,hever už je u zadních sedaček

,hever už je u zadních sedaček










To sou taky curaci proc tu baterku nevymysleli dat obracene minusem k sedacce? 







škoda jí










dsot uvazuju o tom ze bych si taky hodil neakou 120cu na zahradu na zhniti..moc se mi ty vraky libi 














































ale jinak to auto je jako novy, to bych skoro neresil :-)

