Kloggie 18.02.09 20:46:03 napsal: tak už je tam za stěračem cedulka, snad se někdo ozvetak jsem koukal stovečka už je fuč,ale na zemi žádný střepy,nebo lak nebyly,takže buď plaťák,nebo odtahovka,ale kovošrot ne é.Myslí,že si někdo z virtu pořídil dárce orgánů.........
