skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Vraky
19:11:28
23.04.2009
23.04.2009

az141
tohle je vše
19:08:47
23.04.2009
23.04.2009

az141
19:08:21
23.04.2009
23.04.2009

Pavel P..
-> az141: ani sem všechny nedávej... kdo chce tak si to prohlíne přímo na stránce magistrátu.
www.praha-mesto.cz
www.praha-mesto.cz
19:07:30
23.04.2009
23.04.2009

az141
forman
19:06:22
23.04.2009
23.04.2009

az141
forman
19:05:43
23.04.2009
23.04.2009

az141
5
19:04:53
23.04.2009
23.04.2009

az141
týhle je škoda 

19:03:47
23.04.2009
23.04.2009

az141
3
19:02:38
23.04.2009
23.04.2009

az141
2
19:02:05
23.04.2009
23.04.2009

az141
1
14:46:00
21.04.2009
21.04.2009

Jaktak
b
14:45:28
21.04.2009
21.04.2009

Jaktak
a
14:45:02
21.04.2009
21.04.2009

Jaktak
chudinka
21:18:21
19.04.2009
19.04.2009

Kaprof-Pisařík
-> Mejot: ale tys měl rozbity druhy svetlo sundals špatny


20:10:58
19.04.2009
19.04.2009

havlik
-> az141: normální dobové upravy

20:06:36
19.04.2009
19.04.2009

az141
prostě slepenec
19:56:05
19.04.2009
19.04.2009

havlik
-> az141: spartak a má přidělný páčky z oktávky
19:53:42
19.04.2009
19.04.2009

az141
tahle tam je
16:42:19
19.04.2009
19.04.2009

ondie
a hrdlo na benzin...na palubku sem ani nedohlíd
16:23:22
19.04.2009
19.04.2009

Kaprof-Pisařík
-> petr s: jasan


16:18:45
19.04.2009
19.04.2009

petr s
-> Kaprof-echt Gottwald: Poznáš hlavně podle přístrojovky
16:15:03
19.04.2009
19.04.2009

Kaprof-Pisařík
-> petr s: jj maš pravdu z oktavy predek

16:13:37
19.04.2009
19.04.2009

petr s
-> Kaprof-echt Gottwald: Tohle je převlečený spartak
16:12:32
19.04.2009
19.04.2009

Kaprof-Pisařík
-> az141: spiš octavie ne?
21:14:43
18.04.2009
18.04.2009

az141
a poslední
21:13:26
18.04.2009
18.04.2009

az141
spartak
01:01:57
17.04.2009
17.04.2009

gred
-> Karlos (WIO46): to by mě taky zajmalo

00:08:51
17.04.2009
17.04.2009

Karlos (WIO46)
-> Tampajs 13.04.09 17:45:54: Zajímavé, ty nárazníky vypadají fešně, kde to je?

19:01:09
16.04.2009
16.04.2009

Kaprof-Pisařík
-> doly120-ten třetí:o):
ale privez si domu na plac spiš amoletku

ale privez si domu na plac spiš amoletku

16:10:12
16.04.2009
16.04.2009

doly120
-> Kaprof-echt Gottwald: Taky sem to slyšel:)

15:52:56
16.04.2009
16.04.2009

Kaprof-Pisařík
-> doly120-ten třetí:o): byl na houbach

15:21:31
16.04.2009
16.04.2009

doly120
-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí):


09:34:26
16.04.2009
16.04.2009

alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí)
-> doly120-ten třetí:o): jj, je to ako pises, to auto bolo zaparkovane pri ceste
17:04:09
15.04.2009
15.04.2009

doly120
-> waca: Už to tu je v nehody škodovek tuším... V autě nikdo neseděl
16:57:39
15.04.2009
15.04.2009

waca
Řídit tuhle Felicii bych opravdu nechtěl...slušná placatka....
22:18:47
14.04.2009
14.04.2009

myl@s
-> RON: slupka to byla poradna, odhadem tak 70-90 km/h do stojiciho auta, curak nas prehlidnul
16:49:21
14.04.2009
14.04.2009

RON
-> myl@s: dost huste zlomeny, musela to byt pekna slupka
16:01:09
14.04.2009
14.04.2009

Mr_Kubas
-> vulkan: Tak dneska jsou vedra viď 

13:25:52
14.04.2009
14.04.2009

vulkan
Octavia ma mierne zohriatu palubovku 

22:11:42
13.04.2009
13.04.2009

doly120
-> myl@s: To je fakt... Možná víde levněji koupit třeba něco ze špatným motorem a přehodit to...
-> Czkedar: Ano přesně tak... Dokud je zdravá střecha tak je to v klidu... Ale jsou vyjímky kdy už ani ta střecha není zdravá
-> Czkedar: Ano přesně tak... Dokud je zdravá střecha tak je to v klidu... Ale jsou vyjímky kdy už ani ta střecha není zdravá

22:04:07
13.04.2009
13.04.2009

myl@s
-> doly120-ten třetí:o): nvm no,uvidime,jak se k tomu postavi pojistovna,ale ta oprava by byla asi drazsi nez napsat to na totalku
22:03:43
13.04.2009
13.04.2009

Czkedar
-> doly120-ten třetí:o): jj hlavne ze je strecha zdrava vid??

21:57:54
13.04.2009
13.04.2009

doly120
-> myl@s: To jako jo.. ale opravit to pude...

21:54:13
13.04.2009
13.04.2009

myl@s
-> doly120-ten třetí:o): se podivej,jak je to zlomeny, jediny dvere tomu nepasujou na spravny misto a nejdou otvirat a jeste toje navic zborene zepredu
21:51:36
13.04.2009
13.04.2009

gred
-> Tampajs: kde to je?

21:51:21
13.04.2009
13.04.2009

gred
-> tunerlada: já dkyž tu fotku viděl prvně tak sem si to taky myslel

21:51:11
13.04.2009
13.04.2009

doly120
-> myl@s: To není zas až tak hrozné...
21:43:03
13.04.2009
13.04.2009

myl@s
tohle už taky asi nikdo neopraví a ze skoro novýho auta s 80 tis. najetejma, se vinou jednoho kkt stal vrak

21:35:35
13.04.2009
13.04.2009

tunerlada
-> GRED-Činpokomon :D: tk kolem tohohle sem jel minulej tejden a cumel sem na to
sem myslel ze toe jako přives
sem myslel ze toe jako přives21:08:27
13.04.2009
13.04.2009

Nouf
-> Tampajs: i tenchromovej nárazník vypadá zachovale
Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
- Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
- jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
- kubasim (udělil Syny), důvod:
- Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar
