skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Vraky
20:43:44
19.08.2013
19.08.2013

Jarda - zrušená registrace
.
20:43:11
19.08.2013
19.08.2013

Jarda - zrušená registrace
.
20:42:51
19.08.2013
19.08.2013

Jarda - zrušená registrace
.
20:42:25
19.08.2013
19.08.2013

Jarda - zrušená registrace
.
20:41:58
19.08.2013
19.08.2013

Jarda - zrušená registrace
neco z Bulharska
20:38:34
19.08.2013
19.08.2013

krusa
Superb kombi kabriolet
auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-Superb-20-TDI-125kw -DSG.php
auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-Superb-20-TDI-125kw -DSG.php
12:16:10
19.08.2013
19.08.2013

Honzaloun
Škoda těch aut 

12:14:50
19.08.2013
19.08.2013

Honzaloun
12:13:55
19.08.2013
19.08.2013

Honzaloun
A tyhle už jsou trošku starší..
12:12:45
19.08.2013
19.08.2013

Honzaloun
Možná jsem sem ty fotky už někdy dával, tak se omlouvám
12:12:10
19.08.2013
19.08.2013

Honzaloun
12:11:30
19.08.2013
19.08.2013

Honzaloun
Zahrádka v RK
jestli si něco chcete nafotit tak je nejvyšší čas, majitel ty auta už postupně zakrývá pod plachty 
jestli si něco chcete nafotit tak je nejvyšší čas, majitel ty auta už postupně zakrývá pod plachty 
22:01:06
18.08.2013
18.08.2013

Enggik
.
16:05:22
16.08.2013
16.08.2013

Honzaloun
Z Facebooku.
11:51:01
12.08.2013
12.08.2013

Jozka
Včera kousek od Strakonic (Přešťovice?) zahlýdl nádherně orezlej samodomo náklaďáček, přišlo mi to jak odřízlá kabina z 1202 STW posazená na rámu Spartaka nebo Oktávie.. ale fakt super patina - bohužel jsem nehohl nahrabat foťák a stál v blbým místě..
23:43:25
07.08.2013
07.08.2013

Hurdis
Tak to asi raději vezmu dlouhou hůl a najdu za velkou dílnou v trávě červenýho. Na barvu to nejezdí.
23:39:44
07.08.2013
07.08.2013

Tomaso435
-> Hurdis: myslim že není problém.. zkusim dat listeček že koupím za 500... něco nechám něco šrot a něco prodám.. třeba zástěrky po 800 kus.. nebo tak 

23:34:13
07.08.2013
07.08.2013

Hurdis
-> Tomaso435: Tam by se hodilo dost dílů pro poslední STK.
23:13:16
07.08.2013
07.08.2013

Tomaso435
v chocni na sídlišti.. už tam nějakej rok stojí.. bez spz. více méně rozpadlina..
22:17:20
04.08.2013
04.08.2013

Eidy
-> Nwkt: Vidíš, to mě vůbec nenapadlo
.
.22:05:47
04.08.2013
04.08.2013

Nwkt
-> Eidy: Náhradní kastle? 

22:05:10
04.08.2013
04.08.2013

Eidy
-> dejvi3052: Kde přesně jsou ty eRka?
10:16:52
04.08.2013
04.08.2013

castrol
-> dejvi3052 04.08.13 10:02:19: skoda ich
10:02:19
04.08.2013
04.08.2013

dejvi3052
*
10:01:35
04.08.2013
04.08.2013

dejvi3052
*
09:44:35
04.08.2013
04.08.2013

dejvi3052
-> Kocvin: tohle bude jednou turistická atrakce :D v Dobré
09:41:35
04.08.2013
04.08.2013

dejvi3052
*
09:40:45
04.08.2013
04.08.2013

dejvi3052
*
09:39:16
04.08.2013
04.08.2013

dejvi3052
*
09:38:46
04.08.2013
04.08.2013

Kocvin
-> dejvi3052: Tu 105 u milaty už jsem tu dával
A ty audiny na louce jsou taky v Dobré u F-M co? Toho chlapa znám občas přijede na servis, nebo přes něj řešíme díly.
A ty audiny na louce jsou taky v Dobré u F-M co? Toho chlapa znám občas přijede na servis, nebo přes něj řešíme díly.09:38:32
04.08.2013
04.08.2013

dejvi3052
*
09:37:48
04.08.2013
04.08.2013

dejvi3052
*
09:37:04
04.08.2013
04.08.2013

dejvi3052
*
09:35:31
04.08.2013
04.08.2013

dejvi3052
*
09:34:43
04.08.2013
04.08.2013

dejvi3052
*
08:14:14
04.08.2013
04.08.2013

dejvi3052
k eko likvidaci
20:29:46
03.08.2013
03.08.2013

Jozka
-> Bobesh: U nás ale celkem rarita, nicméně jeden i v týhle barvě a asi i stavu stojí u Strakonic..
19:23:06
01.08.2013
01.08.2013

Honzaloun
užovka..
22:50:44
31.07.2013
31.07.2013

cPetan
-> Joey 120 LS 31.07.13 21:52:54: Tuto je ve Vejprnicích a normálně tam taky není vidět, ale zrovna jsem byl na lešení naproti
Jinak to je jen velmi malá část toho co má 
Jinak to je jen velmi malá část toho co má 
21:52:54
31.07.2013
31.07.2013

Joey 120 LS
-> cPetan: něco podobnýho se nachází v Radonicích u Prahy, jen s tím že je tam hůře vidět
07:44:23
31.07.2013
31.07.2013

Honzaloun
-> castrol: 

21:40:55
30.07.2013
30.07.2013

Radza
-> su.tech – nezodpovědný hajzlík: ??proč to řešíš?vždyť si z toho děláme prdel...

20:37:21
30.07.2013
30.07.2013

castrol
-> Honzaloun: po viedni beha jedna co je jej cez kufrove dvere vidiet co vezie
19:15:35
30.07.2013
30.07.2013

cPetan
mala cast sbirky jednoho mistniho patrona. (foceno na dalku telefonem :(
12:42:38
30.07.2013
30.07.2013

dragon_cb_cz
-> Honzaloun: To už jsem viděl podstatně horší... zrovna nedávno přede mnou jela felda která měla pátý vrata jak řešeto a zadek sedlej na prdel jak kdyby to měl plný cementu - a co jsem koukal, tak jel úplně prázdnej...
12:19:00
30.07.2013
30.07.2013

Honzaloun
Vrak ještě úplně né, protože přijel a odjel po vlastní ose ale ten kufr je moc ..
11:47:37
30.07.2013
30.07.2013

Skili
-> marjik: no má to ohromnou cenu v tomhle stavu asi 1000 až 2000 zlotých 

14:39:36
29.07.2013
29.07.2013

Honzaloun
-> Bobesh: Tohle je ZAZ na 100% 
-> tunerlada:
a jak si zjistil že je za pětku?

-> tunerlada:
a jak si zjistil že je za pětku?01:17:22
29.07.2013
29.07.2013

Bobesh
-> marjik: Bejt to původní NSU tak možná jo ale licenčních Záporožců je v bývalém SSSR jak když nasere,myslím.
auta5p.eu/katalog/.../nsu _prinz_03.php
auta5p.eu/katalog/.../nsu _prinz_03.php
22:07:06
28.07.2013
28.07.2013

marjik
-> Skili: No našel jsem ho v PL - město Ustroň kousek od Wisly. Jinak tam už leží více jak 17 let jinak majitel to nechce v žádném případě prodat - prý to má obrovskou cenu - no v takovém stavu? nevím? Mluvil jsem s majitelem více jak hodinu a tvrdil mi, že ještě má Nisu. Ale tu jsem neviděl

Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
- Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
- jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
- kubasim (udělil Syny), důvod:
- Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar
