
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Vraky
22:33:31
05.04.2008
05.04.2008

gred
-> myschaak: aha tak tam to neznám

21:13:48
05.04.2008
05.04.2008

myschaak AZNP K.Hora
V Čáslavi naproti kosmosce...
21:12:41
05.04.2008
05.04.2008

gred
-> myschaak: kde to je focený mě je to tam trochu povědomí
21:09:48
05.04.2008
05.04.2008

gred
-> myschaak: 

20:45:26
05.04.2008
05.04.2008

Jožynek
-> chooki: teda ta fobia je hustá

20:36:21
05.04.2008
05.04.2008

myschaak AZNP K.Hora
-> 125l a nebo taky GRED: původně jsem myslel že tam nechá obojí ale s ostrůvkem nakonec ještě odjel

20:25:49
05.04.2008
05.04.2008

gred
-> myschaak: 

19:01:23
05.04.2008
05.04.2008

myschaak AZNP K.Hora
i takhle se dá džagan dotáhnout do sběrny

19:30:24
02.04.2008
02.04.2008

krup
-> chooki: sakra kdyby to bylo na českejch spzi bych zato 15 000 dal ..
15:45:29
02.04.2008
02.04.2008

Max
-> chooki: zpravot se dá ledasco...jeslti má jen 25tis km tak bych za to těch 25tis kč dal 

23:55:09
01.04.2008
01.04.2008

Kloggie
-> petr s: no já sem myslel vyřezat vin a pod, ale nevim jestli se to u těchle aut vyplatí, nebo jestli je to vůbec možný.
Tohle fakt nemá cenu spravovat, ať si kolega koupí sedana, ale tohle ať rozebere na nd a uskladní na horší časy, třeba se mu ten motor a nápravy budou jednou hodit:)))
Tohle fakt nemá cenu spravovat, ať si kolega koupí sedana, ale tohle ať rozebere na nd a uskladní na horší časy, třeba se mu ten motor a nápravy budou jednou hodit:)))
23:33:12
01.04.2008
01.04.2008

gred
-> vaclav785: jo a ještě pár zbylejch klik ze dveří

23:20:39
01.04.2008
01.04.2008

Pavel P@nkáč
-> chooki: to je asi nejaka pomsta co? ale celkem promyslena

22:49:39
01.04.2008
01.04.2008

vaclav785
-> 125l: výčko expansky je zravé

21:33:30
01.04.2008
01.04.2008

gred
-> vaclav785: podle mě na tom neni nic v pořádku


19:44:42
01.04.2008
01.04.2008

vaclav785
Tohle opravit by stálo spoustu peněz usilí. Rozebrat a prodat díly, které jsou v pořádku.
19:43:02
01.04.2008
01.04.2008

chooki
obcas riesime v positovni taketo chutovky...kloogie ma pravdu, sekera..kolega si to chce kupit od neho, hovorim mu, ze je cisty blazon...ale ma nejakych 25tis.km
19:06:05
01.04.2008
01.04.2008

petr s
-> Kloggie: Ale pokud ti auto z dovozu přihlásí tak papíry mají cenu jenom pro zloděje
18:55:28
01.04.2008
01.04.2008

Kloggie
-> chooki: co se tomu stalo? to vypadá jako by to někdo poupravil sekerkou.
18:54:05
01.04.2008
01.04.2008

Kloggie
-> chooki: hm, hodnota motoru, disků a převodovky? Jako lidi tu dávaj dohromady různý vraky ale tohle dát dohromady to je lepší koupit nějakýho sedana z reichu a přihlásit to na tyhle papíry... Mno takže ještě plus cena papírů...
16:26:43
01.04.2008
01.04.2008

petr s
-> chooki: Cena šrotu a motoru 10-11000
16:23:28
01.04.2008
01.04.2008

Yogi55
-> chooki: niekto asi nemal rád Fabiu Sedan
15:28:57
01.04.2008
01.04.2008

chooki
aku ma podla vas hodnotu ?
14:38:47
01.04.2008
01.04.2008

Nwkt
-> Pavel P.:


12:09:35
01.04.2008
01.04.2008

MATTESS
-> maca: nápodobně

12:08:15
01.04.2008
01.04.2008

maca
-> chooki:
no to bych dostal asi infarkt najít takhle svoje auto
no to bych dostal asi infarkt najít takhle svoje auto

12:07:43
01.04.2008
01.04.2008

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Pavel P. 01.04.08 12:02:07: LOL, tomu se říká trefa do černého

12:05:30
01.04.2008
01.04.2008

Labros
-> Pavel P.: 

12:02:07
01.04.2008
01.04.2008

Pavel P..
-> chooki: jo tááááák on někdo špatně zaparkoval a tys nemohl vyjet....
pěkný
pěkný
11:57:32
01.04.2008
01.04.2008

chooki
.
11:54:41
01.04.2008
01.04.2008

chooki
.
11:53:47
01.04.2008
01.04.2008

chooki
.
11:53:10
01.04.2008
01.04.2008

chooki
no pekny vandalizmus
11:46:17
01.04.2008
01.04.2008

Pavel P..
-> chooki: to je jak po útoku medvěda...

11:17:02
01.04.2008
01.04.2008

chooki
na kolko by ste ohodnitili tuto fabku ? s tymto sa clovek stretava v praci

12:47:24
31.03.2008
31.03.2008

Lůďa
...
12:46:49
31.03.2008
31.03.2008

Lůďa
...
12:46:11
31.03.2008
31.03.2008

Lůďa
...
12:45:46
31.03.2008
31.03.2008

Lůďa
Dnešní návštěva šroťáku ...
22:29:49
30.03.2008
30.03.2008

Pavel P@nkáč
-> Lůďa: ale skoro pravda:)
18:03:05
29.03.2008
29.03.2008

gred
-> myschaak: no když táta dával na favorita tyhle plast lemy,tak to nějak nešlo páč tam bylo něco nalepený tak prej at to strnu a vzal sem to s kusem blatníku

10:06:47
29.03.2008
29.03.2008

m8rinek
jak je tohle vubec mozny?
10:01:27
29.03.2008
29.03.2008

Tampajs
-> Luky.: Tak tam bych si i možná vybral

08:35:47
29.03.2008
29.03.2008

Matsoft
-> Majkl: to mne jeste ten lotus.
08:09:38
29.03.2008
29.03.2008

Lůďa
-> p.b.: To jsou fóry 

22:10:51
28.03.2008
28.03.2008

BoRiS!!!
-> Majkl: Do kovu vsechny krom tech tricipejch hvezd...Cim tezsi tim lepsi a hlavne hodne hliniku...
20:57:01
28.03.2008
28.03.2008

myschaak AZNP K.Hora
-> kubííííí: tam měl ten plastovej kryt a ztratil ho i z kouskem lemu,už jsem to taky viděl


20:16:28
28.03.2008
28.03.2008

Strašlivý Píďa (aka PeťaKlíč)
-> janos: tyvole !!


20:12:38
28.03.2008
28.03.2008

Majkl
-> magor-no1: a pak ta Miura
20:12:16
28.03.2008
28.03.2008

Majkl
-> magor-no1: ostatni me tolik nevadi, ale to lamborghini ano
Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
- Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
- jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
- kubasim (udělil Syny), důvod:
- Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar
