
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Vraky
12:21:27
31.05.2013
31.05.2013

Pavel P..
to je vůůl

00:56:13
30.05.2013
30.05.2013

gred
....
nojo doprdele,já si to pletu s vysočanama
nojo doprdele,já si to pletu s vysočanama

23:02:48
29.05.2013
29.05.2013

dragon_cb_cz
-> GRED-Činpokomon :D: Člověče, Vršovice a Libeňský nádraží jsou od sebe fakt daleko
Nevím kde bys chtěl stát, abys dohlídnul na oboje - možná na žižkovským vysílači...
Nevím kde bys chtěl stát, abys dohlídnul na oboje - možná na žižkovským vysílači...22:49:00
29.05.2013
29.05.2013

gred
-> Pavel P..: píšu že to je NAD libenskym nádražim,koukal sem na něj odtamtud,podle cedulky baráku vedle vršovice

19:09:07
29.05.2013
29.05.2013

Pavel P..
-> GRED-Činpokomon :D: libeňský nádraží neni ve vršovicích... ani zdaleka


10:06:08
29.05.2013
29.05.2013

gred
-> ziza: nn,tohle je ve vrsovicich,v podstate nad libenskym nadrazim
08:09:50
29.05.2013
29.05.2013

ziza
-> GRED-Činpokomon :D:
Není to kdesi v Malešicích, vím že před cca 4 roky jsme při venčení potkávali něco podobného..ale to bylo myslím žígo.
Není to kdesi v Malešicích, vím že před cca 4 roky jsme při venčení potkávali něco podobného..ale to bylo myslím žígo.
23:45:15
28.05.2013
28.05.2013

gred
jeden pořádnej z prahy,musí tam bejt strašně dlouho,je to na opuštený a úplně zarostlý cestě zavřený bránou...jak vydno tak využíváno kýmsi jako domeček

00:30:16
25.05.2013
25.05.2013

Bukaj
-> Gryzly: Já dnes v Klánovicích viděl něco podobnýho, ale v červenej barvě - bylo mi na předním lemu tuším Nissanu Almera něco divný a při druhém pohledu jsem si všiml, že je dosti podobně (jen úhledněji) přeplátován červenou páskou v barvě auta
Z přetažené pásky vznikla na lemu podobná linie, jakou má Fiat coupé...
commons.wikimedia.org/wik i/File:Fiat_Coup%C3%A9_fro nt_20090604.jpg

Z přetažené pásky vznikla na lemu podobná linie, jakou má Fiat coupé...

commons.wikimedia.org/wik i/File:Fiat_Coup%C3%A9_fro nt_20090604.jpg
22:34:56
21.05.2013
21.05.2013

Don_pepe
A z Trosky je troska :)
20:52:51
19.05.2013
19.05.2013

U-Geen
-> stepan: jeste cernej :-)
20:28:29
19.05.2013
19.05.2013

castrol
-> stepan: no to asi hej ale da sa pouzit ina
20:25:34
19.05.2013
19.05.2013

stepan
-> castrol: Ale Duck tape se snad v jiný barvě než stříbrný nedělá.
20:12:48
19.05.2013
19.05.2013

castrol
-> stepan: tak by zhanal pasku vo farbe
19:14:00
19.05.2013
19.05.2013

j_j
-> Shadow_: škoda carevny... :)
19:11:54
19.05.2013
19.05.2013

stepan
-> Gryzly: Ještě že má stříbrný auto, že to má pěkně v barvě auta.
13:07:32
19.05.2013
19.05.2013

Gryzly
páskoblatník v Brně
19:54:06
18.05.2013
18.05.2013

DuDy
banditta 17.03.13 19:55:41 napsal:
Xta tam stojí minimálně 7 let
Xta tam stojí minimálně 7 let
18:39:48
18.05.2013
18.05.2013

Shadow_
jeden zachovalý, stal by za záchranu.
18:35:09
18.05.2013
18.05.2013

Michal N 283 - zrušená registrace
stál tam asi dlho...možno tam ešte je
18:32:46
18.05.2013
18.05.2013

Michal N 283 - zrušená registrace
jedno zabudnuté Piano v areáli fabriky Rekos v Revúcej...apríl 2009
06:50:32
17.05.2013
17.05.2013

Lubes - zrušená registrace
-> Bukaj: možno čaká,že mu raz doma zazvoní Xzibit 

23:40:24
16.05.2013
16.05.2013

Bukaj
-> Joey 120 LS: Jak prosté

20:59:40
15.05.2013
15.05.2013

Joey 120 LS
-> Bukaj: to ne, ale mrknul sem do mapy 

23:48:31
14.05.2013
14.05.2013

oppik
Bukaj 14.05.13 23:41:26 napsal:
→ Joey 120 LS: Neříkej, že Ti to parkuje před vraty…
?
Jinak dneska v Radotíně tankuju a k pumpě dorazilo za podivných zvuků
toto. Majitele jsem se zeptal, zda si to můžu vyfotit – prý by to chtělo
víc vajec (do chladiče – tekl pořádně), na dotaz, zda se nebojí s tím
vyjet na veřejnou komunikaci, odpověděl, že ne, že to jede, svítí, brzdí
a co víc si přát?
s tím bych fakt na silnici nevyjel

→ Joey 120 LS: Neříkej, že Ti to parkuje před vraty…
?

Jinak dneska v Radotíně tankuju a k pumpě dorazilo za podivných zvuků
toto. Majitele jsem se zeptal, zda si to můžu vyfotit – prý by to chtělo
víc vajec (do chladiče – tekl pořádně), na dotaz, zda se nebojí s tím
vyjet na veřejnou komunikaci, odpověděl, že ne, že to jede, svítí, brzdí
a co víc si přát?
s tím bych fakt na silnici nevyjel

23:41:26
14.05.2013
14.05.2013

Bukaj
-> Joey 120 LS: Neříkej, že Ti to parkuje před vraty... ?
Jinak dneska v Radotíně tankuju a k pumpě dorazilo za podivných zvuků toto. Majitele jsem se zeptal, zda si to můžu vyfotit - prý by to chtělo víc vajec (do chladiče - tekl pořádně), na dotaz, zda se nebojí s tím vyjet na veřejnou komunikaci, odpověděl, že ne, že to jede, svítí, brzdí a co víc si přát?

Jinak dneska v Radotíně tankuju a k pumpě dorazilo za podivných zvuků toto. Majitele jsem se zeptal, zda si to můžu vyfotit - prý by to chtělo víc vajec (do chladiče - tekl pořádně), na dotaz, zda se nebojí s tím vyjet na veřejnou komunikaci, odpověděl, že ne, že to jede, svítí, brzdí a co víc si přát?

22:36:10
14.05.2013
14.05.2013

Citr0nik
-> Kocvin: boha ten strom je tam bomba !


22:32:08
14.05.2013
14.05.2013

Joey 120 LS
-> Bukaj: Hojanovice 

21:30:33
13.05.2013
13.05.2013

Bukaj
Jedna užovka ve vsi, jejíž název jsem zapomněl - něco od H... - poblíž obce Podivice 

20:34:12
13.05.2013
13.05.2013

Joey 120 LS
Foceno dnes, kousek od Praha-Petrovice. Lak vyšisovaný, bez spz, zjevně delší čas odstavená ale nevypadá úplně na odpis. Na pozemku je akorát chata, ale ne úplně opuštěná, to by ta zahrada vypadala zarostlejší :) Třeba by šla ještě zachránit
Jinak je to 2oko.
Jinak je to 2oko.
21:23:28
08.05.2013
08.05.2013

Kocvin
-> Lukyn742: Vídíš dobře 

20:54:00
08.05.2013
08.05.2013

Lukyn742
-> Kocvin: Z toho blatníku roste strom, vidím dobře ??


20:40:47
08.05.2013
08.05.2013

Kocvin
celkem zdravá
20:40:27
08.05.2013
08.05.2013

Kocvin
Další hujda..
17:45:39
03.05.2013
03.05.2013

Skili
to mi připomíná toho mojeho malucha, ten taky drží pohromadě jen kitem a pěnou
22:50:45
02.05.2013
02.05.2013

Pecyn
Zbytek auta je ve třech igelitkách

21:12:23
02.05.2013
02.05.2013

Lamz
-> 1560: ja bych to videl na lopatku a smetacek


21:11:18
02.05.2013
02.05.2013

1560 - zrušená registrace
-> Lamz:
Myslím, že brzdový destičky budou nejmenší problém...
Myslím, že brzdový destičky budou nejmenší problém...
21:09:48
02.05.2013
02.05.2013

Lamz
20:03:06
02.05.2013
02.05.2013

castrol
-> Honzaloun: vadi zmaz to 

12:45:21
02.05.2013
02.05.2013

Honzaloun
-> havlik: -> El_Burro: Včera mi kamarád psal že mi pošle na mail nabouranou škodovku a dneska jsem se dočkal tohoto
jestli bude hodně vadit tak smažu
jestli bude hodně vadit tak smažu
12:06:22
02.05.2013
02.05.2013

Zeke-ten šestý
-> El_Burro: budu, jen se pro ni musi sjet, asi pristi tyden :)
11:16:42
02.05.2013
02.05.2013

Matsoft
-> El_Burro: jako hlavne motor to ma pry asi 10000 po GO. Takze pekny....
10:46:01
02.05.2013
02.05.2013

El_Burro
Zeke-ten šestý 22.04.13 19:45:50 napsal:
→ castrol: tak naftu teda koupim novou, aby dojela ty
3 vesnice vedle a nejaky video udelat muzu :)
Budeš tu Jettu rozprodávat na ND?Potřeboval bych dieselovou pojistkovnici na starou elektriku,ikdyž koukám že tohle bude asi nová el.
no něco by se mi stoho možná hodilo zkus to nějak detailněj nafotit a poslat mi foto třeba na mail : t.janda23@email.cz dík
→ castrol: tak naftu teda koupim novou, aby dojela ty
3 vesnice vedle a nejaky video udelat muzu :)
Budeš tu Jettu rozprodávat na ND?Potřeboval bych dieselovou pojistkovnici na starou elektriku,ikdyž koukám že tohle bude asi nová el.
no něco by se mi stoho možná hodilo zkus to nějak detailněj nafotit a poslat mi foto třeba na mail : t.janda23@email.cz dík10:37:33
02.05.2013
02.05.2013

El_Burro
-> havlik: dost spam ale ty kompaři to holt takhle prožívaj a berou vážně no 

08:54:02
02.05.2013
02.05.2013

havlik
-> Honzaloun: trošku spam mimo téma ne?
08:53:40
02.05.2013
02.05.2013

Honzaloun
Toto je moc

08:52:18
02.05.2013
02.05.2013

Honzaloun
11:18:10
29.04.2013
29.04.2013

Jozka
-> Honzaloun 25.04.13 08:47:12: Z toho bych potřeboval odhlučnění motorový kapoty..

15:58:18
27.04.2013
27.04.2013

Bukaj
-> SexyStroj 21.04.13 20:29:39:
Ne, ne, on ten dědic se prý vůbec nestará, co s tou chatou, natož s tím autem bude...
...prý je velmi pravděpodobné, že tam budou i hromady dílů, neboť zesnulý majitel měl těch aut víc a byl celkem fanda...
...ale teď tam nikdo nejezdí a pustne to tam.
Ne, ne, on ten dědic se prý vůbec nestará, co s tou chatou, natož s tím autem bude...
...prý je velmi pravděpodobné, že tam budou i hromady dílů, neboť zesnulý majitel měl těch aut víc a byl celkem fanda...
...ale teď tam nikdo nejezdí a pustne to tam.

Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
- Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
- jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
- kubasim (udělil Syny), důvod:
- Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar
