
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Vraky
21:23:15
30.12.2008
30.12.2008

Zeke-ten šestý
-> Tampajs: meli ste jen o par ulic dal,tam parkuju ja

20:53:16
30.12.2008
30.12.2008

gred
-> Tampajs: ti krááávoo solidně vypálená
no aspon z ní mám doma znak z volantu a spztky na památku
no aspon z ní mám doma znak z volantu a spztky na památku
19:39:47
30.12.2008
30.12.2008

Tampajs
19:25:21
30.12.2008
30.12.2008

havlik
-> Zdeněk.: hm to spíš to někdo vykradnul

19:23:46
30.12.2008
30.12.2008

Zdeněk.
někdo když si zabouchne klíčky tak zkusí auto vyháčkovat, po neúspěchu třeba rozbije okýnko, tady na to šel majitel s otvírákem na konzervy asi


19:22:02
30.12.2008
30.12.2008

Zdeněk.
jeden vrak od nás

18:17:11
30.12.2008
30.12.2008

Turda
-> El_Burro: 

13:10:03
30.12.2008
30.12.2008

El_Burro
-> Tampajs: Tu shořelou šáde znám to je kousek od Kavčích Hor že?Ale toho žigula ne tam se pujdu někdy podívat...
10:29:55
30.12.2008
30.12.2008

havlik
-> Zeke: covece nevim já od 19 prosince nebyl v praze ale mam za to že tam byla
10:26:40
30.12.2008
30.12.2008

Zeke-ten šestý
-> havlik: a porad tam stoji? dlouho sem tam tudy nejel
10:24:19
30.12.2008
30.12.2008

havlik
-> Zeke: jo známe viděl sem jí skoro denně
10:22:30
30.12.2008
30.12.2008

Zeke-ten šestý
10:21:30
30.12.2008
30.12.2008

Zeke-ten šestý
tahle je u nas pred barakem,jen se bojim,kdy pride nejakej kokot a vyblbne s n ni

10:19:52
30.12.2008
30.12.2008

Zeke-ten šestý
A tady je ten zigulik o kterym mluvil-> 125l alias GRED: 

10:16:36
30.12.2008
30.12.2008

Zeke-ten šestý
stala v ty silnici,vsichni na to cumeli jako blby
10:14:30
30.12.2008
30.12.2008

Zeke-ten šestý
-> havlik: jo,presne tam,stala tam asi 2 mesice a za oknem mela Porucha,pak nekdo rozbil zadni okynko,vzal baterku,odbrzdil a zbytek znate....
08:47:52
30.12.2008
30.12.2008

havlik
-> 125l alias GRED: to je u city toweru na pankráci? To auto tam takhle stálo dlouho pak jeden den bylo v půlce silnice a ted už je schořelý jo? No lidi sou dementi až to bolí

00:04:34
30.12.2008
30.12.2008

gred
-> Turda: a když už ste tam byly všimli ste si toho žigula kousek dál?
líp řečeno za rohem

líp řečeno za rohem
00:03:22
30.12.2008
30.12.2008

Turda
-> 125l alias GRED:
no ten je tam doteď akorát trochu sportovnější
třeba bude mít Tampajs fotku!
no ten je tam doteď akorát trochu sportovnější
třeba bude mít Tampajs fotku!
23:59:42
29.12.2008
29.12.2008

gred
-> Turda: tenhle tam byl
23:44:26
29.12.2008
29.12.2008

Turda
-> 125l alias GRED: po vyhoření už tak normální nebyl...ale byl pěknej 

23:42:43
29.12.2008
29.12.2008

gred
-> Tampajs: jakej sportovní volant? tam byl normální
23:42:25
29.12.2008
29.12.2008

Turda
-> David29: ještě abys to nevěděl, budeš mít se mnou ještě co dělat 
-> Tampajs:
neřikej dvakrát

-> Tampajs:
neřikej dvakrát23:38:54
29.12.2008
29.12.2008

Tampajs
-> Turda: Srát na to ale ten sportovní volant
Prolis si vezmem pod tou cigánskou houpačkou
Prolis si vezmem pod tou cigánskou houpačkou
23:38:07
29.12.2008
29.12.2008

gred
Turda 29.12.08 23:33:01 napsal:
→ 125l alias GRED: jee ty jí fakt znáš jo??? no takže
víme kdo to zapálil no


→ 125l alias GRED: jee ty jí fakt znáš jo??? no takže
víme kdo to zapálil no


23:35:34
29.12.2008
29.12.2008

David29
-> Tampajs: Vim 

23:34:23
29.12.2008
29.12.2008

Turda
-> Tampajs: měli sme to okrást o kola....na prolisy dobrý 

23:33:01
29.12.2008
29.12.2008

Turda
-> 125l alias GRED: jee ty jí fakt znáš jo??? no takže víme kdo to zapálil no
-> David29:

-> David29:

23:21:32
29.12.2008
29.12.2008

gred
-> Tampajs: nooo....eeee....já nic

23:20:42
29.12.2008
29.12.2008

Tampajs
-> 125l alias GRED: Nevíš kam se poděli SPZ

23:16:00
29.12.2008
29.12.2008

gred
-> Tampajs: já jí fakt nezapálil takovej magor nejsem

23:14:40
29.12.2008
29.12.2008

Tampajs
-> 125l alias GRED: Chudinka
23:08:59
29.12.2008
29.12.2008

gred
-> Turda: chceš před?

23:06:37
29.12.2008
29.12.2008

gred
-> Tampajs: kuuuuuuuuaaaaaa mě moc dobře známý auto,nezapálil sem ho já ale něco z něj doma mám mnooo
a nejen já že zeke?

a nejen já že zeke?

23:05:32
29.12.2008
29.12.2008

David29
-> Tampajs: A za vrakem blbec


23:02:10
29.12.2008
29.12.2008

Turda
-> Tampajs: měls to dát do sekce "PŘED A PO"


22:53:20
29.12.2008
29.12.2008

Tampajs
vrak jest vlevo "pro šťouraly"
14:25:34
27.12.2008
27.12.2008

Pavel P..
-> 125l alias GRED:
www.geocities.com/MotorCi ty/.../SkodaCoupe.jpg
www.geocities.com/MotorCi ty/.../SkodaCoupe.jpg
04:49:13
27.12.2008
27.12.2008

gred
13:12:47
26.12.2008
26.12.2008

Embeso
RON 23.12.08 22:29:47 napsal: skoda ze to nevypada na fotce tak autenticky… priste vezmu sebou fotakno všichni víme,že Magnum budí docela respekt,ale v takovymhle stavu se často nevidí...no a já zas přihodim jedno mb-co jinýho

13:07:35
26.12.2008
26.12.2008

Embeso
El_Burro 23.12.08 21:19:07 napsal: → Embeso: Na těch bakelytech toho Trabanta možná tak kvete mech
ano ano,je to skutečnej mech,žádná náhražka z prášku
Kamarád kupoval 3 roky odstavenou hundertku a taky ho tam měla.foto mám,ale bohužel(bohudík) až po umytí...
ano ano,je to skutečnej mech,žádná náhražka z prášku
Kamarád kupoval 3 roky odstavenou hundertku a taky ho tam měla.foto mám,ale bohužel(bohudík) až po umytí...22:29:47
23.12.2008
23.12.2008

RON
skoda ze to nevypada na fotce tak autenticky.... priste vezmu sebou fotak
21:19:07
23.12.2008
23.12.2008

El_Burro
-> Embeso: Na těch bakelytech toho Trabanta možná tak kvete mech

19:19:24
23.12.2008
23.12.2008

Embeso
fávo kousek od Synkáče a ten trafuk už nevim.jel jsem z nějaký burzy,někam špatně odbočil a hle.....mimochodem tohle je taky tam odtud:
19:15:11
23.12.2008
23.12.2008

gred
-> Embeso: kde je ten trabant a to favo?
18:56:10
23.12.2008
23.12.2008

Embeso
červen 2007
18:53:09
23.12.2008
23.12.2008

Embeso
asi už chvíl nejela...
18:51:32
23.12.2008
23.12.2008

Embeso
.
18:50:02
23.12.2008
23.12.2008

Embeso
ale zpátky ke škodověnkám.
Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
- Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
- jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
- kubasim (udělil Syny), důvod:
- Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar


