
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Vraky
18:01:05
24.06.2009
24.06.2009

Tomaso435
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: takže to ukradly naši jezdci do kanady

17:59:34
24.06.2009
24.06.2009

az141
a u servisu
17:57:35
24.06.2009
24.06.2009

az141
17:55:53
24.06.2009
24.06.2009

az141
jsem šel kolem vrakáče
21:44:43
23.06.2009
23.06.2009

Jožynek
12:17:51
23.06.2009
23.06.2009

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Tomaso435_Žák 3.Bé: hliníkový
16:48:46
22.06.2009
22.06.2009

Tomaso435
ten bávec, to mu shořely i blatníky?? to už i na báva je dávaj plastový??
08:53:55
22.06.2009
22.06.2009

Jožynek
-> disco_punk: aj ste hovorili s majitelom čo snimy zamýšla?
23:33:06
21.06.2009
21.06.2009

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> disco_punk: děs a hrůza, ted budu mít noční můry
23:13:20
21.06.2009
21.06.2009

doly120
-> disco_punk:


23:06:21
21.06.2009
21.06.2009

disco_punk
21:33:29
21.06.2009
21.06.2009

petr s
-> Gryzly: Motorest U křepelky ale s majitelem se nedomluvíš
21:23:07
21.06.2009
21.06.2009

Hurdis
-> Gryzly: tak je to pod střechou, u dílny, seřazené, zřejmě se ještě počítá s nějakou future 

21:20:56
21.06.2009
21.06.2009

Gryzly
Je to kousek za Olomoucí, Je to nějakej autoservis nebo co a dělají i renovace, tak možná jako dárci orgánu, nebo když není práce aby se zaměstnanci nenudili.
21:19:07
21.06.2009
21.06.2009

Gryzly
Hlídač
21:18:22
21.06.2009
21.06.2009

doly120
-> az141: Už raději vůbec nic. Nemá to cenu.


21:18:12
21.06.2009
21.06.2009

Gryzly
Pak tam jsou dvě š120 a jedna 1203
21:17:56
21.06.2009
21.06.2009

doly120
-> havlik: Ale SPZ má krásný
21:17:23
21.06.2009
21.06.2009

Hurdis
-> Gryzly: Ku...nratice malá ves, kde to je? Proč to tam je?
21:16:21
21.06.2009
21.06.2009

Gryzly
Napočítal jsem jich tam aspon 16 kousků, neco jsou oktávky a něco jsou ještě starší.
21:14:44
21.06.2009
21.06.2009

Gryzly
Konečně jsem jel kolem s fotákem
10:29:47
21.06.2009
21.06.2009

az141
tak co říkáte na to šrotovný??

19:10:10
20.06.2009
20.06.2009

stovkar
-> havlik: aký tuning tie 2 pasi cez kapotu ale škoda jej aj keď je cela hnila 

23:28:15
19.06.2009
19.06.2009

havlik
.
23:27:42
19.06.2009
19.06.2009

havlik
tak můj dnešní ulovek
23:05:12
19.06.2009
19.06.2009

škodak
Dva škoďáci ještě že jsem si to stihl vyfotit tak tak už tam nestojí už je asi někdo odtáhl
do šrotu.....

do šrotu.....

22:44:59
18.06.2009
18.06.2009

Kaprof-Pisařík
-> doly120-ten třetí:o): hele ja ti rikal abys nakoupil naplń do vodnice né kilo trávy
ale nezasirejme tema viz nespavci.)
ale nezasirejme tema viz nespavci.)22:42:58
18.06.2009
18.06.2009

doly120
-> Kaprof-Los Koramos: To nehrozí
Ale ty budeš chodit po celém letišti a budeš na čtyřech a budeš štěkat: HAF HAF PROMIN
Ale ty budeš chodit po celém letišti a budeš na čtyřech a budeš štěkat: HAF HAF PROMIN
22:39:57
18.06.2009
18.06.2009

Kaprof-Pisařík
-> doly120-ten třetí:o): jj maš pravdu..změniš ho ty

22:37:46
18.06.2009
18.06.2009

doly120
-> Kaprof-Los Koramos: Změníš názor na hrocháči
Nebo ho změním já
Plechomrd se nedá
Nebo ho změním já
Plechomrd se nedá

22:36:21
18.06.2009
18.06.2009

Kaprof-Pisařík
-> doly120-ten třetí:o): jo leda ze zubaře prcaplechu

22:35:37
18.06.2009
18.06.2009

doly120
-> Zeke-ten šestý: jo tohle udělej a čeká tě smrt
-> Kaprof-Los Koramos: Máš strach co?

-> Kaprof-Los Koramos: Máš strach co?

22:33:30
18.06.2009
18.06.2009

Zeke-ten šestý
-> doly120-ten třetí:o): No uvidime, je to v zasade uz jen na tobe
ja ji muzu odemknout a nechat na pospas kolemjdoucim kdykoliv

ja ji muzu odemknout a nechat na pospas kolemjdoucim kdykoliv

22:32:59
18.06.2009
18.06.2009

Kaprof-Pisařík
-> doly120-ten třetí:o):


22:32:32
18.06.2009
18.06.2009

doly120
-> Embeso 18.06.09 22:30:57: Tyjo

22:32:28
18.06.2009
18.06.2009

Embeso
neni ti škůdka,ale docela nový bávo...teda bylo

22:32:19
18.06.2009
18.06.2009

doly120
-> Kaprof-Los Koramos: Já ti dám takového prcaplecha že se s toho posereš


22:30:57
18.06.2009
18.06.2009

Embeso
no a na závěr,než půjdu do peří,nasadíme cenovou hladinku trošku výš!
22:30:53
18.06.2009
18.06.2009

Kaprof-Pisařík
-> doly120-ten třetí:o): zalez PRCAPLECHU
(pro neználé-klempíř)
(pro neználé-klempíř)22:30:09
18.06.2009
18.06.2009

doly120
-> Kaprof-Los Koramos: Ty že si mechanik? Nevěřím


22:28:17
18.06.2009
18.06.2009

Kaprof-Pisařík
-> Zeke-ten šestý:
pověsim mechaničinu na hřebik a dám se na tarrot

pověsim mechaničinu na hřebik a dám se na tarrot

22:28:16
18.06.2009
18.06.2009

doly120
Zeke-ten šestý 18.06.09 22:25:00 napsal:
→ Embeso: jesi chces videt jednu 120 LS „polovrak“ tak
si zajdi do ulice
U Nových domů III je to Praha 4 pankrác
Né na dlouho
→ Embeso: jesi chces videt jednu 120 LS „polovrak“ tak
si zajdi do ulice
U Nových domů III je to Praha 4 pankrác

Né na dlouho

22:27:09
18.06.2009
18.06.2009

Embeso
něco tu není správně

22:26:45
18.06.2009
18.06.2009

Zeke-ten šestý
-> Kaprof-Los Koramos: tyjo dobre ty, mohl by ses tim zivit

22:26:39
18.06.2009
18.06.2009

Pavel P..
-> Embeso: spadnul na něj strom?

22:26:18
18.06.2009
18.06.2009

Kaprof-Pisařík
-> Zeke-ten šestý:
bíla barva dle mých jasnovideckych predpovedi že?
bíla barva dle mých jasnovideckych predpovedi že?22:25:51
18.06.2009
18.06.2009

Embeso
ještě bych tu měl na první pohled normálního fofrmana,ale,...
22:25:00
18.06.2009
18.06.2009

Zeke-ten šestý
-> Embeso: jesi chces videt jednu 120 LS "polovrak" tak si zajdi do ulice
U Nových domů III je to Praha 4 pankrác
U Nových domů III je to Praha 4 pankrác

22:24:18
18.06.2009
18.06.2009

Kaprof-Pisařík
-> Embeso:
aneb Škoda 136 BX
aneb Škoda 136 BX
22:23:46
18.06.2009
18.06.2009

Embeso
mno jo no,známá bolístka...
Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: nesmyslne fotky, prispevky
- Flasch1994 (udělil Nwkt), důvod: Ničení cizího majetku
- jirkasim1 (udělil Syny), důvod:
- kubasim (udělil Syny), důvod:
- Skoda_130_GL - zrušená registrace (udělil Nwkt), důvod: maďar
