



ta větev vzadu prorůstá zadní kapotou
pěknej RAT 



...kaviárový tousty
ta větev vzadu prorůstá zadní kapotou 


















kde to bolo fotené ?








tak toho uz pohltila priroda. Podle blinkru asi jeden z prvnich 601 coz?







no a řetězy na zimu povinnost no


Keby neodhnila predná náprava,tak by možno jazdil dodnes

Zaleží kus od kusu...v práci máme 3x Tranzit, jeden 2005, ten má už asi 350tisíc km a okrem spojky tam nebolo nič menené, jazdíme zásielkovú takže štartovanie tam je pomaly každých 5min, Ostatné dva sú už tie novšie, jeden jazdí každý deň 400/500km, teraz má okolo 200tis a tam už odchádza každú chvíľu niečo, ale na tom jazdia letci, takže sa nieje moc čo čudovať...







a koukám taky tam je brouk

jojo transiti vydržej dlouho 

Ten byl vražednej už když jsem na něm lítal já



