
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Vraky
13:06:42
28.01.2007
28.01.2007

Mr.Din
Duna

13:04:16
28.01.2007
28.01.2007

Mr.Din
13:03:30
28.01.2007
28.01.2007

Mr.Din
hromádka.

13:03:04
28.01.2007
28.01.2007

Mr.Din
mno tak já taky něčim přispěju
takhle šla do šrotu

takhle šla do šrotu
12:49:43
28.01.2007
28.01.2007

Lůďa
...
12:49:23
28.01.2007
28.01.2007

Lůďa
...
23:37:34
27.01.2007
27.01.2007

Targa
-> borrico: heh tak aspon byla zábava


23:33:58
27.01.2007
27.01.2007

borrico
-> Tom.t: Tak to ta naše už byla bez čísel. Kámoš ji kupoval kvůli motoru, který prý do poslední chvíle jezdil, a nakonec šel za autem do kovošrotu, a následně tam šla i ta škodovka, do které měl přijít. Takže jsme celou tu estrádu vlastně podstoupili zbytečně. Ale stejně to stálo za to!

23:29:51
27.01.2007
27.01.2007

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> borrico: coz tohle bylo normalne v provozu, jeste s platnou technickou, akorad byla povrchove orezla no, a taky varena montazni penou 

23:28:42
27.01.2007
27.01.2007

borrico
-> Targa: Hlavně nejlepší byla poslední část cesty, když už jsme v podstatě byli v cíli, museli jsme sjet docela prudký kopec a potom odbočit vlevo. Odpřáhli jsme se od tažného vozidla, odbrzdili ručku a docela rychle se dali do pohybu. Naštěstí ve chvíli, kdy jsme potřebovali odbočit, nejelo nic proti, jinak bychom jeli rovně - do Prahy!

23:26:11
27.01.2007
27.01.2007

myschaak AZNP K.Hora
-> borrico: 

23:25:07
27.01.2007
27.01.2007

Targa
-> borrico:


23:23:06
27.01.2007
27.01.2007

borrico
-> Tom.t: Já mám podobný zážitek, když jsme asi 50 km táhli škoduli sice s podlahou, ale bez předního okna a navíc s funkční pouze ručkou. Na těch bubnech se po dojezdu do místa určení dalo smažit.

23:20:48
27.01.2007
27.01.2007

myschaak AZNP K.Hora
-> Tom.t:

to je síla!

to je síla!
23:19:45
27.01.2007
27.01.2007

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> borrico: -> myschaak: no to byla pamatni akce, muj prvni autovrak 
koupil jsem ji asi pred 4 lety za flašku rumu, tak jak to stalo v inzeratu v annonce
jelikoz jsem jeste nemel ridicak, tak se strejda chopil akce a jeli jsme autobusem pro tu krasu, akorad pan prodavajici mu rikal "pane, nohy radsi nechat na pedalech ju"
strejda si uzil 150 kilometrovou jizdu, a kdyz jsme jeli asi 120 tak rikal , hele tome, ty vole jak nam ta cesta hezky ubiha (pod nohama)
a pak jsme oba od babicky dostali vynadano ze nejsme normalni

koupil jsem ji asi pred 4 lety za flašku rumu, tak jak to stalo v inzeratu v annonce
jelikoz jsem jeste nemel ridicak, tak se strejda chopil akce a jeli jsme autobusem pro tu krasu, akorad pan prodavajici mu rikal "pane, nohy radsi nechat na pedalech ju"
strejda si uzil 150 kilometrovou jizdu, a kdyz jsme jeli asi 120 tak rikal , hele tome, ty vole jak nam ta cesta hezky ubiha (pod nohama)
a pak jsme oba od babicky dostali vynadano ze nejsme normalni
23:13:23
27.01.2007
27.01.2007

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
a je po všem 

23:12:57
27.01.2007
27.01.2007

myschaak AZNP K.Hora
koroze III. stupně (když plechy mizí)

23:10:41
27.01.2007
27.01.2007

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
tak jak na to ??? 
- porada


- porada

23:10:27
27.01.2007
27.01.2007

myschaak AZNP K.Hora
hmm,i střecha odhnila

23:09:06
27.01.2007
27.01.2007

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
23:08:37
27.01.2007
27.01.2007

borrico
-> Tom.t: Jé! Podlahové okénko!

23:07:46
27.01.2007
27.01.2007

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
23:07:06
27.01.2007
27.01.2007

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
23:06:29
27.01.2007
27.01.2007

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
22:56:30
27.01.2007
27.01.2007

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
22:55:23
27.01.2007
27.01.2007

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
eko likvidace

21:02:31
27.01.2007
27.01.2007

Apple STS Chvojkovice-Brod
tak ještě tohle
20:59:28
27.01.2007
27.01.2007

myschaak AZNP K.Hora
-> Apple: znám tvojí zahradu,víc pokladů...!

20:59:01
27.01.2007
27.01.2007

myschaak AZNP K.Hora
-> Majkl: to sice jo,ale tahle byla jak nová!!


20:57:30
27.01.2007
27.01.2007

Apple STS Chvojkovice-Brod
moje zahrada š 130
16:51:31
27.01.2007
27.01.2007

tomapa
-> Syny: no probelm nic není problém když to umýš plech a zavařit jinak na druhé straně jsem to měl taky v háji a tam se to měnil za tento plech www.aci.cz/default.asp?cl
s=stoite...
16:00:12
27.01.2007
27.01.2007

Majkl
-> xtuner: jj ja to tak beru, osobne jsem rad kdyz "umre" nejaka zhnila hujda 120ky kterej je mraky... nesmi to byt nejaka 136 nebo tak neco ... cim min skodovek tim lip..
15:44:46
27.01.2007
27.01.2007

xtuner
-> Majkl: To je taky pravda,musíme to brát trochu optimisticky

15:41:18
27.01.2007
27.01.2007

Majkl
-> myschaak: bud rad ne? aspon se bude na skodovky min nadavat a budou uz casem jen ty nase lasky vyladene...
15:33:19
27.01.2007
27.01.2007

myschaak AZNP K.Hora
zas o lsku míň

15:29:55
27.01.2007
27.01.2007

xtuner
interiér

15:29:20
27.01.2007
27.01.2007

xtuner
Tak tohle jsem našel při projížďce na kole,někdo se na ní pořádně vyřádil

14:34:10
27.01.2007
27.01.2007

don Qardius
-> Lůďa:
Myslím že to bylo na nějakých úpotápěčských stránkách. Někde v lomu mají potopený Ikarus a Vrtulník.
Myslím že to bylo na nějakých úpotápěčských stránkách. Někde v lomu mají potopený Ikarus a Vrtulník.
14:32:58
27.01.2007
27.01.2007

Mr.Din
-> Lůďa: hejj mazec ta 12troska


14:26:13
27.01.2007
27.01.2007

hymla
-> Lůďa: 27.01.07 13:28:10 hustý

14:25:40
27.01.2007
27.01.2007

Nwkt
-> Lůďa 27.01.07 13:28:10: Tak to je hustý 

14:23:19
27.01.2007
27.01.2007

Shade Nouf
-> Lůďa 27.01.07 13:28:10: no kurnik kde tu 1203-ku takhle potopili????
13:28:33
27.01.2007
27.01.2007

Lůďa
...
13:28:10
27.01.2007
27.01.2007

Lůďa
...
21:40:31
24.01.2007
24.01.2007

Syny
-> pajavlk: no jasny ale tadyta vznikla tim ze povolil bodovej svar na prahu, takze je to videt... je to maly... Jama mvubec az na jednu sami malinky na tom aute... Ae sou zkrz 

21:28:55
24.01.2007
24.01.2007

pajavlk
-> Syny: ona to původně byla taky jen dírka a pak sem ji pobouchal kladívkem a najednou tam byla díra jak doprdele 

18:36:07
24.01.2007
24.01.2007

Syny
-> tomapa: Jak je ta zelena spipka - tak pod tim uchycenim sedacky mi to zcina kvest je to pod tim ucyhcenim v miste jako je to cerveny kolecko, je velkej problem to vyvarit? Je to tak 2cm dlouhy... Asi to bude skrz, ale nevim... Vis ktery misto priblizne myslim?
18:31:59
24.01.2007
24.01.2007

Syny
-> tomapa: Pekny
Takhle nak to budu mit po zime 
Takhle nak to budu mit po zime 
18:28:20
24.01.2007
24.01.2007

tomapa
-> Syny:
Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
- Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
- jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
- kubasim (udělil Syny), důvod:
- Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar


