-> Gryzly: jj,banány...rohlíky a taky možná pletený housky
























Díky





mohol by si mi poslat tuto fotku vo velkom na molso@azet.sk ?
ddiky moc





tak ten bio kouř je drsnej
a forman jak by smet





Že by pístní kroužky byli v hajzlu??
spíš mu odešlo klasicky těsnění pod hlavou...klasicky....a klasickej kouř


nabízim 50

To by mě zajímalo jak se tam takhle dostalo to auto 



o vikendu si chci vzit aspoň znaky a spz do garaže 


Tam by asi všechny ryby pochcípali 







to sme jednou jeli před felicií a ta měla plnou půlku zadního světla plnou vody,docela zajmavý že žárovka mu v tý vodě svítila

















