Viděl si ještě jedno modré auto jak je zalisované pod mostem? Je to přímo v životicích,kousek nad náma..














A nejen ten... jedna rodina si tam dávala domek po povodních z 97 dohromady měli ho už hotový a vypadal fakt krásně.. Může začít znova








sousedovic..





Majitel na něj dlouho dřel

i tohle voda umi...












a v TV byla i nejaka uzovka co byla na jinym aute, to je taky od vas?



jeste že bydlím na vysočině.










Sem rád že mi to nevzalo žádné auto
(autobus)









taky sem si delal zalusk 