálá, budeme muset počkat, až se vysemení a pak hlídat úrodu































jeden ze tří kusů. Jen chátrala, a majitel za to chtěl údajně šílený peníze
Teď už tam nestojí, tak by mne zajímalo, co se s ní stalo. Úplně stejnej příklad mám od souseda, na zahradě měl relativně zdravý, nekompletní eRko praváka. Samozřejmě prodat nechtěl, že si to jednou dá dohromady. No a teď?? eRko pryč, a co jsem slyšel, tak šlo do pece





Přál bych si to vidět znovu oživený. Ale je to v areálu jedný dopravní firmy, a mají už jedno pěkně zrenovované RTO, tak ve špatný osud té SPtky nevěřím.
A tahle navíc vypadá i relativně slušně, na ,,nenáročnou" renovaci.







A já už se bál, že vymřely 



























