Jsou tady pardubáci?Na Cihelně byl jeden a ten sbíral auta a renovoval.Bydlel za hospodou co byla(je) u lávky přes zdymadlo.Ten toho měl plnou zahradu.(je to už 15 let)
19:33:46 15.10.2007
Vojtik
Jinak si tu spoustu aut nikdo neumí ani představit, je tam cca 4-5 RTO v různejch stavech, 6-7 avií různejch typů a stavů, několik roburů, škoda 706, nějaký škodovky, stovky, litry, žiguly, trabanty, volhy, Tatra 148 jeřáb atd atd, ani jsem to vše nefotil,vše po několika kusech a celé to z výšky vypadá takhle. Zahradou se nedá ani projít...
-> Vojtik: kua hned to dědkovi zabavit.... a prodat to určitě nechce co? třeba plánuje takovej skanzen až to trochu prohnije a zaroste a bude tam vodit turisty za eura
19:31:24 15.10.2007
don Qardius
-> Vojtik:
Tam je pokladů "jen" renovovat.
19:30:23 15.10.2007
Vojtik
-> Pavel P.: přesně tak a tohle je dokonce nějaká vzácná verze s naftovým, nebo benzinovym motorem, teď už si to nepamatuju, ale je to ten druhej, než tam byl běžně
Mám pocit, že tady už tyhle fotky někde prolítly, ale nedá mi to, byli jsme se tam s Pexem a našima přítelkyněma podívat osobně a velice smíšené pocity ze spousty vzácných kousků, ale zároveň tragicky zchátralých