ne sranda koukam že ta troska byla bejvala sanitka

ne sranda koukam že ta troska byla bejvala sanitka









ale nvm jestli bych si zvik na pravostraný řízení



tak to je nemilé-> vulkan: jj v anglii dávaj do šrotu auta co u nás v šrotě uvidíš málokdy














zatial... 










sem zvědavej co bude dělat až bude u z

























