skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Vraky
11:38:50
18.08.2008
18.08.2008

Ratoo
tohle taky neni vrak je po renovaci
11:37:32
18.08.2008
18.08.2008

Ratoo
tady je furgon ale ten nejede teče mu olej do vody
11:36:05
18.08.2008
18.08.2008

Ratoo
tady druhá též plně funkční
11:35:03
18.08.2008
18.08.2008

Ratoo
tohle sice vrak neni je plně funkční, ale nevim kam s tim
11:33:28
18.08.2008
18.08.2008

Ratoo
taky máme T2 a pojízdnou jezdíme s ní na dřevo
11:31:55
18.08.2008
18.08.2008

Ratoo
tady jeden UAZ
11:30:43
18.08.2008
18.08.2008

Ratoo
budeš čumět ale ten motor vrčí. každej rok to startujem a právě tou klikou. ještě interier
11:28:41
18.08.2008
18.08.2008

Ratoo
tady jedna šáde
11:23:23
18.08.2008
18.08.2008

swičak
-> Ratoo: je tam i klika zkušte to nahodit


11:13:49
18.08.2008
18.08.2008

Ratoo
a zpředu
11:10:28
18.08.2008
18.08.2008

Ratoo
tak já teda taky něco přidám jen tak pro zajímavost foceno u kámoše na zahradě
19:53:39
17.08.2008
17.08.2008

aceboss
-> Lůďa: Taky mám doma jedno ve stejném stavu a do poslední chvile v dením provozu.Fakt nechápu jak někdo může nechat tak zhnít auto a denně s ním jezdit cca 80 km.

14:40:15
17.08.2008
17.08.2008

Bogy - autoclub MTx (startujem klukou)
eRkaaa nieeee !!!
14:06:34
17.08.2008
17.08.2008

RON
-> VeTëV: myslim si ze ted uz to asi nikdo nevyvari

09:10:44
17.08.2008
17.08.2008

Lůďa
...
09:10:13
17.08.2008
17.08.2008

Lůďa
...
09:09:47
17.08.2008
17.08.2008

VeTeV
-> Lůďa: to se da jeste vyvarit 

09:09:41
17.08.2008
17.08.2008

Lůďa
...
09:09:07
17.08.2008
17.08.2008

Lůďa
...
09:08:35
17.08.2008
17.08.2008

Lůďa
...
09:08:03
17.08.2008
17.08.2008

Lůďa
...
09:06:34
17.08.2008
17.08.2008

Lůďa
...
09:06:01
17.08.2008
17.08.2008

Lůďa
...
09:05:28
17.08.2008
17.08.2008

Lůďa
...
09:04:59
17.08.2008
17.08.2008

Lůďa
...
09:04:26
17.08.2008
17.08.2008

Lůďa
...
09:03:52
17.08.2008
17.08.2008

Lůďa
...
09:03:19
17.08.2008
17.08.2008

Lůďa
...
09:02:43
17.08.2008
17.08.2008

Lůďa
...
09:02:13
17.08.2008
17.08.2008

Lůďa
...
09:01:45
17.08.2008
17.08.2008

Lůďa
...
18:17:50
16.08.2008
16.08.2008

Pavel P..
-> tomaso435: pěkně to zarůstá do země

14:41:52
16.08.2008
16.08.2008

Tomaso435
14:40:08
16.08.2008
16.08.2008

Tomaso435
a o kilák dál stával skelet autobusu... něco jak bylo v trhala fialky dynamitem ;) vlastně to byl přívěs toho autobusu
14:38:26
16.08.2008
16.08.2008

Tomaso435
vinice u vysokého mýta,,,,, pár let to tam stojí,,,
08:04:35
16.08.2008
16.08.2008

David29
-> rockboy: Přesně tak... v jakym hotelu děláš? Občas sem zavážel Vrchlického 17 a 21... ted už teda ne, pač budu mít krátkej tejden...
23:34:25
15.08.2008
15.08.2008

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Pavel P.: houby, to je samoobslužná prodejna náhradních dílů 

21:53:18
15.08.2008
15.08.2008

myschaak AZNP K.Hora
-> Baghira: vypadá to jako unex....no těžko říct,ale bejt to rusák mtp tak to poznám

21:51:50
15.08.2008
15.08.2008

Baghira
-> myschaak: Netušim...
21:51:13
15.08.2008
15.08.2008

Baghira
.
21:48:25
15.08.2008
15.08.2008

myschaak AZNP K.Hora
-> Baghira: že by starý Dhčko?
21:47:21
15.08.2008
15.08.2008

Baghira
Návštěva lomu.
21:19:10
15.08.2008
15.08.2008

rockboy
-> David29: ty vole to je kousek od hotelu kde makám - spojnice mezi Plzeňskou a Vrchlického že jo? občas kolem ní jezdim
20:18:50
15.08.2008
15.08.2008

myschaak AZNP K.Hora
-> Fén:


16:45:04
15.08.2008
15.08.2008

Pavel P..
-> Fén: njn se mu nepovedlo zaparkovat, nějakýmu chudákovi rozbil auto a ted dělá že to tak bylo

16:45:03
15.08.2008
15.08.2008

David29
-> Fén: Vole 

16:43:17
15.08.2008
15.08.2008

Fén
-> David29: Zase? :o))
16:37:03
15.08.2008
15.08.2008

David29
3
16:36:35
15.08.2008
15.08.2008

David29
2
16:36:08
15.08.2008
15.08.2008

David29
Praha Anděl
Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
- Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
- jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
- kubasim (udělil Syny), důvod:
- Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar
